Rüyada Laboratuvar Görmek

Rüyada laboratuvar görmek işinin uzmanı ve diplomalı kimse konumuna geleceğine, uğranmış olan bütün zararların ortadan kalkacağına, yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaşacağına ve güzelleşeceğine, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine, kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına, namının yürüyeceğine alamettir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin kendisini boğan ve huzursuzluk veren ne varsa hepsinden kurtulmak için uğraşacağına, ruhsal olarak çok büyük bir motivasyon elde edileceğine, darda olan bir dostuna verdiği borcun geri ödenmesinde kolaylık sağlayacağına, mutlu olunacağına, hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına, muradına ereceğine, mesleğinde arka arkaya galibiyetler elde edeceğine delalet eder.

Rüyada laboratuvar görmek dünya nimetlerinin en hayırlılarından daha fazla istifade edeceğine, dine olan düşkünlüğü ve sevgisi sayesinde insanlara yol gösterecek ve onları dine yöneltecek konuma ulaşacağına, türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına, mesleğinde yabancılarla el sıkışacak ve anlaşmalar yapacak duruma geleceğine, huzur içinde yaşayacağına, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya lugatına göre işlerin kısa süre içinde şaha kalkacağına, kararları alacak ve son sözü söyleyecek kimse konumuna geleceğine, rakipleri yakın bir zaman içinde yenilgiye uğratmaya, çevresinin şans ve güzellik getirecek insanlarla dolacağına, dil eğitimi almak için yurt dışına gideceğine, aile bireylerinin ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabileceği oranda geliri olacağına ve maddi sıkıntı çekmeyeceğine işarettir.

Rüyada kimya laboratuvarı görmek doğru seçimler yapacağına, hangi işe el atarsa atsın son derece başarılı olacağına, sıkıntılarını çok kısa süre içinde üzerinden atacağına, makam ve kariyer sahibi olunacağına, küs insanların barışacağına, kötü günlerin bir daha yaşanmayacağına, kısa süre içinde iyi kalpli ve güzel huylu bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı görenin mutluluğunun bir ömür olacağına, sağlıklıysa ömrünün hep sağlıklı olacağına, üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine, çok büyük işlere girerek büyük kazançlar elde edeceğine, yeni bir yuva kurmak için uğraş verileceğine, zorlukların ve çilelerin azalacağına inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Beyza

Merhabalar. Rüyamda yakın arkadaşımla üzerimizde beyaz bir önlük vardı ve üniversitedeki yıllarımızda ders yaptığımız laboratuvardaydik. Bu şekilde gördüm hayrolsun. Yorumlarsanız sevinirim.