Rüyada Müdürün Eve Gelmesi

Rüyada müdürün eve gelmesi sevdiği kişilerden çok büyük bir destek alacağına, hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına, düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine, gönlünce bir hayata kavuşacağına, hayatının kusursuz hale geleceğine, iş için önemli olabilecek bir ortaklık kurularak yeni işlere sermaye olarak kullanılacağına delalet eder.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kimsenin hayatta kendini hiçbir zaman yalnız ve çaresiz hissetmeyeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, aile büyüklerinden birinin başının sıkışması üzerine kendisine yardımcı olunacağına, kendisi için isabetli kararlar alacağına, gerçekleştirilen projelerin hayırlı kazançlar getireceğine, kurtuluşa kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski müdürün eve gelmesi aniden alcağı mutlu bir haber ile nasıl davranması gerektiğini bilmeyeceğine, kardeşlerin birlikte iş kuracağına, iş hayatına girmek için doğru zamanın yaklaştığına, atılacak adımlarla çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, kaybedilen malları tekrar kazanacağına, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine delalet eder.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kimsenin zorlukların daha kolay şekilde aşılacağına, bilgili kimse haline geleceğine ve hayatını en iyi şekilde yaşamayı başaracağına, kendine ait açacağı bir işyeri sayesinde başkalarının kazanç sağlamasına, para kazanmasına vesile olacağına, el attığı her işte herkesi kıskandıracak başarılar elde edeceğine, çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, her zaman kendisine verilen desteği koruyacağına ve kendisine yardım için canla başla çalışan bu insanlar için kendisinin de aynı özveriyi göstereceğine delalet etmektedir.

Rüyada genel müdürün eve gelmesi zaman içinde üzüleceği bazı şeyler ile karşılaşacağına ancak kalbinin kırılmasına rağmen yaptığı işten asla vazgeçmeyeceğine, ağız tadı içinde bir hayat geçireceğine, her geçen gün daha ünlü olunacağına, kaderinin yüzüne güleceğine, yaşadığı zararı ve mali krizi atlatacağına, zora giren işlerin hayra çıkacağına, ele geçen kazancın günden güne artacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı gören kişinin hayatının afiyet içinde geçeceğine, esir olanların özgürlüğüne kavuşacağına, toplumdaki yerinin sağlamlaşacağına ve yine toplumun önde gelen ender isimleri arasına gireceğine, uzun zamandan beri yaşadığı büyük bir üzüntünün son bulacağına, edindiği deneyimleri gelecekte daha iyi işler yapmak için kullanacağına, eline geçen iş fırsatlarını çok daha rahat bir şekilde değerlendireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada okul müdürünün eve gelmesi hayallerine kavuşacağına, mutlu olacağına, rahat bir hayat süreceğine, yaptığı işlerle adının yürüyeceğine, maddi ve manevi çok büyük kazançlar elde edeceğine, engellerin ortadan kalkacağına, hayatta istediği her şeyi gerçekleştireceğine, girişeceği bir işin sonunda başarıyı ve zenginliği yakalayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibi kimsenin aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına, kısmetlerinin ve şansının artacağına, müjdeli bir haber alarak sevineceğine, bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine, alınan borçların ödenemesinde problem yaşanmayacağına, iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine delalet ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Serpil Altuntaş

Rüyamda çalıştım okulun müdürü evime geliyor biraz üzgün elinde beyaz bir kağıt üzerine 1 2 3 4 şaban 6 7 8…şeklinde yazılı bir kağıt var. Bana diyorki sıralı bir şekilde sıraya koymuştum ama şaban yazılı kişiyi işden çıkarmam lazım diyor… Bu arada o isimde bir çalışan yok işyerinde normalde.. Bende çok heyacanlanıyorum müdürümüz benim evime geldi diye.. Ona birşeyler ikram etmeye çalışıyorum… Müdürümüz bayan

fatma

ben saglık ogrencisiyim ve son sınıfa gecip staj kıyafeti olan hemsşire kıyafeti giymişim ve okul mudurumuz bizim eve gelmis cay içip birsyler yiyordu bu ne anlama geliyor ne olur cevaplayın

Ayşe

Merhabalar, rüyamda eski çalıştığım yerdeki müdür evime gelmiş; kapıda, yeni göreviniz hayırlı olsun deyip yolcu ediyorum