Rüyada Kuş İyileştirmek

Rüyada kuş iyileştirmek makam sahibi olacağına, malına mal, parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine, musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına, göstereceği performans sayesinde iş konusunda teklif alınacağına, uzun süre önce sorun yaşadığı bir iş arkadaşı ile aradaki buzların kısa süre içinde eriyeceğine alamettir.

Rüya tabirine göre rüya sahibi kişinin işlerinin açılacağına, aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına, gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine, yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına, tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle sevdiğini yanında barındıracağına, mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada hasta kuşu iyileştirmek hayatını çok daha rahat şekilde idame ettireceğine, şansının yaver gitmesi ile kısa zamanda kendi işinin başına geçeceğine, sağlıklıysa ömrünün hep sağlıklı olacağına, geleceğinin kendisine hayır getireceğine, yaşanan bütün üzüntülerin sona ereceğine, üzüntülerini ve sorunlarını sona erdireceğine yorulur.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kişinin çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine, iş ve aile hayatında saygınlık kazanacağına, hastalıklarından kurtulacağına, refah içinde yaşanacağına, rahatının ve gelirinin artacağına, mutluluk ve heyecandan yerinde duramaz hale geleceğine alamet eder.

Rüyada kanadı kırık kuşu iyileştirmek girdiği bütün işlerde kendisini ispatlayacağına, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına, kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine, kardeşlerden biri ile kurulacak bir ortaklık sayesinde rakiplerin bir kez daha yenilgiye uğratılacağına, tanıdığı kişilerden birine yardım isteği üzerine yardım edeceğine, küslüklerin, kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların biteceğine inanılır.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kimsenin sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle kötü durumdaki bir dostunu yanında barındıracağına, nimet ve bolluğu yaşayacağına, yaptığı çok güzel ve hayırlı işler sayesinde sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine, ahlakta da olgunlaşıp, güzelleşeceğine, beklentilerine ulaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yavru kuş iyileştirmek rahatsızlık veren ve aile bireylerini birbirine düşüren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, evinde bereketin eksik olmayacağına, hayırlı yollardan kazanılacak paralar ile girilecek işlerde başarılı olunacağına, verilen emeklerin sonunda karşılığını vereceğine, iş hayatının çok büyük kazanç getireceğine, eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, güzel günler yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibi kişinin yakın bir zamanda önemli kararlar vermek zorunda kalacağına, aile ve iş hayatının eskisinden de iyi olacağına, kimseden yardım almadan çok büyük başarılar elde edeceğine, bazı kişilerle fikir alışverişinde bulunarak yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacak olayların vuku bulmayacağına, sıkıntıların ve dertlerin son bulacağına yorumlanır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Kuş İyileştirmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyamda kahve rengi birazcık büyük bir kuş omuzuma konup tekrar uçarak bir agaca konduktan sonra orada uçmasını engelleyen bacağına sarılı bir ot parçasıyla kıvranan bir kusu ağzında bana getirip kucağıma koydu. yardım istiyordu kuş korkuyordu. ama ben ona iyilik yapıp bacağindaki sargıyı çikarip uçurdum iyileştirdigim içinde mutlu oldum.

  • Sevgili Gülşah,
   Bu rüya yeniliğe, işyerine ve dosta yorulmalıdır. Rüya alimlerine göre kendisini mutlu edecek ve kazanç sağlayacak yeni uğraşlar edineceğine; evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine; arkadaşlarını ve dostlarını da iş yaptığı camiadan seçeceğine alamet eder.
   Gündüz Niyetine rüyanız aydınlık olsun inşallah…

 2. Gündüz Niyetine 4 aylık hamileyim rüyamda siyah küçük ama rengarenk kanatları ve kuyruğu olan bir kuş elime konuyor hasta görünüyor ona su ve ekmek veriyorum canlanıyor sonra o rengarenk kanadı açıyor ve altında bir yara olduğunu gösteriyor bana onu alıp veterinere götürüyorum omzumdan hiç inmiyor sanki sımsıkı sarılmış gibi bana veteriner onu iyileştiriyor sonra kuş konuşmaya başlıyor başta biraz irkiliyorum ama sonra hoşuma gidiyor diyorum kimse duymasın konuşabildiğini kulağıma fısılda bana anne diyor ben de çok duygulanıyorum sen çok güzel bir annesin diyor. Uyandığımda huzurlu ve mutlu hissettim. Şimdiden teşekkür ederim.

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız beklentiye, gelişmelere ve huzura yorulur. Rüya alimlerine göre amaçlarının ve beklentilerinin de gerçekleşeceğine; çok şanslı olacağı ve arka arkaya güzel gelişmeler yaşayacağı günler geçireceğine; hayatında hiç olmadığı kadar huzurlu ve keyifli olacağına yorulmalıdır.

 3. Merhaba gündüz niyetiye ben annem ve teyzem bir okulun yakınından giderken gökyüzünden üstümüze siyah ve yaralı Bir şekilde düşen bir kırlangıç gördüm kırlangıça ellerimle su vererek onu iyilestirdigimi gördüm bunun yorumunu atarsınız sevinirim teşekkürler 🙏

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya habere, düşüncelere ve güzelliğe delalet eder. Rüya tabirine göre alınacak sevinçli bir haber sayesinde çok güzel günler yaşanacağına; korkularından, hastalıklarından, kendisini kötü hissettiren olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına; başarılarının artacağına böylece hayatının çok daha güzel ve keyifli bir hale geleceğine alamettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim