Rüyada Melek Görmek

Rüyada melek görmek kazanacağı başarılar sayesinde iş hayatında çok iyi bir mevkinin sahibi olacağına, hatıralarını yaşatmak için elinden gelen her şeyi yapacağına, aile hayatı ile ilgili sevinçli ve hayırlı haberler geleceğine, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, kötü kişilerin yenilgiye uğratılacağına, bir arabulucu gibi davranarak mevcut gerilmiş ortamı sakinleştireceğine işaret eder.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibinin kötü hastalıkların iyileşeceğine, rahat nefes almaya başlayacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, hayalini kurduğu yaşama kavuşması için umutlarının yeşereceğine, sıkıntı yaratacak durumları ortadan kaldırıp daha rahat bir şekilde hareket edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada ağlayan melek görmek sorunlarını bitireceğine, yaptığı işlerde zirveye oynayacağına, sorunların ve musibetlerin sona ereceğine, düşmanlara sahip ise, onlara galip geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada allahın melekleri görmek gülümsemenin yüzünden eksik olmayacağına, ettiği bütün duaların kabul olacağına, geniş ve bol rızık elde edeceğine inanılır.

Rüyada altın melek görmek işinde ön plana çıkacağına, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına, eş, dost ya da akrabalarından birinin bir sorununun çözümü için yardım edeceğine, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada aşk meleği görmek sevdiği kişilere yardım edeceğine, bekarsa güzel bir birliktelik sonrasında dünyaevine gireceğine, uzun bir ömre sahip olunacağına işarettir.

Rüyada asker melek görmek kazancın yarı yarıya artacağına, gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, aile hayatına adım atılacağına ve mutlu bir yuvaya sahip olunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada azap meleği görmek yakın bir zaman içinde yeni bir eve taşınabileceğine, sevdikleri ile çok büyük adımlar atacaklarına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, özel yaşamından dolayı yaşadığı olumsuzlukları çevresine yansıtmamak için, sıkıntılarını içine atarak, dik durmaya çalışacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada azrail meleğini görmek sadece maddi gücünün değil aynı zamanda manevi gücünün de ömür boyu süreceğine, kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durmasına ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada baş melek görmek gerçekleştirilecek işlerden yüklü miktarda kazançlar elde edileceğine, aile bireyleri ya da bazı akrabalar ile kurulan ortaklık ve yapılan işbirliği sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, iyi bir evlilik yapmaya, evlatların hayırlı insanlar olmasıyla kişinin her açıdan kendisini mutlu hissedeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada bayan melek görmek almış olduğu bir borcu sıkıntısız ve kesintisiz bir şekilde ödeyeceğine ve insanların parmakla göstereceği ve saygı duyacağı bir kişi olacağına, işlerinin yoluna gireceğine, kötüye giden bir işin verilecek parasal destek sayesinde düze çıkartılacağına inanılmaktadır.

Rüyada bebek melek görmek sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda sona ereceğine, işleri bozmak isteyenlere üstünlük sağlanacağına, kendisini daha mutlu ve daha huzurlu hissedeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada biblo melek görmek alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine, malının, parasının ve makamının artacağına, işlerinin açılarak kazancının çoğalacağına alamettir.

Rüyada buluttan melek görmek kuracağı ekiple gireceği bir çalışmanın çok ses getirmesi sayesinde rahata ereceğine, kazandıklarının tadını çıkaracağına ve yaşamayı da bileceğine, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına işaret eder.

Rüyada camide melek görmek uzun yıllardan beri istediği bir şeye çok yakın bir zaman içinde çok sıkıntı çekmeden sahip olacağına, fırsat ve kazanç kapılarının artacağına, deyim yerindeyse kallavi bir kazanca kavuşacağına alamet eder.

Rüyada can alan melek görmek iş hayatındaki rakiplerinin hep arkada kalacağına, kalbini temiz tuttuğu müddetçe huzurunun bozulmayacağına, başarıya giden yollar üzerindeki engellerin kalkacağına tabir olunur.

Rüyada cebrail melek görmek güzel günler yaşanacağına, sıkıntılarını atlatacağına, mallarının ve kazancının çoğalacağına delalet eder.

Rüyada cehennem meleği görmek eşi ile aralarında olan samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine, mutluluktan, paradan ve dünya malından bolca nasipleneceğine, zor durumda olan kişileri unutmayacağına ve variyeti ne oranda artarsa o kadar sadaka ve zekât vereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada cennet meleği görmek geçimini rahat şekilde sağlayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde herhangi bir sorun yaşamadan kurtulacağına, kendi başına sorunların üstesinden gelmeye çalışacağına alamet etmektedir.

Rüyada çirkin melek görmek kendi başına sorunlarını çözmeye çalışacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine, Allah tarafından çok büyük yardımlara mazhar olunacağına rivayet eder.

Rüyada dilek meleği görmek sorunlarla boğuştuğu zamanlarda yalnız kalmayacağına, maddi anlamda üstünlük ve ayrıcalık elde edeceğine, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada dişi melek görmek maddi sıkıntılarından kurtulacağına, sevdiklerinden güç alacağına, bir aile büyüğünün ön ayak olması sayesinde ekmek sahibi olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada dört melek görmek yaşadığı sorunları kısa zaman içinde ortadan kaldıracağına, hidayete ereceğine, hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada düşmüş melek görmek telaşlı geçirilen günlerin kişiye mutluluk vereceğine, emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eşini melek görmek dertleri ve üzüntüleri göğüsleme kudretine ve gücüne sahip olacağına, ani bir haber alarak tüm derdinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, sorunlarının en kısa zamanda çözüm bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evde melek görmek kapanan bütün kapıların açılacağına, sevilen kişiler ile çok güzel günler geçirileceğine, keyfinin ve yaşam enerjisinin yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada gerçek melek görmek yoğun bir çalışma döneminin ardından tatile çıkılacağına, maddi olanaklarının artacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun tedavi edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada gökte melek görmek eline geçen yüklü miktarda kazanç sayesinde çok rahat edeceğine, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, kardeşlerin birlikte iş kuracağına, bilinçli şekilde hareket etmeye gayret göstereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gökyüzünde melek görmek sorunlarını kısa süre içinde çözüme kavuşturacağına, keyfiyette ve esenlik içinde olacağına, çok doğru adımlar atılarak aile hayatına renk getirileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada gülen melek görmek daima afiyette olacağına, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada gümüş melek görmek üzerindeki ağır bir sorumluluğu başarıyla tamamladığında kendisine geleceğine, alkış alacağına, Allah’ın kendisini kötülüklerden her zaman koruyacağına ve dualarını kabul edeceğine yorulur.

Rüyada havada melek görmek hayırlı bir sürece girileceğine, hayatını yoluna koymaya, yaşamının ve işlerinin düzene gireceğine, daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin artacağına inanılır.

Rüyada heykel melek görmek tartışma yaşadığı birisine iyi niyetli yaklaşıp olumlu geri dönüş alacağına ve bu durumu bitireceğine, ömrünün çok uzun olacağına, eşler arasında maddi sebeplerden ötürü yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına alamettir.

Rüyada iki melek görmek sorunlarının çok çabuk bir şekilde çözüme kavuşacağına, her akşam bir davete ya da toplantıya gideceğine, pürüzleri ortadan kaldırarak daha sakin bir yaşama kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada iki tane melek görmek uzun zamandan beri hayal ettiği bir bebeğe kavuşacağına, rızkının, malının, sağlığının ve keyfinin bir ömür süreceğine, hayatına dair isteklerini yeniden gözden geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada insan görünümlü melek görmek iş hayatında çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, elindeki birikimleri değerlendirip yeni bir ev satın alacağına, kazançlı bir ortaklık kurulacağına tabir olunur.

Rüyada insan kılığına girmiş melek görmek kavgalı aile bireyleri ile aralarındaki suların durulacağına, işle ve güçle arası iyi olmayan birinin yola getirileceğine, kazancın artacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine işaret etmektedir.

Rüyada ışıklı melek görmek başarılı birçok çalışmaya ve projeye imza atılacağına, geçmişin kötü izlerinin silineceğine, işinin, gücünün ve şansının yaver gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada israfil meleği görmek güzelliklerle ve hayırla mükafatlandırılacağına, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, hayatına anlam katacak şekilde yaşamaya başlayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada iyi melek görmek yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, yaşanan bir tatsızlığın yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde çözüm bulacağına, çok huzurlu ve güzel bir yuvaya sahip olacağına inanılır.

Rüyada kabede melek görmek yüzünün güleceğine, hayatının istediği gibi ilerleyeceğine, mutlu ve sağlıklı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada kabir meleklerini görmek hep başarılı işler yapacağına, istediği işi yapmak için karşısına hayırlı kapılar açılacağına, insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kadın melek görmek sıfırdan başlanan işte herkesi şaşırtacak kadar iyi bir mevkiye gelineceğine, hayatında hayırlı ve güzel gelişmelerin meydana geleceğine, kararlı ve isabetli adımlarının yüzünü güldürecek sonuçlar vereceğine işaret eder.

Rüyada kanadı kırık melek görmek çeşitli projeler eşliğinde üzüntülerin ve rahatsız edici olayların sona ereceğine, psikolojik sorunların geride kalacağına, maddi anlamda mücadelelerinin karşılığını alacağına delalet etmektedir.

Rüyada kara melek görmek kazanca ve ekmeğe kavuşacağına, bir ahbabının sorun yaşadığı kişilerle arasını düzeltmesi için önayak olunacağına, işlerinin çok iyi bir hal alacağına işaret eder.

Rüyada kırmızı melek görmek darlık görmeden, sağlıklı bir hayat sürüleceğine, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada koruyucu melek görmek değerlerine sahip çıkarak yaşayacağına, çok önemli noktalara geleceğine, aile hayatı içinde üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine delalet eder.

Rüyada küçük melek görmek kısa süre içinde kendisine çok uygun ve kazançlı işlere gireceğine, düzenli ve disiplinli bir hayat süreceğine, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak olan bir fırsatı değerlendirerek kariyerinde büyük bir sıçrama yapacağına tabir olunur.

Rüyada malik meleğini görmek hayatının güzelleşeceğine, bilge ve alim kimse haline geleceğine, çok yakın bir zaman içinde mutlu olacağı bazı haberler alacağına işaret eder.

Rüyada mavi gözlü melek görmek başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine, rahatsızlık yaşanan bir dönemin alınacak destek sayesinde sona erdirileceğine, sayesinde fakir fukaranın doyacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada mavi melek görmek çok iyi ve kazançlı projeler ortaya koyacağına, zorluklarını aşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde Allah’ın izni ile kurtulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada mezarlıkta melek görmek problemlerinin ve sorunlarının çözüleceğine, insanların çok zor bir iş olduğu için girmek istemeyeceği bazı çalışmalara gönüllü olarak gireceğine, ilerleyen zamanların gelir açısından kişiyi her zamankinden daha fazla tatmin edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada mikail meleğini görmek malını ve parasını sağlama alacağına, vaatlerin ve verilen sözlerin yerine getirileceğine, mutluluktan ayakların yerden kesileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada namaz kılan melek görmek zor bir durumdan sevdiği kişilerin vereceği yüklü miktarda bir yardım sayesinde sorunlarını çözeceğine, eline geçen iş fırsatlarını çok daha rahat bir şekilde değerlendireceğine, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine delalet eder.

Rüyada nur yüzlü melek görmek zina edip eşini başkaları ile aldatmayacağına, kişinin yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak hem zengin olacağına hem de kendi işini kurup yönetici konumuna geleceğine, dualarının ve hayallerinin Allah katında karşılık bulacağına delalettir.

Rüyada nurdan melek görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına, güzel günler geçirileceğine, güzel günler yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada nurlu melek görmek işlerinde ve ticaretinde zarar etmeyeceğine, gelirinin garanti altında olacağına, her zaman çok daha akıllıca düşünüp kendisini geliştireceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölü melek görmek yoksulluktan sonra zengin olmaya, kötü günlerinin, sıkıntılarının, sorunlarının ve problemlerinin son bulacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına işaret eder.

Rüyada ölüm meleğini görmek kısa süre içinde büyük bir aşka yelken açılacağına, sevilen kişiler ile daha önce yapılmamış bir işe girileceğine, aile bireylerini mutlu edecek bazı kararlar alınacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada omuzda melek görmek ahiret hayatını hiçbir zaman unutmayacağına, Allah’ın kendisine çocuklarının mürüvvetini ve onların çocuklarının olduğunu görme şansını sunacağına, hastalıktan şifa bulmaya işaret ettiğine inanılır.

Rüyada oyuncak melek görmek sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada pembe melek görmek kazancının iki kat artacağına, büyük bir projenin ortaya konulması sayesinde çok tanınan ve saygı duyulan bir kişi olacağına ve kazanılan bazı hayırlı kısmetler ile yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, eğlenceli ve güzel ortamlarda bulunacağına, çevresinde her zaman iyi ve güzel ahlaklı kimselerin bulunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada porselen melek görmek dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, anne baba duası alınacağına, rızkının genişlemesine ve kazancının artmasına vesile olacak işlere gireceğine, çok hızlı bir şekilde müdahale etmesine rağmen sorunun bir türlü çözülememiş olduğuna ancak daha sonra biraz daha sabır ve gayret ile sorunu tamamen ve hiçbir zarara uğramadan ortadan kaldıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada rahmet melekleri görmek güzel bir ilişkiye başlanacağına, ailesini mutlu etmeyi ve kendi sevincini ve mutluluğunu bileceğine, müşterilerin ya da siparişin çoğalacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ruhani melek görmek uzun zamandan beri çok istediği bir işe gireceğine, hayattan istediği mutluluğu ve hazzı alacağına, kazandığı paraların işine ve hanesine büyük miktarda bolluk ve bereket getireceğine işaret etmektedir.

Rüyada şans meleği görmek boğuştuğu sorunlardan moralinin bozulacağına yine de yılmayıp ayağa kalkmak için yeni yollar arayacağına, sevdiği kişiler ile çok rahat ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, alkış alacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada şeytan melek görmek bütün sorunların tek tek yakın bir zamanda çözüleceğine, fikirlerinin amacına ulaşacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada siyah melek görmek cebinden parasının, hanesinden de rızkının eksik olmayacağına, sermayesini riske etmeyeceğine, kaybettiği imkânlara yeniden kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada sorgu meleği görmek bir alim gibi halden anlayan, dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine, çok büyük başarılar ve yüklü miktarda para kazanacağına, iş ve aile hayatında saygınlık kazanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada süs melek görmek çok büyük mutluluklar duyulacağına, günlerin hiç olmadığı kadar hareketli ve heyecanlı geçeceğine, kırgın olduğu bir kişi ile arasını düzelteceğine delalettir.

Rüyada üç melek görmek dedikodu yapan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, yakın bir arkadaşın vesile olduğu bir ilişkinin evlilikle noktalanacağına, sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada vahiy meleği görmek hoş bir sürprizle karşılaşılacağına, kırgınların ve küskünlerin bir araya geleceğine, malının, parasının ve canın güvende olacağına yorumlanır.

Rüyada yanında melek görmek yapılan işte türlü zorluklarla karşılaşılacağına fakat elde ettiği kazancın buna değeceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına delalettir.

Rüyada yazıcı melek görmek kavgalı aile bireyleri ile aralarındaki suların durulacağına, kazalardan, belalardan, kötülüklerden uzak olacağına, ailesinden hayır göreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada yeşil melek görmek vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine, kötü durumların kişiyi hayata küstürmek yerine bileyleyeceğine, yatırımlarından ve yeni girişimlerinden hayır ve yüz güldürecek gelişmeler elde edeceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Rabia

Merhabalar rüyamda bir melek ile birlikte namaz kılıyordum meleğin üzerinde siyah elbise benzeri bı şey vardı yüzü görünmüyordu rükuya giderken gördüm injnla birlikte rükuya vardım rüyamı yorumlar mısınız şimdiden teşekkürler 😊

Yagmur

Ruyamda dagil bir alandayim hic tanimadigim insanlar var birden uzakta bi melek gordum ama resim gibiydi

Bahar

Merhaba, rüyamda birisi kulağıma iki tane ölüm meleği evin etrafında ki gölgede olurlar dedi?