Rüyada Madeni Görmek

Rüyada madeni görmek Allah’ın kendisine her şeyin en iyisini, en lüksünü, en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine, eğer hali hazırda bir iş kurma planı zaten varsa bunun sonucunun rüya sahibini sevindirecek şekilde olacağına, içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına, başarılı ve kazançlı günler yaşanacağına, başarıların her geçen gün çoğalacağına, bilgiyle donanacağına işarettir.

Rüya yorumuna göre rüya sahibi kimsenin rahatlığı, esenliği, hoşluğu ve mutluluğu bulacağına, üzüntülerin ve endişelerin biterek yerini mutluluğa bırakacağına, geleceğinin umut vadedeceğine, kısa zamanda çok iyi işlere imza atacağına, hastalığının düzeleceğine, yeni hayatına uyum sağlandıktan sonra her konuda çok iyi noktalara gelineceğine, sağlık sorunlarının kısa zaman içinde şifa bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada bakır madeni görmek hayatına mutluluğun, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, sorunlarının yakında biteceğine, hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu her şeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine, kazandıkları ile çok hayırlı başarılar elde etmek için bazı adımlar atılacağına, sahip olduğu zenginliğe bir de manevi zenginliği ekleyeceğine, aile hayatında büyük mutluluklar yaşanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bor madeni görmek kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine, gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına, ele geçen kazancın Allah yolunda fakir fukaraya yardım için harcanacağına, yakın akrabalardan birinin eğitiminin üstleneceğine, şansının ve kısmetinin açık olacağına, sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına, gireceği bir işten ekmek yiyeceğine, yaşanan güzel şeyler sayesinde sevineceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada değerli taş madeni görmek çok hayırlı günler görüleceğine, çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, maddi açıdan iyi geçecek bir döneme girileceğine, işinde hem muvaffak hem de mutlu olacağına, kendisine zarar verecek her türlü koşulu en iyi şekilde değerlendirerek yaşamını titiz bir yoldan sürdüreceğine, hayatın kendisine huzur ve kazanç getireceğine, çok iyi yerlere gelerek yardıma ihtiyacı olan herkese yardım edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada demir madeni görmek hem aile hayatında hem iş hayatında hayırlı olayların yaşanacağına, zarar edilen bir dönemin biteceğine, yaptığı işte verimi ve başarıyı yakalayacağına, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, ölen bir kişiye saygı duyarak ve her zaman kendisini anarak onu yaşatacağına, kişinin yaptığı işte elde ettiği karın da katlanarak çoğalacağına işaret etmektedir.

Rüyada elmas madeni görmek kimseyle küs olmadan, kırgınlıkları unutarak yola devam edileceğine ve kendi kararlarının arkasında durup, yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına, önemli işlerin insanı durumuna gelineceğine, sevdiği kişiler ile birlikte hayırlı kazançlar elde edeceği projeler ortaya koyacağına, kısmetinin her zaman açık olacağına, fakir fukaraya yardım edeceğine, hayatı boyunca şerefli bir insan olarak anılacağına tabir olunur.

Rüyada gümüş madeni görmek toplumdaki yerinin sağlamlaşacağına ve yine toplumun önde gelen ender isimleri arasına gireceğine, hayırlı ve kazançlı bir yola girileceğine, zor bir işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, atılacak adımlar ile yeni işlere girileceğine ve kazancın arttırılıp uğranılacak zararlara karşı önlem alınacağına, çok büyük projeler gerçekleştirip yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, hayatını zorlaştıran ve artık düğüm haline gelmiş sıkıntıların çözüleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kömür madeni görmek kaybedilen malların ya da paranın yakın zamanda tekrar kazanılacağına, kişisel özelliklerinin hayatta bazı kazanımlar ve zaferler elde etmesine aracı olacağına, mutlu bir yuva kuracağına, bolluk ve bereket yaşayacağına, çok hayırlı ve büyük kısmetlerin ele geçeceğine, düzeninin yeniden sağlanacağına delalettir.

Rüyada krom madeni görmek insanlar tarafından takdir edileceğine, dünya malına kavuşulacağına, işlerin açılacağına, hayırlı yollara gireceğine, sorunlarını çok kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, dünü arkada bırakarak, yarınlara bakacağına, değişik, eğlenceli ortamlara gireceğine, eşler arasını bozmaya çalışan bir kadının haneden uzaklaştırılacağına tabir olunur.

Rüyada kurşun madeni görmek sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, işten eve bir hayat yaşayacağına, girdiği işlerde istediği başarıyı elde edeceğine, gerçek ve kalıcı dostluklar edineceğine, toplum tarafından sevilen bir kişi ile dünyaevine gireceğine, yaşanan üzüntülerin kısa sürede sona ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kuvars madeni görmek imkânsızlıklarının biteceğine, yeni insanlarla tanışıp yeni kararlar vereceğine, tüm korkularından ve günahlarından arınacağına, sosyal hayatında çok sevdiği ve değer verdiği biri ile arasının her zamankinden daha iyi olacak seviyeye geleceğine, kişisel konularda yeteneklerinin üzerine gideceğine, illet bir hastalığa yakalanmayacağına ve sağlığının yerinde olacağına delalet eder.

Rüyada mermer madeni görmek projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına, çok hızlı çıkacağı başarı merdivenlerinin geleceğini de erken yaşlarda garanti altına almasına neden olacağına, hastalıkla boğuşan bir akrabadan sevinçli bir haber geleceğine, para sıkıntısı çekmeyeceğine, yokluk çeken bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada pirinç madeni görmek başaracağı işlerden çok hayırlı ve huzurlu bir hayata girileceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu olunacağına, verimli olacak işler yapacağına, herkesin göremeyeceği şeyleri görüp algılayacağına ve bununla da kalmayarak mesleğinde profesyonelleşeceğine, nerede hata yaptığını sorgulayacağına ve bundan sonra daha dikkatli adımlar atacağına, ailesi ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağına, sağlığıyla ilgili çıkmazlara düşmeyeceğine inanılır.

Rüyada sarı madeni görmek ortak olarak gireceği bir işte hiç beklemediği kadar büyük kazançlar elde edeceğine, bundan sonra güvendiği kişiler ile birlikte yürüme kararı alacağına, neşenin yerine geleceğine, bol dua edeceğine, sorunların kısa sürede sone erdirileceğine, sıkıntıların ve sorunların üstesinden gelineceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kimsenin sıfırdan başlanan işte herkesi şaşırtacak kadar iyi bir mevkiye gelineceğine, gösterilecek olan sabır ve azim ile bir işten çok iyi kazanç elde edileceğine, bir planının kendisine hayır getireceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacağına, işlerini çok hayırlı bir şekilde yoluna sokacağına, işlerinde önemli adımlar atacağına, işlerinin yolunda gideceğine, hayatında bolluğun, bereketin ve verimin olacağına delalet etmektedir.

Rüyada tuz madeni görmek malının, parasının ve canın güvende olacağına, işini en iyi şekilde yapacağına, ruhsal olarak olumlu yönde etkileneceğine, endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine, çok zor bir dönemi bitirip başarılı bir döneme yelken açacağına, dinde ve ahlakta güzelleşeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada uranyum madeni görmek hayattan alınan zevkin daha da artacağına, aile hayatı içinde mutlu olunacağına, yeni iş kapılarının açılacağına, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, işlerini daha iyi duruma getirmek için bazı kişilerden destek isteyeceğine, hedeflerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yeraltı madeni görmek dünyayı gezmek için yola çıkacak olan rüya sahibinin tüm hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, uzakta kalan kişiler ile hasret gidereceğine, sevdiği ve değer verdiği kişilerin her zaman yardımlarını alacağına, ağız tadı içinde bir yaşama kavuşacağına, aile bireyleri ile uyumunun süreceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine yorumlanmaktadır.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı görenin yatırımlarının kendine istediği getiriyi kazandıracağına, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, işlerin düzeleceğine, kazancınızın daha az fakat bereketli olacağına, kendisini çok sıkıntılı hissettiği bir anda Allah’ın izni ile karşısına çıkacak güzel bir yol ile bu durumdan kurtulacağına, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, onlara sanat öğreteceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments