Rüyada Memenin Gözükmesi

Rüyada memenin gözükmesi hayallerini ve arzularını gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine, kazancının artarak rızkın günden güne genişleyeceğine, sıkıntılarından arınıp genişliğe çıkacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zamanda sona ereceğine, etrafındaki insanların sıkıntılarına çare olacağına alamet eder.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı görenin mutluluk ve zenginlik getirecek ticaret ortaklıklarına gireceğine, uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye alacağı büyük bir destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde ulaşacağına, masraflı bir şekilde başlayan bir işin sona erdirileceğine, edilen duaların kabul edileceğine, aile bireyleri arasında büyük bir işbirliği yapılacağına ve alınan borçların kısa sürede bitirileceğine, gönül hoşluğu yaşayacağına delalettir.

Rüyada memenin gözükmesi maddi olarak çok kazanç elde edileceğine, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına, para kazanmaya, kendisini sıkan ve yoran kişilerden ve durumlardan uzak duracağına, malından ve parasından en güzel şekilde fayda göreceğine, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine yorumlanmaktadır.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibinin ettiği duaların ve tuttuğu dileklerin karşılık bularak hayallerinin gerçekleşeceğine, kötü günler geçirilse de, psikolojisini bozmayan rüya sahibinin her kötülükte bir fırsat göreceğine, kendisine hayır, bolluk, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, dünya mallarından ve nimetlerinden ziyadesiyle faydalanacağına, küs olduğu kişilerle yeniden bir araya geleceğine, işlerinde her geçen gün daha başarılı olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada memenin gözükmesi ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine, insanlar tarafından takdir edileceğine, güzel ve doğru işler yapacağına, özel hayatında heyecanlı ve mutlu zamanlar yaşayacağına, başarılı bir kişi olacağına, yaptığı işlerle çok ses etireceğine, işlerinin yoluna gireceğine ve yeni kısmetlerinin olacağına yorulmaktadır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı görenin parasal sıkıntılarının sona ereceğine, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, kötü işlere girmeyeceğine, hayalini kurduğu ve uzun zamandan beri çaba sarf ettiği bir konuda çok büyük adımlar atacağına, yakın bir zaman içinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments