Rüyada Kusmuk Bulaşması

Rüyada kusmuk bulaşması çekilen çilelerin sona ereceğine, karşılıklı duygu ve düşünceleri yakalayacağına, sevinçli günlerin gelip iş hayatını ve aile hayatını tamamen değiştireceğine, hastalıktan veya sıkıntıdan sevapları sayesinde kurtulacağına, sevdiği kişi ile herhangi bir sorun ya da tartışma yaşamayacağına, isteklerine kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kimsenin sevineceği bazı olaylar yaşayacağına, zor günlerin geride kalacağına, sevinçli ve güzel günler göreceğine, üzüntülerin mutluluğa dönüşeceğine, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine yorumlanır.

Rüyada eline kusmuk bulaşması sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına, problemlerini çözerek tabiri caizse derin bir oh çekeceğine, ferahlığa çıkılacağına, atılan adımların büyük başarılar getireceğine ve uzun zamandan beri devam eden sorunların çözüm bulacağına, akıl yolu ile davranması sonucunda istediği başarıya kavuşacağına, sıkıntısız ve rahat bir hayata sahip olunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya alimine göre rüya sahibi kimsenin kafa dengi olan, kendisini anlayan, ona değer katan kimselerle bir araya geleceğine, dünyayı gezmek için yola çıkacak olan rüya sahibinin tüm hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, kimsenin sözlerine kulak asmadan kendi bildikleriyle hareket edeceğine, gözyaşlarının kuruyacağına, küs oldukları ile yeniden barış, sevgi, birlik ve dayanışma halinde olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde yapacağı bazı çalışmalar sayesinde kurtulacağına işarettir.

Rüyada üstüne kusmuk bulaşması başarılı adımlar atacağına, emeklerinin karşılığını hak ettiği şekilde alacağına ve yaşamının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, yaşanan hastalıklara şifa geleceğine, gerek bedenen, gerekse ruhsal olarak içine düştüğü hastalıkları atlatacağına, kötü günlerini aşmayı başaracağına, büyük başarı kazanacağına inandığı işlerle ilgileneceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı görenin düze çıkacağına, şifa bulmanın huzuru ile deyim yerindeyse derin bir oh çekeceğine, sorunların çok kısa sürede ve kolay bir şekilde ortadan kalkacağına, fırsatları önceden görüp kişinin geleceği için çok doğru yatırımlar yapacağına, bol kazançlı bir işe gireceğine, yenilenme yaşayacağına, kazanılan paralar ve mallar ile yeni işlere girileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada üzerine kusmuk bulaşması sağlığın günden güne iyiye gideceğine, dertlerini, sıkıntılarını, sorunlarını unutacağına, yakın zaman içinde ayakları yerden kesecek bir karar verileceğine, rahatının ve huzurunun yerinde kalacağına, yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına, sıkıntıların bitirilip esenliğe kavuşulacağına yorulmaktadır.

Rüya manasına göre iyi kalpli, efendi ve güler yüzlü oluşu sayesinde çevresindeki herkes tarafından çok sevileceğine, yüceltileceği sözler duyacağına, sorunların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, her yönden mutlu ve başarılı olmaya, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, yapılacak bir atılımın epey bir kazanç getireceğine ve bereketli olacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bircan

Tanıdığım birisinin kusmuğunu temizlemeye çalışırken çeşmeden de kusmuk akmaya başladı ellerime bulaştı onunla yıkadım ellerimi