Rüyada Memesinin Uzadığını Görmek

Rüyada memesinin uzadığını görmek rızkının da çoğalacağına, hane halkı arasında tartışma yaşanmasına sebep olan bir kişinin aileden uzaklaştırılacağına, bir süre işten ve hayattan elini eteğini çekeceğine ve kendisi ile baş başa kalacağına, büyük bir gelir toplayacağına, maddi olarak büyük destek alınacağına, sıkıntılarının sona ereceğine tabir olunur.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin hayırlı ve bol kazançlı bir yoldan gidileceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla işle uğraşılacağına, daha fazla mal ve gelir sahibi olacağına, yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, sıkıntıların ardından neşe dolu günlerin de sizi beklediğine, gittiği yolda muvaffak olacağına inanılmaktadır.

Rüyada memesinin uzadığını görmek üzgün ve mutsuzsa çok mutlu olacağı haberler alıp keyifleneceğine, moral, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına, rahat bir hayata başlayacağına, yakın bir zaman içinde başına gelebilecek kötü olayları uzaklaştıracağına, kuracağı ortaklık sayesinde daha iyi kazançlar elde edeceğine, rahat bir hayat sürüleceğine inanılmaktadır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre hayırlı bir haber alınacağına, olumlu, güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, yakınları sayesinde içine düştüğü ruhsal çöküntüyü atlatmayı başaracağına, hayatı boyunca atlatamayacağı kadar büyük ve ciddi sorunlar yaşamayacağına, işlerinin her geçen gün daha da artacağına, kuracağı ekiple gireceği bir çalışmanın çok ses getirmesi sayesinde rahata ereceğine delalet eder.

Rüyada memesinin uzadığını görmek iç huzurunun yerinde olacağına, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, çok güzel günlerin yaşanacağı zamanların geleceğine, zarar edeceği bir durumdayken sorunun ortadan kalkacağına, eş, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına, işinin gücünün hal yoluna gireceğine işaret etmektedir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kimsenin elde edilen bir başarının büyük fırsatların kapısını açacağına, bir üniversitede hoca olunacağına, hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına ve huzurlu günler geçirileceğine, kısmetlerin çoğalacağına, ruhunu ve bedenini dinlendireceğine, yaşamının büyük bir lüks içinde geçeceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments