Rüyada Kuşun Parçalandığını Görmek

Rüyada kuşun parçalandığını görmek dertlerinden kurtulacağına, terfi yolunun açılacağına, var olan borçların kısa bir zamanda ödeneceğine, kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına, ağız tadına, neşeye, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine, gönlünce harcama yapabilmenin ayrıcalığını, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına, sevineceği bazı olaylar yaşayacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine işaret etmektedir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüya sahibi kimsenin tüm parasını kaybeden bir kimseye yardım elini uzatacağına, pek çok felaketten yara bere almadan ve sağ salim bir şekilde kurtulacağına, sıkıntı veren durumların ve sorunların ortadan kalkacağına, bol bol hayır duası alınacağına, başarılı ve ses getiren bir firma sahibi olacağına, eşler arasında büyük bir bağ kurulacağına alamet etmektedir.

Rüyada kuşun parçalandığını görmek yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına, kadim dostu ile sahici dostluğun farkına ve tadına varacağına, büyük atılımlar yapmak için bir kişi ile büyük bir ortaklık kuracağına ve bu ortaklıkla birlikte çok büyük ve başarılı bir kişi olunacağına ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, eline geçen yüklü miktarda kazanç sayesinde çok rahat edeceğine, kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan her şeyden men edeceğine, beklentilerin hızla gerçek olacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı gören kimsenin hayallerini gerçekleştirmek için beklediği önemli ve büyük fırsatlar yakalayacağına, parlak bir kariyere sahip olunacağına, sorunların son bulacağına, işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine, zor zamanların ve tartışmaların geride kalacağına, aile içinde de mutluluğunun ve huzurunun artmasına vesile olacak olayların vuku bulacağına alamet eder.

Rüyada kuşun parçalandığını görmek kazanacağı başarılar sayesinde yöneticiler tarafından yüksek bir mevkiye terfi alınacağına ve çok iyi ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, bekarsa evleneceğine ve yuvasını güzelleştirmek için ömür boyu didinip çabalayacağına, çevresinde ona yol gösterecek çok sayıda insan olacağına, tatsız ve kötü durumlarla karşılaşmayacağına, aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri düşünülen bir eğlence ortamına girileceğine ve moral depolanacağına, ailesini rahat ettireceğine işarettir.

Rüya manasına göre rüya sahibi kimsenin bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine, gelirini arttırmak için atılıma geçeceğine, aile hayatında çok istediği ve hayallerini süsleyen bir bebeğe sahip olacağına ve çok güzel bir hayat süreceğine, kendisine önemli bir kötülükte bulunmuş bir kimseyi affedeceğine, rakiplerine yenileceği durumların yaşanmayacağına, yaptığı yatırım sayesinde daha fazla kazanç elde edeceğine yorumlanır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Kuşun Parçalandığını Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. Rüyamda evimde kediler kuşları horozlar kuşları parçaladı kalabalık misafirlerle evi temizlemeye çalıştık..Sonra telefonda rahmetli annemin sesini duydum kızkardeşimin kalp krizi geçirdiğini hastaneye kaldırdıklarını hastanenin adını bile söyledi. Telâş içinde nasıl gidecem diye koştururken uyandım

    • Sevgili Okuyucum,
      Görülen rüya yola, imkanlara ve dosta tabir olunur. Rüya alimlerine göre yaptığı işlerde yola çıkarken ister istemez iki defa düşüneceğine ve garantili adımlar atacağına; üzüntü duyduğu konuları kendi imkânları ile düzeltmeye başlayacağına; kötü kişilerin arayı bozmasından ötürü tartışılan ve ayrı düşülen dostların bir araya geleceğine delalettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim