Rüyada Küvetin Tıkanması

Rüyada küvetin tıkanması canla başla çalışacağına, başarılı olacağına, kazanç elde edeceğine, çok büyük atılımlar yapacağına, yaptığı her işle daha fazla tanınacağına ve çok daha iyi bir konuma geleceğine, günden güne daha iyi bir hayata adım atacağına, kurtuluşunun kesin olarak gerçekleşeceğine, uzmanı olduğu ilgili alanda çok büyük bir isim olunacağına, kendisini seven kimseleri yarı yolda bırakmayacağına delalet eder.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüya sahibi kimsenin Allah’ın hayırlı lütufları ile karşılaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve bu sayede kişinin yakın zamanda düze çıkıp moral bulacağına, kariyerinde ilerlemeye kaydedeceğine, uzun zamandan beri ters giden şansın düzeleceğine, evli ise eşiyle mutlu bir hayat süreceğine, yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada küvetin tıkanması alacağı bazı haberler ile sorunlarından hızlı bir şekilde kurtulacağına, çok güzel günler yaşanacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından uzun uğraşlar sonunda kurtulacağına, işyerine ve haneye bolluk ve bereket geleceğine, hayırlı bir kısmetle dünya evine girileceğine, kurulan hayallerin gerçeğe çevrileceğine yorumlanır.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kişinin gerçekleştireceği projeler ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, elinden geliyorsa borçlu bir yakınına borç vereceğine, yakın bir arkadaşın vesilesi ile bir işe girileceğine, birbiri ardına yaşanan sorunların düzeleceğine, zaferlerle ve başarılarla dolu bir çalışma hayatı olacağına, yoğun bir iş trafiği yaşayıp, çok daha fazla mesai harcayacağına bunun sonucunda meyvelerini toplayacağına delalet etmektedir.

Rüyada küvetin tıkanması her zaman şükrederek, başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve Allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına, bundan sonra yüzünün hep güleceğine, yüzünün hep güleceğine, karşısına kendisi için en ideal kısmetin çıkacağına, ruhsal olarak yenilenmek için bulunduğu yerden uzaklaşacağına, inancı doğrultusunda hareket eden ve ölmüşlerinin arkasından duasını esirgemeyen, hayattakiler için de iyilik yapmayı kendisine görev edinen biri olunacağına inanılır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı görenin hane içindeki huzursuz havanın yerini mutluluğa ve sevgiye bırakacağına, aile hayatında çok mutluluk verici ve çok büyük hayırlara vesile olacak haberler alacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu hissetmeyeceğine, hem iş hem de aile yaşamında huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına, miskinliğinden ve sürekli olarak uyuma isteğinden kurtulacağına, istek ve arzularının gerçekleşeceğine alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments