Rüyada Martılar Görmek

Rüyada martılar görmek tüm sıkıntılarının ve sorunlarının nihayete ereceğine, hakkında edilen dualar sayesinde işlerinin açılacağına, hayallerini gerçek kılmak için koşmaktan bir an olsun yorulmayacağına, kendi işinin başına geçileceğine ve bolluk içinde yaşanacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine, rızkın genişleyeceğine rivayet eder.

Rüya alimine göre rüyayı görenin kıdem atlayacağına, sağlıklı ve güzel bir hayata sahip olacağına, kazancın katbekat artacağına, kendisini sıkan ve üzen kişilerden uzak duracağına, ibadetlerini aksatmayacağına, ticaretten yana kısmetlerinin çoğalacağına işaret eder.

Rüyada beyaz martılar görmek tasaların ve üzüntülerin biteceğine, yönetici makamına geleceğine, ticaretinin genişleyeceğine ve itibarının artacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, ticaretinin hızlanacağına, hayırlı bir iş için bazı arkadaşlardan destek alınacağına alamet eder.

Rüyanın açıklamasına göre aşılmaz denilen engellerin aşılacağına, ferahlığa çıkılacağına, kişinin eline geçecek olan büyük bir fırsata, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve kendisine çok yararı olacak bir işe girip hem kendisini hem sevdiği kişileri sevindireceğine, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada uçan martılar görmek yapılan çalışmada ısrarcı olunması ve sabırlı ve azimli bir şekilde devam edilmesi halinde çok iyi bir duruma gelineceğine, yapılan işlerin büyük hayırlar getireceğine, yarınların çok iyi olacağına, psikolojik olarak toparlanacağına, yakın bir zaman içinde yeni bir eve taşınabileceğine, anne babasının onayını alarak hareket edeceğine ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine rivayet etmektedir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin feraha ermeye, elinde bulunan imkânlar ile kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalara imza atacağına, bol muhabbette olacağına, çevresi tarafından güvenilen biri olarak anılacağına, zenginlik içinde bir yaşam sürüleceğine, elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Buğra

Rüyamda bir evin en üst katında balkondaydim bir çuvalın içinde bir çok beyaz martı vardı ve hepsini çuvalin içinden çıkarıp teker teker aşğdaki oturan insanların üzerine doğru martıları saldım yorumlarsanız çok sevinirim

BÜŞRA

Merhaba rüyamda göçten dönen martı sürüsü gördüm ve bir çok farklı kuş türü ama hepsi beyaz dı işin garibi martıların yavruları hiç göç etmemis Ailesini bekliyordu bir bir maymun ve yavrusunu gördüm başka maymunlar anne maymunu ve yavrusunu yemeye çalışıyorlardı hatirladığım kadarıni yazdım biraz karmaşık bir rüya idi şimdiden teşekkür ederim

BÜŞRA

Amin inşaallah teşekkürler