Rüyada Mezuna Kalmak

Rüyada mezuna kalmak yapılan hataların telafi edilmesi noktasında büyük bir fırsat yakalanacağına, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, güzel günler geçireceğine, uzun zamandan beri beklediği hayırlı bir haberin geleceğine, hayattan aldığı zevkin ve keyfin artmasına vesile olacak olaylanı cereyan edeceğine, saygın bir konuma gelerek etrafındaki insanlara yardım edeceğine inanılmaktadır.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kişinin sağlık sorunları varsa düzeleceğine, dünya ve ahiretinin güzel olmasına, evini geçindirmek ve hayatını sürdürmek için alınteri dökerek kazanç elde edeceğine, geçiminin ve hayatının kolaylaşacağına, sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine, çok huzurlu ve mutlu bir yaşam süreceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada mezuna kalmak geniş bir rızka kavuşacağına, uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına, Allah’ın helal kılmadığı işlere el sürmeyeceğine, ağız tadına ve keyfe kavuşacağına, arabasını ve toprağının olacağına, toplumdaki yerinin sağlamlaşacağına ve yine toplumun önde gelen ender isimleri arasına gireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin işsiz ise bol kazançlı bir işe sahip olacağına, dert ettiği tüm problemlerin ve olayların hayra çıkacağına, kendisine verilen görevi yerine getirmek için gereken imkânların sağlanacağına, belki de hayatının aşkını bulacağına, arzu edilen bütün hedeflerin gerçekleştirileceğine, yeni bir aşka yelken açılacağına ve ana baba dualarının alınması sayesinde güzel günler görüleceğine alamet eder.

Rüyada mezuna kalmak iş hayatında uğranılan zararlardan ötürü alınan borçların dostlar ile elbirliği yapılarak ödeneceğine ve uzun süreden beri görüşülemeyen bir akraba ile görüşme imkânının bulunacağına, alınan borçların kısa süre içinde ödeneceğine, yapılan hataların telafi edileceğine ve hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, mutluluk verici haberlerin alınacağına, şimdiye kadar sahip olmadığı kadar büyük mal ve mülke sahip olacağına, evlatlarından memnun olacağına, sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde büyük bir sabırla son bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya manasına göre rüyayı görenin ihtiyaç duyulan bir paraya kavuşacağına, sevdikleri ile beraber huzurlu olacağına, zor zamanlar geçiren bir dosta yardımcı olunacağına, hayatında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, parasını dikkatli harcayacağına, çevredeki insanlardan da destek alınacağına, mutluluğu yakalayacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Xxcc

Rüyamda okuldan sevdiğim bir hocam ben ve babam benim odamda oturmuş sınavım hakkında konuşuyorduk hocam seneye tekrar hazırlanırım gibi yorumlar yaptı mezuna kalma yönünde bende çok ağladım sonra gel foto çekilelim dedi onun kamerası kötüydü benden çektik tuhaf bi rüyaydı sınavıma da çok az kaldı içimi bş korku sardı ben hocama seneye dHa zor olmaz mı sınav diye soruyorum cevap alamıyorum ama mezuna kalacağımı çok hissettiğim rüyaydı