Rüyada Mesane Görmek

Rüyada mesane görmek çok büyük kazançlar getirecek işlere gireceğine, kurulacak bir ortaklık sayesinde işlerin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına, kendisini üzen ve kıran şeylerden uzaklaşacağına, sağlık sorunlarının geçici olacağına, önündeki en büyük engelleri kaldırarak yoluna bakacağına, çok hayırlı işler yaparak bol kazanca ve hayırlı rızka sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı görenin varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına, huzurlu ve mutlu günlerin yaşanacağına, geleceğinin güzel ve hayırlı olacağına, bir süre sonra tüm alın terinin karşılığını en iyi şekilde alacağına, kaderinin yüzüne güleceğine, yaşamında bundan sonra huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada mesane görmek işlerinin çok kazançlı ve hızlı bir şekilde ilerleyeceğine, kazancın ve mutluluğun yerinde olacağına, tüm dileklerinin gerçek olacağına, bir dostuna yalnız ve çaresiz olmadığını hissettireceğine, Allah’ın kendisine hayal ettiklerini yaşama şansı vereceğine, asla yapmam dediği şeyleri yapacağına ve mutlu olacağına yorumlanır.

Rüya lugatına göre rüya sahibinin kişinin sağlığını geri kazanacağına, çok iyi kazançlar elde edileceğine, uzun soluklu bir çalışmanın başarıyla taçlandırılacağına, alınacak hayır duaları sayesinde kısmetin açılacağına, daha önce hiç tadına varmadığı lezzetleri keşfedeceğine, iç dünyasının zenginleşeceğine delalet eder.

Rüyada mesane görmek maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine, hayati tehlike arz eden durumlardan sıyrılarak eski rahat günlerine kavuşacağına, saygın biri haline geleceğine, hayatının ve işlerinin büyük bir hızda değişeceğine, Allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine, bazı önemli konularda aile fertleriyle konuşulacağına ve bir karara varılacağına yorulur.

Rüya anlamına göre ilk başta işleri az olsa da, zamanla kişinin hayalini bile zorlayacak kadar güzel günler geleceğine, işlerin yoluna gireceğine, geçmişteki tatsız konuların unutulacağına, hayırlı bir yola girmeye, bol bol dua almaya, dileklerinin ve isteklerinin yerine geleceğine, aile hayatında büyük sevinç yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments