Rüyada Misket Bulmak

Rüyada misket bulmak tartışma yaşanan kişilerle aranın düzeltileceğine, rahata ve huzura kavuşacağına, işlerinin yolunda gideceğine, kısmetsizlik yaşadığı bir işe tekrar girerek bu sefer başarı kazanacağına, hakkını kimseye yedirtmeyeceği gibi kimsenin de deyim yerindeyse bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine, evlenme yolunda adım atacağına rivayet eder.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kişinin daha iyi yaşantıya ve geçime kavuşacağına, keyiflerinin yerinde olacağına, yarınlarının kendisi için mutlulukla, başarıyla geleceğine, şifaya, çareye ve çözüme ulaşacağına, başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine, umutlarını kıran ve yaşama karşı isteksiz yapan problemlerinden kurtulmasını bileceğine yorulur.

Rüyada misket bulmak hayatında amaçları doğrultusunda ve doğru bir şekilde ilerleyeceğine, borçlarını rahatlıkla ödemeyi başaracağına, zarafet ve incelik ile dolu bir hayat süreceğine, gördüğü saygının ve sevginin artacağına, mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına, sıkıntıları atlatmak için türü yollar deneyeceğine ve umduğunu bulacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı gören kimsenin makam, söz ve yetki sahibi olacağına, sosyal hayat içinde çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, sevdiği ve değer verdiği kişileri mutlu etmek için hayırlı bazı atılımlar gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına, geçim derdi olmayacağına, sorunların çözümü için gerekli kararların zaman kaybetmeden verileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yerde misket bulmak sorunlarının yakın bir kişiden alacağı destek sayesinde biteceğine, çok daha rahat ve konforlu bir hayata kavuşacağına, hayatında esen güzel rüzgarların kendisini keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına, içine düştüğü karamsarlıktan kurtularak, geleceğe daha umut dolu bakacağına, hesapta olmayan bir maddi gelirin kendisine ilaç gibi geleceğine, bolluğa, berekete ve zenginliğe kavuşacağına işarettir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, yaptığı bazı şeylerin başarılı olması sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, fakirliğe ve yokluğa düşerek güçlük çeken kişilere elinden gelen yardımı esirgemeyeceğine, büyük bir sabır göstererek zora girmiş bir işin yoluna sokulacağına, iyi bir evlilik yapmaya, evlatların hayırlı insanlar olmasıyla kişinin her açıdan kendisini mutlu hissedeceğine, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments