Rüyada Mezardan Korkup Kaçmak

Rüyada mezardan korkup kaçmak uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına, işlerini sağlama almak için elinden gelen her şeyi yapacağına, insanlar ile vakit geçirerek kendisini deşarj edeceğine, kazanılan paraların hayır için kullanılacağına, bolluğa ve berekete kavuşacağına, bahtının açık olacağına ve birçok iş fırsatı elde edileceğine yorulmaktadır.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kişinin fakirlikten kurtulacağına, yeni bir hayata başlayacağına, hayatı ile ilgili bazı önemli kararlar vereceğine, hayallerin ardı ardına gerçekleştirilmeye başlanacağına, güvensizliğini yeneceğine, esenliğe ve gönül hoşluğuna kavuşacağına alamettir.

Rüyada mezardan korkup kaçmak uğranılan zararların telafi edileceğine, asla pes etmeyeceği gibi herkese örnek bir vatandaş olarak yaşayacağına, karının tok, sırtının da pek olacağı noktalara çıkacağına, hayır duaları alacağına, rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine, işlerinin ve çalışmalarının her zaman tıkırında gideceğine, kendi gelişimini bambaşka bir yöne taşıyacağına yorumlanır.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibinin döktüğü alın terinin karşılıksız kalmayacağına, aile ve özel hayatının sorunsuz geçeceğine, hayatının en kötü anlarında bile mutlu olacağına, her isteklerinin yerine geleceğine, hayallerinin ardına düşerek, onları gerçekleştirmek için her türlü fırsatı kullanacağına, aile hayatında çok daha güzel günler göreceğine inanılır.

Rüyada mezardan korkup kaçmak kendisini ailesine vereceğine, uzun bir süre boyunca bir kişi ile iş yaptıktan sonra artık birçok konuda bu kişiden destek alınacağına, dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına, annesi hayattayken ona karşı sevgisini ve ilgisini en iyi şekilde gösterip, ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına, haksızlığa, fenalığa, kötülüğe uğramadan yaşayacağına, sosyal çevrede güzel değişikliklerin olacağına yorumlanır.

Rüya yorumuna göre rüya sahibi kişinin istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına, bir işte verilen bütün emeğin karşılığının alınacağına, ailesi ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağına, rızkın genişleyeceğine, kişi tarım ile meşgul ise mahsullerinin fazlalaşacağına, ana baba duaları sayesinde sıkıntıların sona ereceğine ve dertlerin kısa süre çözüm bulacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Şakire

Rüyamda boş mezarda yatıyorum biranda mezarin canlanıp ben içindeyken daraldığını görüp korkup kaçıyorum bu rüya çok korkuttu lütfen ne anlama geldiğini yazın teşekkür ederim

Yasemin

Ruyamda iki kisinin ayni mezara gömüldügünü ve bu mezardan elime kan bulastigini gordum