Rüyada Mobilya Vermek

Rüyada mobilya vermek zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, hasretin biteceğine, düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine, kötü insanlar ile arkadaşlık etmeyeceğine, sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve sevdiği kişiler ile kâh eğlenerek kâh oynayarak işlerini gerçekleştireceğine, haneye bolluk ve bereketin hâkim olacağına, parasız ve ekmeksiz yaşamak zorunda kalacak kişilere kol kanat gereceğine rivayet eder.

Rüya alemine göre iyi bir mümin olarak yoluna devam edeceğine, üzüntüden ışığı sönmüş olan gözlerinin yeniden parlayacağına, yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına, oturduğu koltuktan emir verecek kadar söz hakkı edineceğine, evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada mobilya vermek atacağı adımlar ve gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel durumlar ile karşılaşacağına, çok güzel olayların insanların hayatlarına etki edeceğine, yaşamında kısmetin ve bereketin hüküm süreceğine, hastalıkların biteceğine, aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, çok güzel bir birlikteliğin ardından verilen kararla dünya evine gireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı gören kimsenin huzursuz bir ortamdan çıkılacağına, kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapması sayesinde zenginliği yakalamayı başaracağına, işlerin her geçen gün daha çok kişiye ulaşacağına, başarılı bir kişi olacağına, hem maddi olarak hem de manevi olarak layık olduklarına kavuşacağına, kesilmeyecek rızık ve kazanç sahibi olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada mobilya vermek istediği hayatı yavaş yavaş inşa etmeye başlayacağına, yeniden iç huzuru bularak daha iyi bir hayata kavuşacağına, elindeki para ile gireceği büyük bir işte çok kazanç elde edeceğine, çok daha iyi işler yapmak için yakında bir haber alacağına, yapacağı işler sayesinde terfi alacağına, yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine tabir olunur.

Ulemaya göre rüyayı gören kimsenin ters giden işlerin düzeleceğine, hatırı sayılır ve sözü geçen kişi haline geleceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, moral bulacağına, üzüntüsüne ve sıkıntısına ortak olacak dostlarının kendisini bahtiyar edeceğine, büyük bir saygınlık kazanacağına, borçlarının bitmesi ile çok büyük bir mutluluk duyacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments