Rüyada Limon Atmak

Rüyada limon atmak hayatınızda çok güzel değişiklikler olacağına, aile hayatında hiçbir maddi kısıtlamaya gitmek zorunda kalmadan yaşayacağına, yapılan bir hatanın düzeltileceğine, yapılan çalışmalar karşılığında büyük bir maddi kazanca sahip olunacağına, işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine, ailesinin şerefini yükseltip, onurlu bir hayat süreceğine alamet etmektedir.

Rüya yorumuna göre rüya sahibinin kendisini önceki durumundan daha iyi hissedeceğine, eline geçen fırsatların çok iyi kazançlar sağlayacağına, hem iş hayatında hem da sosyal hayatında iyi ve başarılı biri olacağına, işle ilgili çok büyük bir ortaklık kurulacağına, evli olması durumunda evlat sahibi olacağına, yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine inanılmaktadır.

Rüyada çaya limon atmak zenginliğe sahip olunacağına, hayırlı bir kısmet ile dünya evine girip mutlu olacağına, alınan borçların günü gününe ödeneceğine, zorlukları aşacağına, manevi olarak kalbin Allah aşkı ile dolacağına, gönül ilişkilerinde yeni bir sayfa açılacağına inanılmaktadır.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kişinin kendisi için ayrı bir yeri olan birisinin sorunlarından ve dertlerinden kurtulmasına yardımcı olacağına, asla gururundan ödün vermeyeceğine, kazanılacak para ile yardıma muhtaç insanlara da çok büyük yardımda bulunacağına, işleri büyüterek kendi işinin patronu olacağına, mutluluğu geç de olsa yakalayacağına, nüfuzunu kullanarak gerekli adımları atacağına, tüm sıkıntıların ve sorunların giderileceğine inanılır.

Rüyada çürük limon atmak hayatı boyunca hep başarılı olacağına, refah içinde, sevdikleri ile mutlu bir şekilde, herhangi hastalıktan sıkıntı çekmeden, kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine, sıkıntılardan yana çok güzel olayların yaşanacağına, girdiği bütün işlerde kendisini ispatlayacağına, kendisini çok değerli, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine, dua alacağına işaret eder.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı görenin aile hayatının gün geçtikçe daha güzel bir hal alacağına, mutlu olmanın yollarını bulacağına, hiç düşünmediği kadar büyük başarılar kazanacağı bazı işlere gireceğine, yapılan işte bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına, kazanılan paranın yeni bir ev almak ya da iş kurmak için kullanılacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına ve elini attığı her işte çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
MELİSA MUTLU

Merhaba istihare namazına niyetlendim boşandığım eşimle tekrar evlenmek hayırlı mı diye
Rüyamda ben yerde yatıyorum bana yarım limon uzatılıyor ben elimin tersiyle istiyorum. Hayırlı mı hayırsız mı oluyor. Birde siyah terliği mi kaybetmiştim arıyordum bulamadım ve bağırdım kızdım kimin cocuğu aldı diye.