Rüyada Muhabir Görmek

Rüyada muhabir görmek başarıların artacağına, girdiği bütün işlerde kendisini ispatlayacağına, eğlenceli ve güzel günlere kavuşacağına, bilmediği bazı gerçekleri öğreneceğine, düştüğü zor durumlardan Allah’ın yardımı ile kurtulacağına, hayatı boyunca azın ne demek olduğunu bilmeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kişinin sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine, kendisini daha rahat hissedeceği bir döneme gireceğine, gelecek olan bir paranın işleri yürütmek için kullanılacağına, ağız tadının bozulmayacağına, kötü bir durum ardından çabuk toparlanacağına, hastalıkların yakınına uğramayacağına yorulur.

Rüyada muhabir görmek kazançlı işlere girileceğine, işsiz ise işe gireceğine, hayalini kurduğu ve uzun zamandan beri çaba sarf ettiği bir konuda çok büyük adımlar atacağına, korkusuz biri olarak şöhret edinileceğine, sıkıntıların kısa bir zamanda bitip yerini sevince bırakacağına, zor bir dönemi zararsız bir şekilde atlatacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumuna göre rüya sahibi kişinin ortak edineceğine, gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına, rızkın genişleyeceğine, ticaretinin de bozulmayacağına, uzun bir zamandan beri birlikte olduğu kişiden çok güzel bir teklif alacağına, şansının bir ömür yaver gideceğine, geçim derdi olmadan ve giderek daha da zenginleşen hayatından büyük bir memnuniyet duyacağına yorulmaktadır.

Rüyada haber muhabiri görmek Allah’ın izni ile etrafını çepeçevre saran kötü durumlardan kurtulacağına, sıkıntıya düştüğü zamanlarda insanlardan çok yardım göreceğine ve yakın zaman içinde hayal ettiği birçok şeye kavuşacağına, manevi olarak kendisini çok iyi hissedeceğine, sık sık alışverişe gidebileceğine, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına, sevilen bir kişiden alınacak destek sayesinde işin en iyi şekilde nihayete erdirileceğine, hayatın kendisine istediklerini nasip edeceğine alamet eder.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kimsenin aile hayatında ve iş hayatında huzura erileceğine, maddi ve manevi güce ve rahatlığa kavuşacağına, sahip olduğunun her geçen gün daha fazlasını elde edeceğine, düşman olduklarına duyduğu kini bitireceğine, ruhsal olarak içinde bulunulan sorunların düzeleceğine, hayatının kolaylaşacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semih

Çok büyük ve çatısı Çelik konstrüksiyon çok lan bir depdaydım İçeride ışıklar yanıyordu fakat geceydi. Depoda ayakta duruyordum önemden zayıf ve güzel genç bir muhabir kız geçiyordu çok çekiciydi. ileriyi gidecekti. Gideceği yerde demir hurdaları vardı ve zaten depo huzur bozucu bir yerdi muhabir kıza ileriye gitme orada ne var ne yok belli değil bir şey olur korkarsın dedim. Baba kızdı sanırım trip atarak baktı aldırış etmedi ileri yürüdü bu sırada önüne sanırım kedi ve fare çıkmış korktu

Semih

Teşekkür ederim inşallah

Kürşat

Rüyada ağaçların olduğu bir yerde bayan muhabir gördüm elinde ince bir mikrofon vardı yokuş bir yeri çıkmaya çalışıyordu bende yokuşu çıkması için elini tutarak yukarı çektim
Yaş 40 bekar

Kürşat

Teşekkürler