Rüyada Kutu Vermek

Rüyada kutu vermek yükünün hafifleyeceğine, çok büyük kazançlar sağlayacağına emin olunan bir projenin hayata geçirileceğine, yaptığı başarılı işlerin doyumsuz hazzını yaşayacağına, atılan adımların kısa sürede başarıya ulaşacağına, yapılan işlerin karşılığının alınabileceğine ve çok büyük bir bereket olacağına, girişimde bulunduğu işlerden zaferlerle çıkacağına inanılır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre büyük bir servete kavuşacağına, etrafındaki kimselerin beğenisini kazanacağı bazı hareketlerde bulunacağına, bundan sonra maddi konulardan daha dikkatli davranacağına, mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine, yaşadığı bir olayın boyutu hakkında bilgi sahibi olacağına, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına tabir olunur.

Rüyada kutu vermek sevilen ve iş hayatında sözüne güvenilen bir kişi olunacağına, eskiden yapamadığı her şeyi yavaş yavaş hayata geçireceğine, kısmetinin hep açık olacağına, bildiği ve sevdiği işi yapacağı için çok büyük bir özgüvene kavuşacağına, düşmanından uzak olacağına, kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına delalettir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kimsenin insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, hane içinde yaşanan tartışmaların sona ereceğine, birikim yapılacağına, işlerinin yolunda gideceğine, hayatında bolluğun, bereketin ve verimin olacağına, karakteri ve çalışkanlığı ile iş alanında ismini altın harflerle yazdıracağına, anlayışlı eşe ve çocuklara sahip olunacağına ve ferahlığa çıkacağına inanılmaktadır.

Rüyada kutu vermek geç de olsa arzu ettiği mutluluğu yakalayacağına, aile bireyleri ile bir soruna karşı ortak çözüm bulunacağına, iyi markalardan giyinmekten ve tatillere gitmekten geri kalmayacağına, korkularından, hastalıklarından, kendisini kötü hissettiren olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, Allah tarafından müjdeli ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, hayatının zaferlerle dolacağına alamettir.

Rüya açıklamasına göre rüyayı görenin ortaya konacak projelerin kazanç elde etmesi ile sayesinde hayırlı kapılar açılacağına, kısa bir izne çıkılacağına ve daha iyi fikirlerle geri dönüleceğine, hayatına yeni anlamlar ve değerler geleceğine, rakiplerini yeneceğine, uzun bir zamandan beri üzerinde çalışılan projenin hayata geçirileceğine, hayırlara vesile olacak bir evlilik yapılacağına alamet ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Selim

Hocam şimdi ben ve yanımda bir kaç kişi ile cemberdeydik usutumuzde garip uniformlar vardı. Sonra bize bir kutu verildi kutunun içi su dolu oradan küçük şeyler vardı onları almaya calisiyorduk. Acele ettim sonra sıradaki kişiye kutuyu verdim.Nedir hocam tabiri