Rüyada Mübarek Yerleri Ziyaret Etmek

Rüyada mübarek yerleri ziyaret etmek saygın biri olacağına, dünya nimetlerinden daha fazla istifade edeceğine, geç de olsa kendine mutlaka şifa olacağına, hayatında esen güzel rüzgarların kendisini keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine, kazanca ve ekmeğe kavuşacağına rivayet eder.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kişinin Allah’a yakınlaşmak için sevap işlerinden geri kalmayacağına, eline geçen paranın bereketinin daim olacağına, çok daha iyi bir konuma geleceğine, işyerinde ve hanede bolluk ve bereketin hâkim olacağına, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine, kazancın her geçen gün daha da çoğalacağına işarettir.

Rüyada mübarek yerleri ziyaret etmek geçim derdinin sona ereceğine, sevdiği kişilerin yanındayken her anın doyasıya tadını çıkaracağına, iflası düşünmeden, işini çok daha iyi hale getirebilecek durumlar üzerinde duracağına, yaptığı bir işten ya da kazandığı bir başarıdan ötürü çok büyük ve önemli bir şekilde mükafatlandırılacağına, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine, okumaktan ve kendini geliştirmekten hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kimsenin iyi bir kariyerin kapısını sonuna kadar açacağına, zarar edilen işlerin yoluna gireceğine, eğleneceği mekânlara ve kalabalıklara gireceğine, olmayı hedeflediği makama oturacağına, mücadeleden vazgeçmeyeceğine ve sonucunda refaha ereceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada mübarek yerleri ziyaret etmek kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının dağılacağına, içinde bulunulan ve kişiyi sıkıntı veren olumsuzlukların ardından gelecek büyük mutlu haberlere, iyi insanlarla arkadaş olunacağına, sağlık sorunları yaşayan bir akrabaya maddi ve manevi olarak yardımcı olunacağına, özgüveninin yerine geleceğine, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına, herkesin dikkatini çekecek kadar sağlıklı olacağına alamettir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı görenin yeni kararlar alarak yaşamına yeni bir yön vereceğine, özel, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine, işlerine engel olan kişiler ile ilişkilerini koparacağına ve daha iyi bir hayata kavuşacağı bir işe gireceğine, verdiği sözlerin tutulacağına, alın terinin karşılığında zengin, lüks ve rahat şekilde yaşayacağına, zor durumda kalınan ve maddi sıkıntı çekilen bir dönemin kapanacağına yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments