Rüyada Misafirden Korkmak

Rüyada misafirden korkmak içinden çıkılamaz gibi görünen sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, gelecek yıllar için birikim yaparak daha rahat bir emeklilik dönemi elde edileceğine, gerçekleşmesi zamana bağlı bazı şeylere zengin olunması sayesinde kolayca gerçekleşeceğine, parasal olarak iyi bir mevkiye kavuşulacağına, meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına ve hayallerinin peşinde koşmaktan bir an olsun vazgeçmeyeceğine, içini kemiren kuşkuları alt edeceğine delalet eder.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kimsenin rakibi karşısında çok zor bir duruma düşecekken bu kişiyi yenilgiye uğratacağına, karşısına huzur getirecek birinin çıkacağına, çok mutlu bir yuva kurulacağına, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına, berekete kavuşacağına, bolluk içinde zengin bir hayat sürüleceğine, ayağına gelen şansı tepmeden, doğru adımlar atacağına inanılır.

Rüyada misafirden korkmak özlediği birisi varsa eğer yakın bir zamana içinde kavuşacağına, dertlerinin çarelerine kavuşacağına, dualarının gerçekleşeceğine, stres ve sinirden uzak durulacağına, gireceği işlerde başarının uzak olmayacağına, gereksiz olarak görülen harcamaların kesileceğine, ağız tadı içinde ve afiyette yaşayacağına, sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine delalettir.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı görenin aldığı kararlar konusunda tutarlı davranacağına, kazalardan, belalardan, kötülüklerden uzak olacağına, iş konusundaki pozisyonunu iyileştirmek için çok daha fazla çaba harcayacağına, kötülük yapmak isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, kazançların artacağına, yeni ve çok kazanç sağlayacak projelere girerek çok başarı kazanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada misafirden korkmak bağımlılık yapan bir madde kullanan bir tanıdığa bu sorununu aşması için elinden gelen yardımı yapacağına, anlayışlı, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına, yeni gelişecek olayların hastalıklarının ve kötü günlerinin son bulmasına vesile olacağına, hayalindeki işi gerçekleştireceğine, yüzünün güleceğine, maddi yükümlülüklerin azalacağına işaret eder.

Rüya yorumu lugatına göre rüyayı gören kimsenin sağlık sorunu yaşayan bir akrabasının durumunun düzelmesi için elinden gelen her şeyi yapacağına, sıkıntılı geçen günlerin geride kalacağına, sosyal çevreden arkadaş olunan bir kişi ile evlilik yolunda hayırlı bir adım atılacağına, hayır getirecek bir ortaklığa girileceğine, kendisi gibi iyi niyetli insanlarla karşılaşacağına, şansın yaver gideceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments