Rüyada Misafirle Kavga Etmek

Rüyada misafirle kavga etmek yapılan işin kısa bir zaman içinde gözden geçirilip farklı şekillerde yapılması ya da yerini yeni bir işe bırakması gerektiğine ve bu şekilde daha doğru bir iş yapılacağına, hayatının bereketli ve verimli olacağına, olumlu ve sevindirici haberlerin ardı ardına gelmesi ile ne yapacağını şaşıracağına, kötü günleri geride bırakacağına, el birliği ile maddi sıkıntıları aşarak daha güzel bir yaşama adım atılacağına, kazandığı paralar ile yeni bir işe gireceğine işarettir.

Tabirciye göre rüya sahibinin başarılı ve hayırlı atılımlar yapacağına, konfor içinde yaşayacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalışılan bir projenin başka kişilere faydalı olacak kadar geniş çaplı olacağına, şansının ve bahtının açılacağına, ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, maddi anlamda büyük bir kazanca ulaşılacağına, ters giden işlerin düzeleceğine, tüm sorunların tatlılıkla ve kısa sürede halledileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada evde misafirle kavga etmek cesaretini toplayarak kendini üzen ve korkutan şeylerin üzerine gideceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde hayırlısı ile kurtulacağına, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, problemlerinin çözümüne kavuşacağına, gönül işlerinden yana hayır bulacağına, çevresinin hayırlı kimselerle dolacağına, kendisine iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle karşılaşacağına ve her şeyin olumlu yönde ilerleme göstereceğine, çok büyük kazançlar ve hayırlı rızklar elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibinin yöneticilerinden ya da ortaklarından takdir göreceğine, çözümlere ve çarelere kavuşacağına, işlerin büyük başarılar getireceğine, rahat edeceği bir döneme gireceğine, kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen büyük bir işte başarılı sonuçlar alacağına, ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine, aradığı çareleri bulacağına, şifa bulacağına, güzelleşeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada eve gelen misafirle kavga etmek büyük miktarda kazanç sağlayacağına, rahat bir hayata kavuşulacağına, geçim derdinden, borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına, eline geçen kazançlar ile çok güzel zamanlar geçireceğine, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin biteceğine, başarılarının daha fazla kişi tarafından takdir edileceğine alamet ettiği söylenir.

Yorumcuya göre alınan kararlar sayesinde girilen bir işte çok iyi bir noktaya gelineceğine, çok daha iyi çalışmalar yapmak için kaynak bulunacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım ederek onları mutlu edeceğine, gereksiz olarak görülen harcamaların kesileceğine, iş yaşamındaki istikrarı sağlayarak daha sakin bir yaşama kavuşacağına, sıkıntıların ve sorunların çözüme kavuşacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments