Rüyada Kutu İçinde Altın Görmek

Rüyada kutu içinde altın görmek keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, dini açıdan da inancına uygun hareket edip, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına, hayırlı, güzel ve bereketli işlere gireceğine, gözlerinin mutluluktan parlayacağına, ailesinin hayat standardında da olumlu bir değişim yakalayabilmek için işbirliği yapacağına, sosyal hayat içerisinde çok güzel bir konu hakkında bir kutlama yapılacağına delalet eder.

Rüya yorumuna göre rüyayı görenin işlerinin Allah’ın izni ile çok iyi gideceğine, sevindirici haberler alacağına, ailesine ve sevdiklerine çok bağlı olacağına, çalışmaları ile takdir toplayacağına, çok daha rahat bir hayat süreceğine, aile hayatı içinde rahat edeceğine delalettir.

Rüyada kırmızı kutu içinde altın görmek hatalarını düzelteceğine, zorluklarının son bulacağına, maddi anlamda refahının yerinde olacağına, mutluluk ve sevinç dolu olaylar yaşanacağına, sevilen bir kişi ile yaşanan bir tartışmanın tatlıya bağlanacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği her şeye kavuşacağına alamettir.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı görenin fakirliğe ve yokluğa düşerek güçlük çeken kişilere elinden gelen yardımı esirgemeyeceğine, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin de yerinde kalacağına, ilişkisinin huzur içinde süreceğine, yaptığı her işle daha fazla tanınacağına ve çok daha iyi bir konuma geleceğine, yakın bir zamanda kalbine göre birisini bulacağına, büyük başarı kazanacağına yorumlanır.

Rüyada siyah kutu içinde altın görmek yeni, güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına, gözyaşının dineceğine, bereket ve rahat içinde yaşayacağına, başarı kazanılacağına, hayatına yön çizmesinde çevresinin olumlu katkıları olacağına, yakın arkadaşlardan biri ile tartışılacağına, sevilen bir kişiden alınacak destek sayesinde işin en iyi şekilde nihayete erdirileceğine yorulur.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin gerçekleştirilen çalışma ile yüksek kazançlı ve iş konusunda yetki sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına, sanatının çok beğenilmesi ile birlikte ününün artacağına, çevresinin geniş, ailesinin de büyük olacağına, sevdiği insanlar için tüm imkanlarını seferber edeceğine, var olan borçların kapatılıp zararların giderileceğine, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına yorulur.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
EbuYusuf Gumushanevi

Merhaba. Annemle birlikte iken annem kanepeye benzer bir seyi kaldirip ordaki beyaz bir kutudan altin cikartiyor. Daha sonra kutuyu bir ara ben de ayni yerden cikartiyorum ve anne sen hepsini cikarmadin der gibi kutuyu aciyiyirum. Kutunun icinde inci boncuk oluyor ve incileri kaldirinca cumhuriyet altini ve gramlik altinlar oluyor. kutunun alt kisminda bir kagit oluyor kagidi kaldiriyorum ve kahidin altindaki diger altinlari da cikariyirum . anneme senden daha fazla buldum ben der gibiyim. Bu sonraki altinlar hem cumhuriyet altini var hem de ince altinlar. paketli gram altin seklinde var ve pirinc tanesinden biraz buyuklukte gram paketlenmis ve yine pirinc tanesi olculerine ininceye kadar irili ufakli ince altinlar oluyor. Ben bunlari cebime koyduktan sonra cebimden cikarip yere serip kontol ediyorum.