Rüyada Muhabbet Kuşu Yıkamak

Rüyada muhabbet kuşu yıkamak çocuk sahibi olunacağına, rakiplerini hezimete uğratacağına ve çok sağlam bir makama geleceğine, yaşam enerjisinin ve hevesinin hep yüksek olacağına, çok büyük sıkıntılar çekse bile isyan etmeyeceğine, bazı jestler görüleceğine, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına yorulur.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kişinin sevdikleri ile mutluluk dolu anlarını paylaşacağına, en yüksek makamdaki isim haline geleceğine, karşısına kendisini mutsuz edecek, hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına, aile işlerinin başına geçeceğine, zengin olunacağına, kazancı sayesinde etrafındaki insanların da sorunlarına çare olacağına işaret etmektedir.

Rüyada muhabbet kuşu yıkamak dertlerin ve sorunların aşılacağına, şimdiye kadar yaptığı tüm çalışmaların ve verdiği tüm emeklerin yakın bir zamanda karşılığını alacağına, tutumlu ve eli sıkı eş sayesinde para kazanmaya ve tasarruf yapmaya başlanılacağına, daha fazla kazanç sağlayacak bir işe girileceğine, kazancın istenen seviyeye çıkartılacağına, dik durmaya çalışacağına inanılmaktadır.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı gören kimsenin hayatının en parlak döneminin geleceğine, tüm dertlerinden kurtulup etrafındaki insanların da kurtulmasına yardım edeceğine, yapılan her işte çok değerli deneyimler kazanılacağına, çok büyük kazançlar elde edip iyi yerlere geleceğine, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, onlara sanat öğreteceğine, kendisine ön ayak olacak kişilerin karşısına çıkacağına inanılır.

Rüyada mavi muhabbet kuşu yıkamak yaşamına bolluğun, verimin ve bereketin geleceğine, uzun zaman önce çok tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının son bulacağına, uğranan zararın en kısa zamanda telafi edileceğine, başkalarına yardımlarda bulunurken her zaman daha da fazla kısmete sahip olacağına, işini çok daha iyi hale getirebilecek durumlar üzerinde duracağına rivayet etmektedir.

Rüya kitabına göre rüya sahibinin hayırlı bir yola girileceğine, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, insanlar tarafından örnek bir kişi olarak gösterildiğine ve başı ne zaman sıkışırsa Allah’ın izni ilke sıkıntılarından kurtulacağına, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, doğru, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına, yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına, işlerin yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına alamet ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gözde

Rüyamda bisuru muhabbet kuşu gördüm rengarenk her birini tek tek sabunlayarak dikkatli bisekilde yıkayıp kafese koyuyorum sonra bunlar burda kuruyamaz kafesin kapısını acayimda ister çıksınlar ister kalsınlar diyorum yıkamak için alırken kuşları kendileri elime konuyolardi