Rüyada Kurtlu Ayva Görmek

Rüyada kurtlu ayva görmek insanlar tarafından tanınan biri olacağına, içinde bulunulan durumun düzeltileceğine, kendisine başarı ve hayır getirecek hadiselere, işlerini tek başına yöneteceğine, sağlığa ve ağız tadına kavuşacağına, hayırlı bir terfi alınacağına işaret ettiği söylenir.

Ulemaya göre rüya sahibi kişinin yakındakilere maddi ve manevi olarak destek olacağına, insanlar tarafından daha çok sevileceğine, zevki sefa içinde yaşayacağına, bilgisi bulunmayan bazı konularda yeni bir şeyler öğreneceğine, yüzünün güleceğine, iş hayatında çok büyük ve hayırlı çalışmalar yapacağına işaret eder.

Rüyada kurtlu ayva görmek getirisi çok olan işler yapacağına, rahatlık, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, yüzünün güleceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, kendi işini kurma idealini yerine getireceğine, eğer hastaysa şifasını bulacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakında kurtulacağına, hidayete ereceğine işaret eder.

Yorumcuya göre rüyayı gören kimsenin girilecek işte kazanılacak paranın iyi ir şekilde değerlendirilmesi sayesinde zorlukların kolaylıkla aşılacağına, kısa süre içinde kendisine çok uygun ve kazançlı işlere gireceğine, herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına, kendisini her türlü ispat edip refaha ulaşacağına, ailesinin onayını da alarak evlilik yolunda ilk adımı atacağına, kısmetinin tekrar açılacağına ve çok kısa zaman önce yaşadığı mutsuzluğun biteceğine inanılmaktadır.

Rüyada içi kurtlu ayva görmek gerçekleştireceği projeler sayesinde şansının açılacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel günler geçireceğine, kendisinden medet uman kişilere verdiği sözleri tutacağına, çok büyük mutluluklar duyacağına, çok büyük ve sağlam dostluklar sayesinde hiçbir zaman sırtının yere gelmeyeceğine, geçmişini arkada bırakacağına, yaşama sevincine kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine ve o kişi gibi büyük başarılara imza atılacağına, memur ise terfi edeceğine, hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine, yediği yemekten ve içtiği sudan tat alacağına, sevdiği kişilerin vereceği destek ve anne babasının duaları sayesinde çok hayırlı işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, borcu olanların sorunlarını ailelerinin çözeceğine alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments