Rüyada Kusan Kedi Görmek

Rüyada kusan kedi görmek zor zamanların sona ereceğine, yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine, sorunların ve sıkıntıların aile bireylerinin vereceği destekler sayesinde ortadan kalkacağına, yakın zaman içinde kazancının artacağına, kazanılan paraların hayır için kullanılacağına, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya manasına göre rüyayı görenin rızık elde edeceğine, aile hayatında sevinileceğine, işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine, kısmetlerinin zengin, asil kimselerden çıkacağına, hayatının ve geçiminin daha kolay hale geleceğine, huzur dolu bir yaşama sahip olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kusan kedi görmek işle ilgili olarak kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine, yıpranan sinirlerin çıkılacak olan bir tatil sayesinde düzeleceğine ve alınacak bir hediyeyle birlikte kırgınlıkların unutulacağına, işlerinin açılacağına, mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına, borçların en düzgün şekilde ödeneceğine, aile hayatında yaşanan üzüntülü olayların hayra dönüşeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibinin anne baba duası alacağına, iş hayatında terfi alınacağına, çok büyük bir mutluluk yaşayarak işlerinin düzeleceğine, büyük atılımlar yapacağına, üzüntülerinden ve endişelerinden kurtulacağına ve hastalığından tamamen kurtulup rahata ereceğine, rahatın ve huzurun yerine geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kan kusan kedi görmek İslamiyet hakkında daha fazla bilgi edinmek için araştırma yapacağına, neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına, var olan borçlarının kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine ve rahat bir nefes alınacağına, hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, içinde bulunduğu üzüntülü durumun yakın zamanda düzeleceğine, eline geçen kazancın gün geçtikçe daha da artacağına, uzun zamandan beri yaşanan üzücü olayların mutlu sona bağlanacağına alamet etmektedir.

Rüya tabiri lugatına göre çok zengin olmasa dahi kimseye el açmadan ömrünü tamamlayabileceğine, daha tutarlı kazançlar elde edileceğine, ekmeğinin artacağına, düşmanlar ile mücadele edeceğine, yapılan işin, verilen emeğin karşılığının tam olarak alınacağına, para hesabı yapmadan harcama yapmanın rahatlığına kavuşacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments