Rüyada Namaz Gitmek

Rüyada namaz gitmek kafasının nihayet rahat edeceğine, hata üstüne hata yaparak tüm şimşekleri üzerine çekeceğine, çok büyük bir saygınlığa ve başarıya kavuşacağına, işinde ön plana çıkacağına, zarar görülen bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, yapılacak olan büyük bir çalışma sayesinde çok daha hayırlı kazançlar elde edileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyanın anlamına göre kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına, hayalindeki her şeye yakın zaman içinde kavuşacağına, yaşam şartlarının düzeleceğine, diploma ve meslek sahibi olacağına, hane içine ay doğacağına, hayatın başarılarla ve güzelliklerle geçeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada abdest alıp namaza gitmek çok uzun bir zamandan beri hiç görmediği ve çok özlediği bir kişi ile karşılaşacağına, içinin huzurla dolacağına, yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine, rızkının çoğalacağına, çevresinin kendisi gibi varlıklı kimselerle dolacağına, çok rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada abdestsiz namaza gitmek eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine, işlerin düzene gireceğine, tartışmaların araya giren insanlar sayesinde çözüme kavuşacağına, başarılarının ses getirmesi sayesinde çok büyük kişilerden iş teklifi alacağına alamet ettiği söylenir.

Tabirciye göre rüya sahibi kişinin gelecekte fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına, istenen her şeye kısa süre içinde ulaşılacağına, çok büyük kazanımlar elde edileceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının teker teker çözüleceğine, dertlerinin hastalıklarının ortadan kalkacağına, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, kişisel konularda yeteneklerinin üzerine gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada akşam namazına gitmek dertlerinin unutulacağına, sorunların ve dertlerin biteceğine, mahkemelik olunan bir konuda epey tartışma yaşandıktan sonra rüya sahibi lehine bir karar çıkacağına ve davanın temyize kadar gideceğine, çok sağlıklı bir kişi olarak çok rahat edeceğine, büyük oranda kazanç elde edeceğine, yeni bir arkadaşlık kurulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kimsenin çeşitli fırsatlar elde edeceğine, ağız tadının, keyfin ve huzurun yerinde olacağına, fakirlikten kurtulacağına, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedeceğine ve insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, beklenen mirasın alınacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada arkadaşınla namaza gitmek başını ağrıtan konuları konuşarak ya da adli yollara başvuru yaparak çözüme kavuşturacağına, yaptığı hatalardan ders çıkarıp onları tekrar etmeyeceğine, alım zorluğu yaşamayacağına, güzel ve sevinçli bir haber alınacağına, maddi sıkıntı çekenlerin feraha çıkacağına, tecrübe sahibi bir kişiden alınacak fikirler sayesinde yapılan hatalardan ders çıkarılacağına inanılmaktadır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre iş hayatında ayağını kaydırmak isteyenlerden kurtulacağına, sorunların gösterilecek sabır ve azim sayesinde ortadan kalkacağına, aile büyüklerinden birinin başının sıkışması üzerine kendisine yardımcı olunacağına, prestij kazanacağına, hayal edilen her şeye kavuşulacağına, kendisini çok üzgün hissettiği zamanların son bulacağına alamettir.

Rüyada babayla namaza gitmek yeni kurslara, seminerlere katılarak mevcut yeteneğini daha da iyi hale getirip, seçkin bir eleman haline geleceğine, mutlu bir insan olunacağına, hiçbir zaman büyük sıkıntılar ve yokluklar yaşanmayacağına, aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri istenen bir işe girileceğine, yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, büyük fırsatlar ile işinde yükseleceğine, içindeki tüm sıkıntılardan kurtulup hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşayacağına yorumlanır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına, çok iyi şeylere, işleri büyütme sürecine girileceğine, manevi yönden çok büyük ferahlık yaşanacağına, iş hayatı içinde çok rahat bir nefes alacağına, sorunlarını çözeceğine, kazancının artacağına ve hayatına keyif geleceğine yorulur.

Rüyada camide namaza gitmek sorunların ancak birlikte hareket edilerek çözüleceğine, çok büyük hayır duaları alacağına ve Allah katında yüksek mevkilere ulaşacağına, çok büyük ve kötü durumlardan zarar görmeden çıkacağına, uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine, işinin en iyisi olan insanlarla ortak iş yapacağına, sadık ve zor durumlarda yanında olacak gerçek bir arkadaşa, kendisini daha iyi hissedeceği güzel bir döneme gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Ulemaya göre rüyayı görenin can sıkıntısının sona ereceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zamanda kurtulacağına, işlerinde kısa bir süre içinde çok büyük kazanç sağlayacağına, sevilen bir kişiye yardım edileceğine, yakınlarına olan güveninin artacağına, istediği her şeye ulaşabileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada cenaze namazına gitmek bereketinin kesilmeyeceğine ve İslami olarak da Allah’ın takdir ettiği, iman gücü yüksek kulları arasında olacağına, aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine, sıkıntıların ve sorunların aşılmasında çok sevilen ve değer verilen kişilerin yardımlarının alınacağına, refah içinde yaşanacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, çok büyük kişiler ile çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine ve yakında çok büyük kazançlar elde edecek bir çalışmanın temellerinin atılacağına, kişinin muradına ereceğine yorumlanmaktadır.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kişinin tayin ve atama haberine, sınavlardan başarı elde etmeye ve iş yerinde beklenmedik güzel görevler alarak daha iyi bir kariyer olanağı bulunacağına, gözünü diktiği her şeyi elde edeceğine, sorunlarına çözümler bulacağına, birçok kişi tarafından beğenilen bir kişi olacağına, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına yorulmaktadır.

Rüyada ikindi namazına gitmek zorlukların aşılacağına, iş hayatındaki saygın yerini daha da sağlamlaştıracağına, saygı göreceği gibi, itibarıyla da sosyal hayatta isim yapacağına, yaptığı işte çok iyi yerlere geleceğine, rakiplerini geride bırakacağına, rahatsızlık verici olaylardan uzak duracağına ve başına bela olabilecek şeylerden herhangi bir zarar görmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada koşarak namaza gitmek bazı sorunlar yaşanan arkadaşlıklarının düzeleceğine, edilen yeminlerin ve verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına, aile hayatı içinde istenen ve hayali kurulan ne varsa sahip olunacağına, işlerinin kısa bir zaman içinde düzene gireceğine, ters giden işlerinin düzeldiğine ve içinde bulunduğu hem maddi hem manevi durumdan çok büyük bir mutluluk duyduğuna, çok hayırlı işlere gireceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük tatmin sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına yorumlanır.

Rüya manasına göre rüyayı görenin kıskanılacak projelere imza atılacağına, olaylara daha mantıklı ve sağduyulu yaklaşacağına, maddi açıdan nefes alınacağına, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına, sağlıklı, huzurlu, yüksek moralli olacağına, saygısını kendisinden eksik etmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada öğle namazına gitmek yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatılacağına, şansın döneceğine, kazancının günden güne çok artacağına, ticaretinin genişleyeceğine ve itibarının artacağına, çocuklarına ve ailesine karşı her zaman şefkatli davranacağına, temizliğine ve beslenmesine dikkat etmesi sayesinde çok sağlıklı ve uzun ömürlü bir kişi olacağına, sevdiği kişiler ile kuracağı ortaklık sayesinde kendisini çok rahat hissedeceğine delalet etmektedir.

Rüya ilmine göre rüya sahibi kişinin sessizliğe daha çok ihtiyaç duyacağına, parasal ve ruhsal olarak çok iyi olunacağına, istediği oranda eğleneceğine, uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına, maddi açıdan kötü durumdaysa iyi duruma geleceğine, aile hayatı içinde rahat edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölünün namaza gitmesi refah düzeyinin artacağına, mal ve para biriktireceğine, kırgınlık yaşanan bir arkadaşla aranın düzeltileceğine, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, bu süreçte hayatın kıymetinin farkına varacağına, atacağı adımlar ve gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel durumlar ile karşılaşacağına, iş hayatında uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların ardından işlerin açılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı gören kimsenin işlerini sabırla yoluna koyacağına, kaderinin yüzüne güleceğine, eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına, iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, küskünlüklerin ve kırgınlıkların biteceğine, sevgisinin artacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yatsı namazına gitmek uzun zamandan beri karşılık bulunamayan duygulara yaşanacak güzel bir olayın ardından karşılık bulunacağına, yaşam isteğinin ve enerjisinin baki olacağına, dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments