Rüyada Mavi Boncuklu Altın Küpe Görmek

Rüyada mavi boncuklu altın küpe görmek garanti ve sürekli olacak başarı ve kazanç elde edeceğine, üzüntü duyduğunda ve sıkıldığında hak yolundaki diğer insanları düşüneceğine, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına, keyfinin ve yaşam isteğinin geri geleceğine, esenlik içinde olacağına, işlerinin toparlanacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kişinin alınacak mutlu bir haberin eşi ile ikisinin de hayatlarını baştan sona değiştireceğine, maddi manevi zengin bir yaşam sürüleceğine, yapılan hataların tekrarlanmayacağına, gelecekte yüzünün güleceğine, çok büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, alacağı hayırlı kararların geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada mavi boncuklu altın küpe görmek yapılan işlerin rağbet görmesi sayesinde kazancın katbekat artacağına, sosyal çevresiyle olan ilişkilerinde sıkıntıya neden olacak olayların bulunmayacağına, yaşamına renk, heyecan ve hareketlilik geleceğine, sorunlu bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına, kısa süre içinde evlat sahibi olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin istek ve arzularının gerçekleşeceğine, çalışmalarının karşılığını alacağına, yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına, sıkıntılarının son bulacağına ve her adımda daha başarılı bir kişi olup çok hızlı bir şekilde yükselişe geçeceğine, her geçen gün daha ünlü olunacağına, işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına ve eline geçen tüm fırsatları değerlendirip kendisine çok iyi bir gelecek kurmak için büyük çaba sarf edeceğine işarettir.

Rüyada mavi boncuklu altın küpe görmek çok büyük ve sağlam dostluklar sayesinde hiçbir zaman sırtın yere gelmeyeceğine, çevresinin kendisi gibi varlıklı kimselerle dolacağına, kuruntularından ve kafa karışıklığından kurtulacağına ve rahat edeceğine, borcu varsa tüm borçlarını ödeyeceğine, kendisine yeni bir hayat düzeni kuracağına, mutluluktan, bolluktan, paradan, rızıktan, maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine rivayet etmektedir.

Ulemaya göre rüya sahibi kimsenin hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine, çok büyük sevgi seline maruz kalınacağına ve ne zaman yardıma ihtiyacı olursa herkesin bir şekilde yardım edeceğine, mutlu ve huzurlu biri olacağına, özür dileyerek bazı insanların gönüllerini almayı başaracağına, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına, çok istediği bir şeyin gerçekleşmeyeceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments