Rüyada Küs Olduğun Kişiyi Görmek Konuşmak

Rüyada küs olduğun kişiyi görmek konuşmak geldiği noktada kalmanın yollarını bulacağına, hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, kazancının daha da artacağına, işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine, kendisini eksik ve yetersiz gördüğü konularda iş hayatına atılmak yerine ilk önce açığını kapatma yoluna gideceğine, gönül kapılarını açacağına, hem ticaret hem de aile hayatında huzurunun baki olacağına yorulmaktadır.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kimsenin eline çok hayırlı fırsatlar geçeceğine, mutluluk gözyaşı dökeceğine, yüzünün güleceğine, kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine, her geçen gün kendisini yetiştireceğine, aile hayatında çok istediği ve hayallerini süsleyen bir bebeğe sahip olacağına ve çok güzel bir hayat süreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada küs olduğun kişiyi görmek konuşmak bekarsa güzel bir birliktelik sonrasında dünyaevine gireceğine, rakiplerine karşı fark atarak öncelik ve ayrıcalık sahibi olacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, ferah bir eve geçileceğine, rahatının yerine gelip, yüzünün güleceğine, sorunlarını çözmek için kendisine yol gösterileceğine, elinden geliyorsa borçlu bir yakınına borç vereceğine işarettir.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin ailesi ve sevdikleri ile doyasıya vakit geçireceğine, kazançlı bir iş kuracağına, nüfuzunu, elindeki imkanları kullanarak bir kişiye destek olup, yardımda bulunacağına, refah düzeyinin ve yaşam şartlarının hiç düşmeyeceğine, üzüntü duyduğunda ve sıkıldığında hak yolundaki diğer insanları düşüneceğine, yakın bir zaman içinde işlerinin düzeleceğine yorulur.

Rüyada küs olduğun kişiyi görmek konuşmak karşılaşılacak hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, ele geçen kazancın daha iyi bir işe girme konusunda bazı kapılar açacağına ve maddi zorlukların biteceğine, atacağı adımla ilgili bütün seçenekleri kontrol edeceğine, ortaya konulan başarılı projeler sayesinde yüksek bir mevkiye terfi edileceğine, günlerinin güzelleşeceğine, mesleğindeki başarılarının ve zaferlerinin artacağına inanılır.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibi kişinin sorunsuz geçecek bir çalışma yapılacağına, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına, imkân sahibi olacağına, önemli bir dönüm noktasına gelineceğine ve kişinin geçmiş yaşamından çok daha iyi koşullarda bir hayata sahip olacağına, gireceği bir işten ekmek yiyeceğine, insanlar arasında iyi anılır olacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
21 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Muhsin

Yaklaşık 1 yıldır küs olduğum ve hiç bir şekilde konuşmadığım görmediğim biri var küsme sebebimiz çok büyük ve ben haksızlığa uğradım.(iftira yedim) Eskiden çok sevdiğim saydığım hayatımdaki en önemli kişilerden biriydi ama bu olaydan sonra sildim onu ve hiç konuşmadım.Rüyamda yanına gidiyordum çayı çok sevdigimi biliyor bana çay ikram ediyor yemek hazırlıyor elini omzuma atıyor ben bulunduğumuz yerden ayrılmak istiyorum o benim gitmemem için sürekli bir şeyler yapıyor du sohbet açıyordu.

Melek

Rüyamda küs oldugum eltim beni yanına çagırıyo barışmak için sonra ablam geliyor barıstıgımı sorguluyor nedeni ise bana yapılan haksızlıklar

Meltem Türk

ruyamda kus olduğum gorumcem is yerime geliyor oradan birileriyle konuşuyor bende bi araba içindeyim arabayı biri sürüp onun önüne getiriyor ben icimden inip yanından geçerim konusmam diye düşünüyorum sonra yine kus olduğum gelinimle bizim evden cikiyoruz o bana eşim ve kayınvalidemin bir şeyler karıştırdığıni söylüyor fakat ben cevap vermiyorum

Meltem Türk

tesekkür ederim

Kuaybe

Rüyamda küs olduğum komşumla barıştığı mi gördüm. Bana diyorki hani hediyen sanki ben daha önceden ona almışım da vermemisim gibi söylüyor bende o an içimden şaşırıyorum sonra aaa evet hediyen burda deyip kendi ördüğüm çerçeveyi duvar süsü ona veriyorum. Çok seviniyor. Birbirimizden hellalik alıyoruz.

Kuaybe

Çok teşekkür ederim.

Hafize

Rüyamda( gerçek hayatta küs ve mahkemelik olduğumuz )eltimi benimle iyi niyetli konuştuğunu gördüm sonra anladım ki niyeti kötüymüş gizlice kayıt alıyormuş sonra birden kuş olup karanlık çirkin bir kuyuya uçup gitti

Hafize

Teşekkürler

Eren

Hayirli sabahlar babam yaklasik 1 hafta once biriyle kavga etmisti is yerinden biriyle onlari barismis ve sarilmis bir sekilde gordum yorumlarsaniz mutlu olurum

Mesnevi

Rüyamda bana küs olan ama sevdiğim arkadaşım yanıma geldi bana sarıldı,güldü,konuştuk. Beraber kahvaltı yaptık masada eski ortağım eski bir arkadaşım da vardı. Kahvaltıdan biraz yedikten sonra dışarı çıkmam gerekti döndüğünde masayı toplamışlar dı aç kaldım.

Müjgan

Rüyamda küs olduğum halamı gördüm gelip beni defalarca öptü çevremizde de bir sürü kişi vardı normalde çok kilolu bir insandı ama rüyamda onu cok zayiflamis gördüm oğlunun düğünü olduğunu soyledi zayıflamasına ilgili benden bir tepki bekleyirdu ama ben ona hiç bir şekilde yüz vermedim rüyamı yorumlarsanız sevinirim

Mahi

Rüyamda eskiden bana çok baskı yapan ve hala da arada kötü hissettiğim bir kız arkadaşımı ilk başta yanlışlıkla telefondan arıyordum, iyi bir konuşmaydı şaşırıyordu eski arkadaşım. Daha sonra galiba yine yanlışlıkla görüntülü aramaya basıyordum bu sefer. Aradığım için mutluydu ve ben içimden eski yaptığım hataları yapmayacağım diyordum. Bitirmek benim hakkım olsa bile hala bazen vicdanım beni yokluyor bu konuda. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim