Rüyada Markete Gidip Alışveriş Yapmak

Rüyada markete gidip alışveriş yapmak olumlu şekilde ilerleyeceğine, alın terinin karşılığı olacağına, Allah’ın inayetini kazanacağına, koşulların her geçen gün düzeleceğine, nasibin bollaşacağına, hedeflerin gerçekleşeceğine, zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine inanılır.

Rüya yorumuna göre maddi ve manevi olarak çok rahatlayacağı bir döneme gireceğine, sorunların tamamen çözüme kavuşacağına ve rahata erileceğine, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına ve Allah’ın lütuflarına ereceğine, maddi açıdan büyük bir kazanca ulaşılacağına, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine, hayatına nitelik ve farklılık geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada markete gidip alışveriş yapmak geçim sıkıntısının olmayacağına, mutluluğun ve başarının sırrını çözmeyi bileceğine, yapılan hataların telafi edileceğine, sevinçli ve hayırlı haberler getirecek bir kişinin haneye geleceğine ve gelişiyle haneye neşe dolacağına, imkanlarının artacağına, dünya işlerinden uzaklaşmaya, Allah’a yakın olmaya delalet eder.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kişinin hayatında hiç olmadığı kadar huzurlu ve keyifli olacağına, evlatlarına tecrübelerini aktaracağına, sevdikleri ile çok mutlu olacağına, sağlık sorunlarından yakın zaman içinde kurtuluşa ereceğine, işlerin çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, maddi imkânlarının artacağına alamettir.

Rüyada markete gidip alışveriş yapmak duygusal davranmak yerine akılla hareket etmek neticesinde güçlüklerle daha kolay mücadele eden rüya sahibinin büyük tecrübeler kazanacağına, yeni bir semte taşınılacağına, zor zamanların ve tartışmaların geride kalacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok büyük bir huzura ereceğine, ferahlığa çıkacağına ve hem iş hayatında hem aile hayatında çok iyi ve hayırlı mevkilere geleceğine, yaşanan bir hastalık varsa eğer şifa bulunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı görenin kötülüklerle karşılaşmadan yaşanacağına, küskünlüklerin ve kırgınlıkların biteceğine, yaptığı hayırların ve sevapların amacına ulaşacağına, lekelenmiş adının temize çıkacağına, işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine, tartışmaların tatlıya bağlanacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semih

Gündüz niyetine dün gece rüyamda alış veriş için her zaman gittiğim markete gitmişim bir şeyler alıyorum. Tam kasaya gidecektim son anda aklıma geldi sarımsak da alacaktım diyorum acaba markette sarımsak varmıydı diye düşünüyorum bir başta olsa yeter diyordum. Sonra uyandım

Semih

Güzel yorum için teşekkür ederim inşallah tabir ettiğiniz gibi çıkar sağolun 🤲🙏

Büşra

Merhaba ben rüyamda market alışverişi yapıyorum market arabası ile sonra kasaya yetişmek için koşuyorum yetişiyorum ama başka bir kadına yanında çocuğu var diye sıramı veriyorum

Yağmur

Rüyamda annem ve kardeşimle markete gittik bir şeyler aldık annem çikolata da alın falan demişti. Daha sonra çıktık, çıktığımızda geceydi, yürüyerek gidiyordum sonra bi anda scoterla gitmeye başladım. Sonra başkalarında bisiklet gördüm dedim keşke bende de olsa dedim bi anda benimde oldu ve onunla gidiyordum. Sonra dar bi ara sokaktan giderken hava bi anda aydınlandı karşıdan düğün konvoyu geliyordu. Dedim burdan gidemem çok şıkışırız derken iyice kenara geldim ve konvoyda yanımızdan geçti.

Yağmur

Teşekkürler

Zey

Rüyamda markete gitmişim bişey almışım ama o sabah kahvaltıda yenecek bişey değilmiş, bide diyorum sabah kahvaltılık bişey alayım. Aslında ayrıntıları hatırlamıyorum bukadar.