Rüyada Kuşun Yüzüne Konması

Rüyada kuşun yüzüne konması çok hayırlı ve büyük çalışmalara imza atacağına, gerçekleşmesi zamana bağlı bazı şeylere zengin olunması sayesinde kolayca gerçekleşeceğine, deyim yerindeyse canla başla çalışacağına, kazancın ortaya konacak olan projeler sayesinde artacağına, işle ilgili büyük bir gelişme yaşanacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine tabir olunur.

Rüya tabircilerine göre layık olduklarının Allah tarafından da, kul tarafından da kendisine nasip edileceğine, çevresinde dostmuş gibi davranıp dedikodu yapanların yalanlarını ortaya çıkaracağına, kendisine verilen görevleri yerine getireceğine ve çok mutlu olacağına, yaptığı işlerden bereket göreceğine, yapacağı işlerde çok büyük bilgi ve deneyim sahibi olarak çok rahat bir şekilde birçok projenin altından kalkacağına, her zaman akıl yolu ile doğruyu bulacak olan kişinin rahat bir hayat süreceğine rivayet eder.

Rüyada kuşun yüzüne konması vefa borcu duyulan bir kişiye hem maddi hem manevi olarak destek olunacağına ve bolluk içinde bir yaşam sürüleceğine, canın çektiği her şeye kolaylıkla ulaşacağına ve gözünün gördüklerine de sahip olabileceğine, yapacağı ortak bir iş sayesinde ömrünün sonuna kadar rahat bir hayat yaşayacağına, akraba çevresindeki sorunların giderileceğine, üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına, kısa süre içinde evlat sahibi olacağına delalet etmektedir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin dostları, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine, mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına, sanat alanında veya politikada uzman bir kişi olarak, toplumun geniş kitlelerinde takdir edilen işler yapılacağına, huzurunun ve rahatının ömür boyu süreceğine, borçlarının kapanacağına, hayallerini büyüterek, kendisine yeni hedefler belirleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kuşun yüzüne konması yapmak istediklerine, hayallerine ulaşmak adına ek bir işe girerek programlı bir şekilde devam edeceğine, rahatının yerine geleceğine, çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacak bir işe başlanılacağına, rahat ettiği bir döneme gireceğine, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına, başarılı ve kazançlı günler yaşanacağına, yakın bir zamanda yeni bir kişinin hayatına gireceğine, bu durumdan ötürü çok sevineceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin eve huzur dolacağına, haksızlığa, fenalığa, kötülüğe uğramadan yaşayacağına, konfor içinde yaşayacağına, içinin rahatlayacağına, sorunlarının Allah’ın izni ile ortadan kalkacağına, mümkün olduğunca mutlu olmak için uğraşacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments