Rüyada Mavi Renk Tır Görmek

Rüyada mavi renk tır görmek çok kazançlı ve hayırlı işlere gireceğine, büyük miktarlarda paralar kazanacağına, içine düştüğü karamsarlıktan kurtularak, geleceğe daha umut dolu bakacağına, çocuklarının masraflarını karşılamakta zorluk çekmeyen kendi zevkleri için de para ayırabileceğine, arkadaşlarını ve dostlarını da iş yaptığı camiadan seçeceğine, gayrimenkul işine girileceğine işarettir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibinin bir durumun kişiye maddi anlamda büyük kazanç sağlayacağına, çok güzel ve huzurlu günlerin yakında geleceğine ve tüm aileyi mutluluktan uçuracağına, aslında her insanın hakkı olan ama sadece kısmetli olanların sahip olacağı en güzel şeyleri elde edeceğine, üzüntülerin son bulacağına ve sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, meslek hayatında ilerleme ve gelişme göstereceğine, endişe ettiği durumlardan kurtulacağına inanılmaktadır.

Rüyada mavi renk tır görmek yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, kendisini çok iyi, mutlu ve hafif hissedeceğine, elinde bulunan imkânların bollaşacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine, kader çarkının kişiden yana döneceğine, kendisini yenilgiye uğratmak isteyen kişi ya da kişileri yenilgiye uğratacağına, candan sevilen bir kişi olunacağına, düzenini oturttuktan sonra hayatına kaldığı yerden daha başarılı ve daha mutlu bir şekilde devam edeceğine delalet etmektedir.

Rüya ilmine göre rüya sahibi kişinin huzurlu bir kişiliğe sahip olacağına ve başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına, düşmanı yenmeye, rakibi alt etmeye, parasal ve mali sıkıntılarının çözüleceğine, zararların sevilen kişilerin vereceği destek sayesinde telafi edileceğine, sıkıntıların aşılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada mavi renk tır görmek kısmet alacağına, üzüntülerin mutluluğa dönüşeceğine, insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine ve hayatına sakinliğin hâkim olacağına, hayatının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, her geçen gün daha ünlü olunacağına tabir olunur.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kişinin hayallerine ulaşacağına, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına ve çok önemli noktalara geleceğine, kendini her konuda geliştireceğine ve hayatında kendisi için dönüm noktası sayılacak kararlar alacağına, sorunlarını, dertlerinin, başındaki belaları unutturacak, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine, sıkıntı veren olayların tatlıya bağlanacağına, işinde çok ilerleyeceğine delalettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Mavi Renk Tır Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Merhaba
  Rüyam da babamın yanına gitmişim. Babam da kısa parlak lâcivert tırı park etmiş. Benim de bi hoşuma gidiyor rengi filan . Babama hayırlı olsun diyorum.
  Bu ara da babam tıra yeni başladı.

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya haneye, mevkiye ve mutluluğa yorulmalıdır. Rüya alimlerine göre aile hayatının gün geçtikçe daha güzel bir hal alacağına ve hanede mutluluğun hüküm süreceğine; çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine; zorlukların biteceğine, huzurlu ve mutlu bir kişi olunacağına işaret eder.

 2. Merhaba rüyamda bir köy yolu ve kenarları ağaçlık yol göedüm ve o yolda arkası arkasına hızla gelen 3.4 tane lacivert tır gördüm yanımda oğlum vardı. Ve ona tırlar görünce yolun kenarına çekilmesini söyledim oğlumda yolun çimenli kısmında beklemeye başladı. Bir tır topraklı yolda yanımızda durdu ve kasasını açtı. Ben tırın kasasına baktım. İçi boştu.

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya aileye, sevgiye ve ayrıcalığa tabir olunur. Rüya yorumuna göre ailesi yesin diye ekmeksiz kalmayı göze alacağına; iş konusunda sevilen bir kişiden yardım alınacağına; hayatta hep iyi şeyler yaşayacağına, kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine işaret eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim