Rüyada Makas Kırmak

Rüyada makas kırmak hayırlı işlere gireceğine, işlerinin çok iyi bir hal alacağına, iş dünyasında nam sahibi olunacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, maddi sıkıntısı olmayacağına, parasal olarak sıkıntı çeken kişilere yardım eli uzatılacağına, iş hayatında uzun zamandan beri yapmak istediği atılımı gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibinin yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, az bir sermaye koyduğu işten büyük bir para kaldıracağına, makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine, hem eğitim hayatında hem sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olacağına, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına, kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada makas kırmak istediği gibi yaşayıp kafasını dinginleştireceğine, kazançlı bir döneme girileceğine, iş dünyasında çok aranan bir kişi olunacağına, sorunlu ve sıkıntılı bir şekilde ilerleyen bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, uğranılan zararın telafi edileceğine, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına delalet eder.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin iş hayatında engel olmaya çalışan rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, iş dünyasında iyi bir yere gelineceğine, mahkemelik olunan bir meselede epey tartışma yaşandıktan sonra rüya sahibi lehine bir karar çıkacağına ve davanın temyize kadar gideceğine, uzun süredir beklediği huzurlu aile ortamına kavuşacağına, bereketi ve zenginliği bulacağına, mevcut işinden daha iyi koşullarda başka iş imkanları bulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada tırnak makası kırmak başkalarının gözünde güzel olmak ve değerli bulunmak için çaba harcanacağına, kendisine gönül hoşluğu sunan, kötü ve dar gününde yanında olan bir kişiye yardım ederek onu mutlu edeceğine, her zaman elindekiler için şükrederek yaşayacağına, her zaman rızkının bol olacağına, kazançlı bir çalışmaya ortak olunacağına, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, imkânları kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine, elini attığı her işte çok güzel başarılar kazanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirine göre zengin olunacağına, ailesini rahat şekilde yaşatacağına, kendisini çok heyecanlandıracak durumlarla karşı karşıya gelineceğine, ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, işinin en iyisi olacağına, yeni girilen bir ortamın çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına, çocuklarının masraflarını karşılamakta zorluk çekmeyen kendi zevkleri için de para ayırabileceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments