Rüyada Mersine Gitmek

Rüyada mersine gitmek yeni tanışacağı bilge bir kişinin geleceğine büyük katkı sağlayarak onun için başka hayırlı yollar açacağına, daha iyi bir yaşam standardı tutturmak için atılan adımların çok büyük kazançlar sağlayacağına ve iş hayatında yönetici konumunda olan insanların dikkatini çekeceğine, maddi gücünün, gördüğü saygının ve sevginin artacağına, Allah tarafından çok büyük yardımlara mazhar olunacağına, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibi kişinin uğradığı zararı çok hayırlı bir şekilde telafi edeceğine, öz güven konusunda daha iyi hissedeceğine, sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, doğru bir karar verileceğine, uzun zamandır sahip olmak isteyip de bir türlü alamadıklarını rahatlıkla alma gücüne sahip olacağına, girdiği bir işte yıpranacağına fakat sonucunun buna değeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada mersine gitmek çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, kendini çok iyi hissedeceğine, kendi işini kurmak için adım atacağına, sessiz sedasız, sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının keyfini süreceğine, kazancın ortaya konacak olan projeler sayesinde artacağına, hayallerini gerçekleştireceğine tabir olunur.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kişinin maddi gücünü katlamakla kalmayıp ruhen de ilerleme kaydedeceğine, tatsız ve kötü durumlarla karşılaşmayacağına, her anlamda şifa bulmaya, aldığı iyi eğitimi doğru firmalarda değerlendirme şansı bularak hayal ettiği kariyer için her türlü iyi şartı ele geçireceğine, anlayışlı, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada mersine gitmek rütbesinin artacağına, büyük başarılar kazanacağına, iş için çok emek verip etrafındaki insanlardan yardım alacağına, istendiği gibi hareket ederek çok büyük kazanç elde edileceğine, yanına kötülük uğramayıp, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına, yetersiz gördüğü noktalarda kendini ilerleteceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları lugatına göre sahip olduklarını başkaları ile de paylaşması sonucunda her zaman daha da bereketli bir hayat süreceğine, yanlış yollardan döneceğine, rahat edileceğine, sorunlarından ve içinde bulunduğu üzüntülü durumlardan kurtulacağına, yaşamındaki huzur ve mutluluğun sürekli artacağına, bol rızık ve para sahibi olacağına, zenginlik elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sıla

Merhaba rüyamda mersine gidiyorumdum böyle köprünün üzerinde mersin kalesine bakıyordum ama deniz çok dalgalı ve hava kapalıydı etrafta biraz kalabalıktı sadece öyle izliyordum

Halime

Ben yermi iki aydır küs olarak babam gildeyim altı ay önce esiim boşanma acti bir buçuk aysonra mahkemem var dün akşam rüyada Mersin’e gittiğini gördüm arabaya biniyorum eşimin marketine yakın bı hastane var şoföre diyordum orada beni indir eşimi gozleyom bakım benimle allakali düşüncesi nedir diye neyse şoför beni indiriyor biraz yürüyorum sonra merdivende çıktığımda eşimi görüyorum oda beni görüyor ikimizde görmemezlikten geliyoruz