Rüyada Lazer Tutmak

Rüyada lazer tutmak sabrederek hareket edilmesi halinde ilerleyen zamanlarda maddi olarak daha rahat olunabileceğine, malının ve parasının büyüyeceğine, maddi kolaylığa ulaşacağına, işlerin her geçen gün daha çok kişiye ulaşacağına, doğru yolu bulacağına, çözümlere kavuşacağına, rahata ereceğine, başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve Allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına işaret eder.

Rüya alimine göre bağlılığı hem de kalıcı bolluğu bulacağına, düşülmüş olan zor bir durumdan çok rahat bir şekilde çıkılacağına, yardım isteyen insanlara çok büyük yardımlarda bulunacağına, çok sevineceği ve hayatını farklı bir yöne götürecek bazı olaylar yaşanacağına, kazaların ve belaların rüya sahibinden uzak olacağına, çok sıkıntılar çektikten ve büyük üzüntüler yaşadıktan sonra işlerini toparlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada eve lazer tutulması aynı hataları yapmayacağına, sevinçli haberlerin alınması ile büyük sevinç yaşanacağına, çok büyük atılımlar yapacağına, yaptığı her işle daha fazla tanınacağına ve çok daha iyi bir konuma geleceğine, çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine, insanlar, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına, çok büyük bir mutluluk duyacağına, ailesi ile daha fazla ve kaliteli şekilde vakit geçireceğine alamettir.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı gören kişinin kişinin becerilerinin farkına varılacağına, hastaysa şifa bulacağına, merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine, dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine, herhangi bir hastalık ile bir sorun yaşamayıp çok sıhhatli olacağına, yapılan çalışmaların çok daha fazla kar sağlayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada gözüne lazer tutulması alınacak yardım ve destek sayesinde çözüme kavuşulacağına, sorunlarına çözüm bulacağına ve kendisini çok kötü hissettiği bir dönemin biteceğine, emrinde pek çok kişinin olacağına, imkanlarının genişleyeceğine, sıkıntıların bir anda biteceğine, illet bir hastalığa yakalanmayacağına alamet eder.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin ekmeğinin artacağına, atılacak adım sayesinde çok büyük başarı kazanacağına, ele geçen kazancın daha iyi bir işe girme konusunda bazı kapılar açacağına ve maddi zorlukların biteceğine, eşi ve çocukları ile ağız tadı ve iyi geçim içinde olacağına, ihtiyacı olan kazanca ulaşacağına, maddi açıdan uğranan zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments