Rüyada Küs Olduğun Kişinin Sana Mesaj Atması

Rüyada küs olduğun kişinin sana mesaj atması sözünün herkes tarafından dinleneceğine, problemlerini çözerek tabiri caizse derin bir oh çekeceğine, anne babasının onayını alarak hareket edeceğine ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine, işinin gücünün rast gideceğine, aklındaki şeytanı susturmayı başaracağına, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına inanılır.

Rüya alimine göre keyifli sohbetler edeceğine, hiçbir zaman işsizlik gibi kötü bir sorunu olmayacağına, çok büyük ve sıkıntılı bir döneme girilecekken bir dostun yardım etmesi ile bu durumdan kurtulacağına, kısa bir zaman içinde daha büyük mutluluklar yaşayacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada küs olduğun kişinin sana mesaj atması İslami olarak günahlarının artacağına, iş hayatında çok kişiye yarar getirecek bir adım atılacağına, sevdiği kimseler ile özlem gidereceğine, emeklerinin karşılığını alacağına, güzel ve doğru işler yapacağına, kişinin ağız tadının ve rahatının yerine geleceğine delalettir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kişinin kafa dengi olan, kendisini anlayan, ona değer katan kimselerle bir araya geleceğine, Allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına, yakın bir arkadaş tarafından çıktığı yolda büyük destek alınacağına, her istediği bilgiye ve eğitime erişeceğine, ferahlığa erileceğine, kararlaştırılan noktaya ulaşmak için birçok kişi ile işbirliği yapılacağına rivayet eder.

Rüyada küs olduğun kişinin sana mesaj atması hayattan her istediğini elde edip gözü açık gitmeyeceğine, kendisini geliştireceğine, yaşam felsefesini ve hayata karşı duruşunu olumlu yönde değiştireceğine, zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine, alın terinin karşılığını alacağına, kendisini ömür boyu mutlu edecek, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine, hakkaniyetine göre değer kazanacağına, iş hayatı içinde çok rahat bir nefes alacağına, sorunlarını çözeceğine, kendisini başarılı işlerde bulacağına, sağlık durumunda meydana gelen sorunların tedavi edileceğine, büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, musibetlerin defedileceğine ve mutluluk ve sevinç dolu günler yaşanacağına, zor zamanlarında en büyük destekçilerinin sevdiği kimseler olacağına işaret eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Küs Olduğun Kişinin Sana Mesaj Atması” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. İki rüyayı bir arada yazıcam lütfen bakın önemli ikisi de aynı kişiler (Gerçekte küs olan ve benimle barışmayan annesi ve babası izin vermeyen biri) rüyamda telefondan ınstagramda engelimi kaldırmış ve mesaj atıyordu. ve bana soru sordu eğer bilirsem barışacaktı ve 2 yanlışım çıktı barıştı. sonra kendimi okulda buldum tanımadığım garip kötü insanlar tekrar onun mesajına döndüm ve benden dua istedi. sonra halamın yeni evindeyim halam ve babaannem bana kızıyor. komşularla ilgili bir şey diyorlar. neden yaptın diye halam dış kapıyı açıyor çıkıyor. bir şey var ama tam anlamıyorum. tekrar rüyamda gördüm. bu sefere telefondan aradı bana annesinin izin vermediğini o yüzden benle barışmadığını söyledi. ve annesinin sesini duydum telefondan kızıyordu. kendimde konuşurken başka bir mutfaktaydım kardeşimin yanına geldiğimde cips yiyordu ve cips yemek istediğimde vermiyordu kızıyordu. (küs olan kişi benimle barışır mı gerçekte)

  • Sevgili Esma,
   Rüyada küs olduğun kişinin sana mesaj atması ve barışmak için soru sorması arkadaşa ve düşüncelere delalettir. Bu rüya uzun süredir tanıdığı bir arkadaşının sıkıntılarından kurtulmasına yardım edeceğine; hayatına dair daha olumlu düşünceler geliştirip, kendisini iyi hissedeceği ortamlara gireceğine; her musibetin sonunda bir hikmet olduğunun anlaşılmasına alamet eder. Rüyada küs olduğun kişinin senden dua istemesi ve annesinin barışmanıza engel olması rüyayı görenin verdiği uğraşların sonunda kavuştuğu güce, sevince ve başarıya delalettir. Rüya alimlerine göre sevdikleriyle arasındaki sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine; deneyimlerden yola çıkarak sağlanan uzlaşmanın, sevinç kaynağı olacağına; yaşanan sorunların sona ereceğine; kendisini kıskanan ve yaptığı işleri kötüleyen insanlara karşı çok büyük bir başarı kazanacağına işarettir.
   Gündüz Niyetine rüyanız hayırlara vesile olsun…

 2. Iki arkadaşm vardı ikisiyle de küsüm ama birini sürekli rüyamda görüyorum dün de gördüm ben onların evinde başka bi arkdşaımla kalıyordum ama baska bi evdi neyse küs oldgm kızda başka bi ülkeye gitmis ti biz hala arkdaş gibiydik ve normalde cok yakındık rüyamda da öyleydi sonra bana gittigi yerde fotograf attı hangisi güzel nasıl cıkmısım falan dedi ve sürekli onu görüyorum rüyamda bundan Bi önceki rüyamda da saç baş kavga ediyorduk (sizce gercekte barışır mı)

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya neşeye, kazanca ve yardıma delalettir. Görülen rüya rızkının çoğalacağına, keyfinin, neşesinin ve rahatının yerine geleceğine; atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine; yardıma muhtaç insanların yardıma kavuşacağına rivayet eder.
   Gündüz Niyetine aydınlıklara çıksın

 3. Bir aydır konuşmuyoruz ve bana mesaj atmasını istiyordum. Kalbimi kırdı. Ben tarot falları ritüeller yapan biriyim. Ama daha normalde hiç mesaj atmadı. Rüyamda bana özür mesajları atıyordu. Arıyordu. Pişman olduğunu söylüyordu ama ben mesajlarına bakamıyordum.

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya çözümlere, ağız tadına ve isteklere işarettir. Rüya yorumcularına göre sorunlarını kısa süre içinde çözüme kavuşturacağına; ağız tadını, keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine; istediği ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zaman içinde elde edeceğine; yaşadığı tatsız, uğursuz ve olumsuz olayların unutulacağına alamet eder.
   Gündüz Niyetine iyiliklere vesile olsun inşallah…

 4. En sevdiğim arkadaslarimdan biri Saçma sapan bı yanlış anlaşılma için bana küstü hatta arkadaşlıktan bile sildi baya üzülmüştüm gece rüyama girdi rüyamada vp den mesaj atıyordu

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya ilerlemeye, gelire ve sevinmeye yorulur. Rüya alimlerine göre her şeyin olumlu yönde ilerleme göstereceğine; gelirinin daimi olacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine; uzaktan gelen çok büyük ve sevindirici bir haberden dolayı mutluluk gözyaşları döküleceğine işarettir.

 5. Meraba ruyamı anlatiyorum ruyada eskiden bana aşık birini gördüm instagramdan engellediyim ve küs oldugum biri bu kişi ruyamda bana mesaj attığını gördüm yorumlarsanız sevinirim😊

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız eğlenceye, çözümlere ve ağız tadına işarettir. Rüya yorumuna göre kolay ve eğlenceli bir hayat geçireceğine; sağlığının yerine geleceğine, kişinin ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya kavuşacağına; ağız tadından ve neşesinden hiç kaybetmeyeceğine işaret eder.

 6. Bir arkadaşım beni sinir bozucu olduğum için bıraktı 2-3 hafta önce. Tamamen onu unutmuştum ama bu gece onun bana mesaj attığını gördüm. Ablam hakkında bir şeyler söyledi sonra bana bunun gibi bişeyler dedi: “Artık arkadaş olmadığımız için garip geliyo.” sonra sohbet biraz sohbet ettik falan.

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya kararlara, hayallere ve nasiplenmeye işarettir. Rüya alimlerine göre aldığı kararların ve attığı adımların çevresi tarafından destekleneceğine; dileklerinin ve hayallerinin hayırlısıyla gerçekleşeceğine; rızıktan ve kazançtan yana daha fazlasıyla nasipleneceğine yorulmalıdır.

 7. Annem görmüş ben konuşmuyorum çocukla ve anneme mesaj atmış çocuk bu neye işarettir.

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya huzura, çareye ve telafiye yorulmalıdır. Rüya tabirine göre hayatında yeni bir sayfa açacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine; dertlerinin çarelerine kavuşacağına, dualarının gerçekleşeceğine; geçmişte yaşanan bir tartışmanın sebep olduğu maddi ve manevi zararın telafi edileceğine alamettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim