Rüyada Nabız Durması

Rüyada nabız durması çok uzun yıllar boyunca herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmadan yaşayacağına, rahmet ve bereketin çabuk meydana gelmesine, uzun uğraşlar sonucu kurduğu çalışmaları ve işi bir kenara bırakıp daha iyi bir hayat için adım atacağına, aile hayatı ya da iş hayatı ile ilgili olaylar ve düşünceler için edilen duaların Allah katında kabul edileceğine, sıkıntıların bitirilip esenliğe kavuşulacağına, kendisine zenginlik getirecek yatırımlar yapacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kişinin kendi başının çaresine bakacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok daha iyi bir hal alacağına, ailesine kol kanat gereceğine, huzurlu ve mutlu olunacağına, işte kazanılan büyük bir zaferin bir parçası olacağına, hayatın kişiye her nimetini sonuna kadar sunacağına işaret eder.

Rüyada nabız durması madden ve manevi olarak mutlu ve hane halkıyla beraber huzurlu bir hayat süreceğine, yakın bir zaman içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, sevdiği kişilerden ayrı kaldığı zamanlarda çektiği acıların unutulacağına, çok güzel olaylar yaşanacağına, hayatı boyunca ruhundan ve bedeninden şifanın eksik olmayacağına, sıkıntılarından arınacağına işaret etmektedir.

Rüyanın manasına göre rüyayı görenin işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, kötü günlerinin, çektiği yokluğun, çaresizliğinin ve yalnızlığının sonunun geleceğine, anlaşmazlıkların tatlıya bağlanacağına, aile hayatında sevinileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, atacağı hayırlı adımlar ve vereceği kararlar sayesinde çok mutlu ve güzel günler göreceğine alamettir.

Rüyada nabız durması hayırlı bir kısmet ile evleneceğine, yaşlılığında kendini tamamen inancına adayacağına, çok kısa bir zaman içinde kendisini hayallerine kavuşturacak bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, kişinin isteklerine nail olacağına, işlerinin çoğalacağına, hayatının da daha kolay, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine, uzun zamandan beri hayal edilen her şeye kavuşulacağına delalet eder.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı gören kişinin moral ve motivasyon konusunda uzun zamandan beri yaşanan sıkıntının sona erdirileceğine, dostlarını iyi seçeceğine, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, borçlarını yakın zamanda kapatacağına, sıkıntı duyduğu bir konuda çözüme ulaşacağına, kazanacağı başarılar sayesinde iş hayatında çok iyi bir mevkinin sahibi olacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments