Rüyada Kuşu Başkasına Vermek

Rüyada kuşu başkasına vermek yapılan bir hatanın iş konusunda tecrübeli bir kişinin vereceği fikir sayesinde düzeltileceğine, etrafındaki insanlardan alacağı yardım ile kötü bir durumdan kurtulmaya çalışacağına, zahmetli bir işin sona ereceğine, özellikle ailesi, iş ve sağlığı ile ilgili koşulları yeniden düzenleyeceğine, sorunların akıl yoluyla çözüleceğine, yarınlarına dair endişelerinin biteceğine ve hayatın artık rüya sahibinin yüzüne gülmeye başlayacağına delalet eder.

Rüya yorumcusuna göre atılacak adım sayesinde çok büyük başarı kazanacağına, büyük bir sorun yüzünden ertelenmiş olan hayallerin gerçekleştirileceğine, daha hızlı ve daha güvenli adımlar atılacağına, sorunlardan, borçlardan, hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına, sabır ve sükunetle sıkıntılardan sıyrılacağına, kısmetinin açılacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanacağına, sahip olduğu yetenekler ve beceriler sayesinde iş dünyasında çok iyi bir yer edineceğine alamet eder.

Rüyada kuşu başkasına vermek yeni bir iş için bir miktar para biriktirileceğine, üstlenilen bir görevin ilerlemesine, gelişmesine, kalkınmasına, yükselmesine ve de iyi noktalarına gelmesine vesile olacağına, daha sık sosyal ortamlarda bulunma kararı alacağına, hayırlı ve iyi bir kısmet ile çok güzel ve mutlu bir beraberliğe başlanıp çok ilham verici bir sevgi ve huzur içinde yaşanacağına, bekar kişilerin kendisine yüz çeviren ve duygusal olarak bağ hissettiği bir kişinin peşinden koşarak onu elde etmek için uğraşacağına ve onunla mutlu olacağına, bilgiyle donanacağına alamet eder.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı gören kişinin etrafındaki kimselerin beğenisini kazanacağı bazı hareketlerde bulunacağına, yapılacak bir değişikliğin, bir yeniliğin kendisine şifa olacağına, çok güzel günler yaşayacağına, maddi zararının giderileceğine, yetenekleri sayesinde girdiği işlerde sevdiği kişileri çok mutlu edeceği olaylara gireceğine, kötü bir alışkanlığından kurtulacağına alamet eder.

Rüyada muhabbet kuşunu başkasına vermek hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu her şeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine, zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine, kendisine akıl hocalığı yapan birisi ile gireceği bir iş sayesinde maddi olanaklarının artacağına, hayra ve esenliğe, uğraşacağı bir meşgalesinin kalmayacağına bu sayede dinlenme ve rahatlama fırsatı elde edeceğine, rüya sahibinin istediği gibi bir işe kavuşacağına inanılmaktadır.

Rüya alimine göre sıkıntıların kaynağına inilip kısa sürede ortadan kaldırılacağına, her şeyin olumlu yönde ilerleme göstereceğine, hiçbir zaman darlık ve yokluk çekmeyeceğine, hayırlı kişiler ile tanışacağına, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, evli ise eşiyle mutlu bir hayat süreceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mrf

Merhabalar
Rüyamda 2 muhabbet kuşumun birini değiştirmek için petshopa gidiyorum birini ücretsiniz değiştirdim diye düşünüyorum ama apartmanın oraya geldiğimde sadece sarı yeşil yani dişi kuşum vardı kafeste, uyandığımda ise aslında kuşu petshopa verip yerine birşey almadığımı düşünebildim, yorumlar mısınız

Mrf

Teşekkür ederim

Merhaba

Selamün aleyküm hocam. Rüyamda 4 tane muhabbet kuşum vardı ve hepsi farklı farklı renkteydi ve bana ait değil hepsi arkadaşımındı. Tam hatırlamıyorum galiba gri olanı çıkarıp seviyordum ve kardeşime veriyordum o da sevip kuşu fırlatıyordu ve kuş uçup evin karşısında bir elektrik direğine konuyordu. Kafeste renkli kuşlar kalmıştı yanlış hatırlamıyorsam yeşil ve maviydi diğerini hatırlamıyorum. Akşam vakitleri balkona çıktım yine aynı yerde uyuyordu ve ne kadar çağırsam da gelmiyordu.

Merhaba

Elinize ağzınıza sağlık hocam iyi günler