Rüyada Lens Düşürmek

Rüyada lens düşürmek verilen emeğin katbekat karşılığının alınacağına, kimseye muhtaç olmayacağına, İslamiyet ve tasavvufla ilgilenerek kendisini üzen durumlara karşı bakış açısını değiştireceğine, kazançlı çıkacağına, meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine, çok hayırlı işler yaparak bol kazanca ve hayırlı rızka sahip olacağına, parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kişinin rakiplerini kıskandıracak kadar büyük projelere imza atacağına, yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, sıkıntıların sona ereceğine, yaşlılığında dahi kimseye muhtaç olmadan, huzurlu bir yaşam sürüleceğine, geleceğinizin güzel olacağına, öz eleştiri yaparak, kendini değiştirmek ve geliştirmek için bazı adımlar atacağına, her zaman şükredeceğine delalet eder.

Rüyada lens düşürmek kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, yetersiz gördüğü noktalarda kendini ilerleteceğine, kendisini yaşam mücadelesine ortak edeceğine, maddi olanaklarının tahmininden çok daha fazla artacağına, dargınların barışacağına, mevcut kazançları ile çok hayırlı başarılar elde etmek için bazı adımlar atılacağına delalet ettiği söylenir.

Yorumcuya göre rüyayı görenin çocuklarını iyi bir okula göndereceğine, oturduğu koltuğun kendisine gurur ve güç vereceğine, kuracağı ailede her türlü sorumluluğu alarak ailesini en iyi şekilde geçindireceğine, yakın bir zamanda evlat sahibi olacağına, hatıralarını yaşatmak için elinden gelen her şeyi yapacağına, sağlıklı ve mutlu bir kişi olarak refah içinde yaşayacağına işaret eder.

Rüyada lens düşürmek ailesine çok bağlı olacağına, işte mutlu olunacağına, yapacağı kazançlar sayesinde çok büyük ve zor işlerin üstesinde kolayca gelineceğine, aile hayatında çok iyi ve hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, eline geçen kazancı daha da arttıracağına, maddi gücünün her geçen gün artacağına, ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine inanılmaktadır.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı görenin rahat edeceğine, iş değişikliğine gideceğine, hasretin biteceğine ve yapılan bir çalışmanın beklenenden daha fazla yarar sağlayacağına, çok rahat bir hayat yaşayacağına, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve bu sayede iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine, önünde güzel ve başarılı günler olacağına, iş için çok emek verip etrafındaki insanlardan yardım alacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments