Rüyada Mahalle Muhtarı Görmek

Rüyada mahalle muhtarı görmek evindeki aşının çok daha çeşitleneceğine, geniş rızık elde edeceğine, dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine, kendisine yardım eden bir kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına, büyük bir ferahlık yaşanacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, temizliğine ve beslenmesine dikkat etmesi sayesinde çok sağlıklı ve uzun ömürlü bir kişi olacağına alamettir.

Tabirciye göre rüya sahibi kimsenin bembeyaz ve yepyeni bir hayat sahibi olacağına, aile hayatında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine, maddi ve manevi açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, genellikle girişilen her türlü işin uzun ömürlü olacağına, kendi işini kuracağına, yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, hastalıklara şifa bulunacağına, yaşanan sıkıntılardan, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına ve dertlerinin bitmesiyle kuş gibi hafifleyeceğine yorumlanır.

Rüyada mahalle muhtarı görmek kendisinden daha yaşlı ve tecrübeli birinden alacağı tavsiyelerin dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine, hayatının belli bir rutine oturacağına, daha iyi ve daha farklı çalışmalar yapmaya devam edileceğine, ailesinden ayrı hiç vakit geçirmeyeceğine, anne baba hayır dualarının alınacağına, başarılarının artacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kimsenin yeni bir iş hayatına sahip olunacağına, işte kazanılan büyük bir zaferin bir parçası olacağına, refahının ve varlığının artacağına, sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, konfor içinde olacağına, daha fazla gelir elde edeceğine alamet eder.

Rüyada eski mahalle muhtarını görmek eşinden ve çocuklarından da her zaman sevgi ve saygı göreceğine, hastalığı ya da endişe duyduğu herhangi bir durum varsa eğer Allah’ın izni ile düzeleceğine, yorgunluk ve huzursuzluk yaratan durumların kısa zaman içinde son bulacağına, kapanan bütün kapıların açılacağına, ortaya çıkan dini duygulara cevap vereceğine ve kendini Allah yoluna revan edeceğine, güvenilir kişilerle yola çıkılacağına alamet etmektedir.

Rüya yorumlarına göre evinin bereketinin artacağına, dünya malı için hiçbir zaman itibarını zedeleyecek işlere girmeyeceğine, para sıkıntısına düşmeyeceğine, elini attığı her işten hayırlısıyla ve alnının akıyla çıkacağına, işlerinin açılacağına, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mrf

Rüyamda uzun süredir görüşmediğimiz bir komşuya misafirliğe gitmişiz, sonra eski muhtar (yada yeni muhtarın babası) geliyor kenara oturuyor, anlamı nedir? Ayrıca evimizin salonunda kocaman siyah bir piton yılanı görüyorum daha çnce başka yerde imiş salona kim getirmiş diyorum zarar verir diye korkuyorum ama odadan çıkıyorum birşey yapmadan

Mrf

Teşekkür ederim, yüreğinize sağlık

Fatma

Merhaba rüyamda sebebini bilmediğim bir nedenden muhtarlık’ta kızım ile birlikte ikamet ediyoruz ama muhtar yine görevini orada yapmaya devam ediyor.biz daha rahat edelim diye işi olmadığı sürece muhtarlığa gelmiyor.uzaktan hem bize sahip çıkıyordu hemde görevini yapıyordu.

Halis

Selamın aleyküm
Rüyam da emlakçı olan ve mahallemizin muhtarı olan birini gördüm. Üzerinde soluk mavi bir işçi kıyafeti ve aynı renk kep vardı . Büyük bir ağacın gölgesinde, ağaca sırtını yaslamış, oturuyordu.
Bende şaşırıyorum ama bozuntuya vermiyorum. Içimden nerden nereye diyorum, durumuna üzülüyorum içten içe. Adamın durumu ne kadar iyiydi bak şu kadere işte diyorum içimden. Adamla bi göz göze geldik, sigara içiyordu . O ara da uyandım .
Bayağı etkiledi beni bugündür aklımdan çıkmıyor. Yorumlarsanız çok sevinirim.

Hasan

merhaba , Rüyamda bir tanıdığımla beraber konu ne olduğunu hatırlamıyorum , muhtarımızın evine gidiyoruz . muhtar kapıdan içeri buyur ediyor. içeride önüme sandalye çekiyor, fakat aniden kendisi oturuyor. neyse diyorum ,hoş karşılayıp başka bir sandalye çekiyorum , fakat sandalyenin üstü kirli olduğundan silip oturmaya çalışıyorum . ayağımda terlikle geldiğimi görüyorum . sonra ordan ayrılıyoruz , tanıdığım bir iş yerine gidiyorum . yine ayağımda terlik dikkatimi çekiyor. üstüme yakıştıramıyorum . tanıdığım iş yerinin sahibi kendilerinin de rahat etmek maksadıyla işde terlikle dolaştıklarını söyleyip beni telkin ediyor. yorumlarsanız sevinirim .