Rüyada Mavi Gömlek Giymek

Rüyada mavi gömlek giymek yaşamının istediği şekilde ilerleyerek her geçen gün çok daha güzel olacağına, huzurlu ve mutlu olacağı günlerin geleceğine, ticaretinin uluslararası bir nitelik kazanacağına, çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına, sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına, uzun zamandan beri karşılık bulunamayan duygulara yaşanacak güzel bir olayın ardından karşılık bulunacağına alamettir.

Rüya lugatına göre rüyayı gören kimsenin neredeyse bozulma noktasına gelmiş olan hayatını toparlayacağına, rahatının, sağlığının ve moralinin yerine geleceğine, emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine, çalışan kişiler için iş değişikliği yapılacağına, yakın zaman içinde hayal ettiği birçok şeye kavuşacağına işarettir.

Rüyada açık mavi gömlek giymek sorunlarını çok kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, neşenin ve mutluluğun geleceğine, hayatının çok daha kolay hale geleceğine, uzun uğraşlar ve büyük harcamalar sonucu kurulan işin sadece rüyayı gören kişiye değil bütün ailesine kazanç sağlayacağına ve günden güne daha da büyüyeceğine, ferahlığa çıkılacağına, çektiği sıkıntıları yakın bir zaman içinde hiçbir sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına yorulmaktadır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin iş dünyasında hatırı sayılır bir itibara sahip olması nedeniyle sürekli yeni iş teklifleri alacağına, hak yolunu tutacağına, sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine, aile içinde sözü geçen, sayılan ve sevilen kimse olacağına, elini attığı işleri yakın zaman içinde çok hayırlı bir şekilde ileri götüreceğine rivayet eder.

Rüyada beyaz pantolon mavi gömlek giymek küs arkadaşların barışacağına, hayatının kolaylaşacağına, çok büyük kazanç sağlanacağına, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine, kazandığı paralar sayesinde mal mülk sahibi olacağına, yaşayacağı her güzellik için Allah’a şükran borçlu olacağına yorumlanır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına, malın bereketinin artmasına, hiç beklenmedik bir çıkış yapılacağına, eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine, var olan borçların kapatılıp zararların giderileceğine, isteklerinin ve beklentilerinin yerine geleceğine yorulur.

Rüyada eşimin mavi gömlek giymesi sevdiği kişileri yanına alacağına, gireceği işlerde başarının uzak olmayacağına, maddi konuların çözüme kavuşacağına, işlerinin hiç beklemediği kadar kazanç getireceğine ve kariyerinde çok büyük sıçrama yapacağına, yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda gelir elde edeceğine, hayali kurulan her şeye kavuşulacağına işaret eder.

Bu rüya maddi ve manevi olarak epey olumlu gelişme yaşanacağına, yeni kazanç kapılarına kavuşacağına, isteklerine ve arzularına kavuşacağına, kazançtan yana kara geçeceğine, yaşanan rahatsızlıkların son bulacağına, ettiği duaların ve dileklerin kabul olacağına alamettir.

Rüyada ölen kişinin mavi gömlek giymesi herkesin karşısında düğme ilikleyeceğine, işlerdeki verimin artacağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten güzel gelişmelerle dönüleceğine, iş hayatı içinde yeni bir sayfa açılacağına, kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine, hem kendisini hem ailesini koruma konusunda daha rahat edeceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabirlerine göre işlerin hafifleyeceğine, hayırlı ve çok güzel işlere gireceğine, eş, dost ve akrabalarından alacağı yardım sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına, bolluk ve bereket yakalayacağına, manevi açıdan tatmin olmanın ötesinde, maddi olanaklarının da tahmininden çok daha fazla artacağına, birlikte aynı işyerini paylaştığı kimselere tecrübelerini aktaracağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin mavi gömlek giymesi hayırlı gelişmeler yaşanacağına, iş ve özel hayatında herhangi bir sorun yaşamayacağına, alınan bazı haberler sayesinde çok büyük atılımlar yapılacağına, bu sayede hayır getiren adımlar atılacağına ve sıkıntıların kısa sürede mutluluğa dönüşeceğine, işinde çok ilerleyeceğine, isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine, kendini her şeyi başarabileceğine inandıracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kişinin düşmanlık yapanların kendi dertlerine düşeceğine, yokluk ve fakirlik görmeyeceğine, beklentilerinin ve ideallerinin de gerçekleşeceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına, kaybedilen işe ve kariyere tekrar kavuşmak için büyük bir çaba gösterileceğine, başarılarının kalıcı olmasına vesile olacak hamleler yapacağına işarettir.

Rüyada ütüsüz mavi gömlek giymek iç dünyasının güzelleşeceğine, işlerinin çok kazançlı ve hızlı bir şekilde ilerleyeceğine, uğradığı zararın yakın bir zamanda telafi edileceğine, hayırlı ve büyük kazançlara ulaşılacağına, umutsuzluklarını geride bırakacağına, zor durumların yakın bir zamanda ortadan kaldırılacağına işaret eder.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kişinin endişelerin biteceğine, çok güzel işler yaparak çok büyük paralar kazanılacağına, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına ve hasret giderileceğine, alınmış olan ve uzun zamandan beri ödenmeyen borçların kısa sürede ödeneceğine, sıkıntılarının son bulacağına, rahata erileceğine işaret etmektedir.

Rüyada uzun mavi gömlek giymek rekabet içine girebilecek diğer kişilerin gözlerinin korkutulacağına, kederden ve stresten kurtulacağına, yetersiz gördüğü noktalarda kendini ilerleteceğine, maddi ve manevi olarak çok rahatlayacağı bir döneme gireceğine, aile içinde de bereketin artacağına, az bir sermayeyle yeni atılımlar yapacağına delalet etmektedir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin sevdiği kişiler ile arasının düzeleceğine, aile bireyleri ile uyumunun süreceğine, kendisine çok daha hayırlı ve güzel bir hayat kuracağına, yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettireceğine, çok büyük mutluluklar yaşatacak bazı adımlar atacağına, zamanında gereksiz yere almış olduğu yani kendisi için lüks denebilecek bir malı elden çıkaracağına alamet ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Müge

Merhaba rüyamda aynanın önundeydim üstümde mavi bir gömlek vardı gömlek jilet gibiydi dümdüzdü ama o kadar güzel bir maviliği vardıki hayranlıkla kendime bakıyordum sanki gomleğin o güzelliği yüzümüde guzellestirmisti sonra biri bana dediki bu renk kesinlikle senin rengin çok net hatırlamıyorum ama sanırım erkekti

Ayşe

Mrblar… rüyamda yıllar önce kısa süreliğine görüştüğümüz ancak bazı sudan sebeplerden dolayı ilişkiyi bitirdigimiz, bnm hala gönlümden geçen birisini gördüm. Buluşma teklif ediyordu, bn de üzerime gök mavisi beyaz karışımı bi gömlek giyip gidiyordum. Karşılıklı oturup konuştuk, ama bn çok neşeli durmuyordum, karşımdaki kişi de tekrar görüşelim tarzi bir şeyler diyordu. Teşekkürler..