Rüyada Namaz Kılan Görmek

Rüyada namaz kılan görmek kazancının yakın zamanda artış göstereceğine, yeni işler alma fırsatı elde edeceğine, önemli bir makama terfi alacağına, iş hayatında makam sahibi olunacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, ferah bir eve geçileceğine, işlerini kısa süre içinde ve sorunsuz olarak sonuçlandıracağına, yakın çevresinden ve komşularından ilgi ve şefkat göreceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kişinin daha iyi şartlarda yaşama imkânına kavuşacağına, mevki edineceğine, evlilik yolunda büyük bir adım atılacağına, kendi işinin başına geçip kendi patronu olacağına, hafifleyeceğine, esenlik bulacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, kendi kendisine şifa bulacağına delalet eder.

Rüyada abdestsiz namaz kıldığını görmek daha güzel ve daha iyi yaşayacağına, aklına koyduğu her işte muvaffak olacağına, aile hayatının sorunsuz olacağına delalet eder.

Rüyada ablamı namaz kılarken görmek yaptığı işlerin içine sineceğine, sıkıntıların ve stresin sona ereceğine, refah içinde yaşanacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada ağacın namaz kıldığını görmek hayırlı ve iyi bir kısmet ile çok güzel ve mutlu bir beraberliğe başlanıp çok ilham verici bir sevgi ve huzur içinde yaşanacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, çok doğru ve yapıcı adımlar atacağına rivayet eder.

Rüyada akrabanı namaz kılarken görmek çok büyük kısmetler elde edileceğine, ettiği duaların ve dileklerin kabul olacağına, çok rahat bir iş hayatı geçireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada akşam namaz kılmak görmek hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda adımlar atılacağına, hayırlı olayların yaşanacağına, büyük paralar kazanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada amcamı namaz kılarken görmek mutlu ve huzurlu olacağına, iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine ve zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada annenin ağlayarak namaz kıldığını görmek arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine, çok büyük başarılara imza atacağına, ferah bir eve geçileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada askerlerin namaz kıldığını görmek çevresinde kendisine yardım etmek için pek çok insanın bulunacağına, eline geçecek olan imkânlar sayesinde çok daha iyi işlere ve çalışmalara imza atacağına ve daha iyi yerlere terfi edileceğine, dertlerden, sıkıntılardan ve sorunlardan uzak olacağına işaret eder.

Rüyada atatürkü namaz kılarken görmek maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine, içinde bulunduğu karamsar ve üzgün ruh halinden kurtulacağına, himayesinde çok sayıda kişinin çalışacağına delalettir.

Rüyada ateistin namaz kıldığını görmek düzenini oturttuktan sonra hayatına kaldığı yerden daha başarılı ve daha mutlu bir şekilde devam edeceğine, hayır getirecek bazı çalışmaların ortaya konulması sayesinde kötü şansın kırılacağına, çalışmaların ve projelerin çok yakın zaman içinde meyvelerini vereceğine işarettir.

Rüyada azraili namaz kılarken görmek maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, sıkıntılı geçen ve zarar edilen bir dönemin biteceğine ve bu sayede sorunların ortadan kalkıp yerini çok başarılı çalışmalara bırakacağına, kudretli kişiler arasına gireceğine, olaylara daha farklı ve olumlu bir bakış açısı takınacağına alamet etmektedir.

Rüyada bahçede namaz kılanları görmek huzurunun yerine gelmesi için ihtiyacı olan tüm çarelerin Allah tarafından kendisine nasip edileceğine, yaptığı işlerin her zaman hayırlı ve mutlu sonla biteceğine, yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, yeni bir hayata merhaba denileceğine yorulur.

Rüyada banyoda namaz kıldığını görmek sorunlarını unutacağına, sevincine ve mutluluğuna kavuşmayı başaracağına, kazançlı işlere girmenin yollarını bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başbakan namaz kılarken görmek başarılarının sürekli olmasına vesile olacağına, yüzünün güleceğine, yakın bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına alamet eder.

Rüyada başka yerde namaz kıldığını görmek kavgaların ve anlaşmazlıkların vuku bulduğu bir ortamın sayesinde düzeleceğine, istediği kariyere sahip olmayı başaracağına, mutluluğunun katlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada başkası tarafından namaz kılarken görmek alınan hayırlı ve güzel başarılar sayesinde çok iyi ve hayırlı bir noktaya gelineceğine, kaçan fırsatların tekrar elde edileceğine, dinde ve ahlakta güzelleşeceğine inanılmaktadır.

Rüyada başkasının ters yönde namaz kıldığını görmek kolay yollardan kazanç elde ederek, yıpranmadan, ezilmeden ve zorlanmadan hayatını geçindirme şansı elde edeceğine, bazı kişiler tarafından karşısına çıkarılan engelleri herhangi bir zarar görmeden kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, zor bir halden kurtularak babasına çok dua edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada bayram namazı kılmak görmek eline çok yüklü miktarda kazanç geçeceğine, karşısına kaza ve belaların çıkmayacağına, hayatına dair daha olumlu düşünceler geliştirip, kendisini iyi hissedeceği ortamlara gireceğine yorulur.

Rüyada bulutun namaz kıldığını görmek rızkının çoğalacağına, problemlerinin çözüleceğine, dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde işlerin daha iyi bir hale getirileceğine, üzüntülerin mutluluğa dönüşeceğine inanılır.

Rüyada cami avlusunda namaz kılanları görmek sıkıntıların son bulacağına, sorunlarını aşacağına, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada camiye gidip namaz kıldığını görmek yaşamına yeni bir yön verme olanağına sahip olacağına, kuruntularından ve kafa karışıklığından kurtulacağına ve rahat edeceğine, bilge ve alim kimse haline geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada cini namaz kılarken görmek hayırlı bir kısmet ile karşılaşılacağına, yakın bir zaman içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada cumhurbaşkanı namaz kılarken görmek asil kimselerden yardım alınacağına, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına, insanların eskisinden daha çok dikkatlerini çekeceğine rivayet eder.

Rüyada damadının namaz kıldığını görmek yakın bir zamanda aradığı ruh eşini bulacağına, iyi yürekli, kendisine güvenilebilecek bir dosta sahip olunacağına, bir işte verilen bütün emeğin karşılığının alınacağına işarettir.

Rüyada devlet başkanını namaz kılarken görmek duygusal davranmak yerine akılla hareket etmek neticesinde güçlüklerle daha kolay mücadele eden rüya sahibinin büyük tecrübeler kazanacağına, ticaretinin ilerlemeye başlayacağına, destek göreceğine, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına alamet eder.

Rüyada devlet büyüğünü namaz kılarken görmek yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına, ekmeğin ve paranın artacağına, çok mutlu olacağı ve hayatını büyük oranda değiştirecek bir çalışmaya gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dışarıda namaz kıldığını görmek alacağı çok güzel ve sevinçli bir haber sayesinde adeta havalara uçacağına, diplomalı kimse olacağına, sağlığına veya güzel ahlaka kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada doktorun namaz kıldığını görmek işlerin artacağına, yeni işlere girileceğine, yüzünün güleceğine, iş sıkıntısı olmadan, maddi zorluklar çekmeden, Allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada düşmanını namaz kılarken görmek tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına, aile hayatının hiç olmadığı kadar güzel olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada eniştenin namaz kıldığını görmek önüne çıkan engelleri kolayca aşmasını bileceğine bu sayede gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, huzur ve mutluluk yaratan olaylar yaşanacağına, işlerin daha iyi bir hal alacağına, sıkıntıların sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada evladının namaz kıldığını görmek ele geçen kazancın çok artacağına, yaşam standartlarının yükseleceğine, iyileşeceğine, hayatı boyunca hiçbir şeyin yoksunluğunu çekmeyeceği gibi her şeyden en az ikişer tanesine sahip olacağına inanılır.

Rüyada evliyayı namaz kılarken görmek kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına, kalıcı ve güvenilir dostlar edineceğine, zor zamanlarında da en büyük destekçilerinin yine ailesi olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada farz namaz kıldığını görmek alacağı bir başarının rüzgârıyla yeni bir işe soyunulacağına, gün geçtikçe kendisine daha iyi bir yol çizeceğine, hayatını dilediği hale getirmek için planladığı yönde hareket edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada gayrimüslimin namaz kıldığını görmek hem ağız tadının, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına, kendi kaderi dışında, başkalarının kaderinde de etki yapabilecek önemli bir konumda olacağına, güzel ve mutlu günler görüleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada gece namaz kıldığını görmek borçlarının, hastalıklarının ve kötü günlerinin de son bulmasına vesile olacak olayların olacağına, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine, maddi olarak küçük zararlara uğranacağına ve bu zararların çok kısa zamanda telafi edileceğine inanılmaktadır.

Rüyada gelinin namaz kıldığını görmek aile içinde geçim derdinin olmayacağına, ters giden işlerin yoluna sokulacağına, neşeli ve huzurlu bir geleceğe inanılır.

Rüyada hacda namaz kıldığını görmek dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, bilgi ile donanacağına ve okumaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine, şifa bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada halamın namaz kıldığını görmek sorunlarının biteceğine, işlerin yoluna gireceğine ve geçim derdinin de son bulacağına, çok büyük bir topluluğa konuşma yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada hamile olup namaz kıldığını görmek yaşadığı tartışmaların sorunsuz bir şekilde biteceğine, Allah’ın sevgili kullarından olduğuna, eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada hanımını namaz kılarken görmek aile saadetinin artacağına, çok başarılı işler ortaya koymaya devam edeceğine, sorun olarak canını sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde büyük bir sabır göstermesi sayesinde ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada hastayı namaz kılarken görmek yeni bir iş kapısı bulunacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, girdiği işlerde istediği başarıyı elde edeceğine, ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada hayvanın namaz kıldığını görmek resmi işlemlerinde büyük kolaylıklar yaşayacağına, sağlığının da huzurunun da yerine geleceğine, istediği işe girmesi ile birlikte çok rahat edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada herkesin namaz kıldığını görmek sevdikleri ile sıkı muhabbet kuracağına, edepli olmak ve adap bilmek konularında kişilere hocalık edeceğine, kendisi için yeni bir yol çizeceğine inanılır.

Rüyada hızlı namaz kıldığını görmek parasal sıkıntılarından, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına, işinin gücünün rast gideceğine, devlet kurumlarından birinde işe başlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada hocayı namaz kılarken görmek kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine, işle ilgili olarak yaptığı çalışmaların yeni iş kapıları açacağına, bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada iki rekat namaz kıldığını görmek gönlünün bir kuş gibi çarpmasına vesile olacak haberler alacağına, hayal ettiği ve arzuladığı gibi bir evlilik hayatı süreceğine, bir ahbabının sorun yaşadığı kişilerle arasını düzeltmesi için önayak olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ikindi namazı kılmak görmek zorlukların bitmesine, geçim sıkıntısının son bulmasına, isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine bu sayede hayatının olumlu yönde değişmeye başlayacağına, çok hayırlı işlere yatırım yapacağına alamet eder.

Rüyada imam namaz kılanları görmek hayırlı ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yolunda bazı adımlar atılacağına, sağlık sorunlarının ve borçlarının biteceğine, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına delalettir.

Rüyada istihare namazı kıldığını görmek kısa süre sonra yapılacak çalışmalar ve girilecek projeler ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, istediği arabaya bineceğine, aşılmaz denilen engellerin aşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kabede namaz kılmak görmek evlilik yolunda olanlar için sürecin istedikleri gibi sakin ve güzel geçeceğine, eline geçecek olan fırsatların günden güne çoğalacağına, huzurlu bir aile ortamına kavuşulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kafirin namaz kıldığını görmek sorunların eşle ve aile fertleriyle oturup konuşularak çözüme kavuşturulacağına, maddi gücünün yerine geleceğine, tüm eğitim hayatında üstün başarı belgesi alacağına delalet etmektedir.

Rüyada karanlıkta namaz kıldığını görmek sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına ve uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine ve hayatına sakinliğin hâkim olacağına, yapılacak bir yolculuktan sonra girilen işlerde çok büyük ve kazançlı çalışmalar yapılacağına alamet eder.

Rüyada karısını namaz kılarken görmek itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına, iyi bir kişinin yardımıyla birçok konuda büyük işlere imza atılacağına, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine, sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına inanılmaktadır.

Rüyada kayınbabanın namaz kıldığını görmek sıkıntı içinde olduğu durumlardan kısa bir süre içinde kurtulacağına, kendisini seven kimseleri yarı yolda bırakmayacağına, ne hastalığın, ne de derdin kişinin yanına uğramayacağına inanılmaktadır.

Rüyada kayınvalidemi namaz kılarken görmek kısa süre içinde kendisine çok uygun ve kazançlı işlere gireceğine, her anlamda şifa bulmaya, eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına yorulur.

Rüyada kaza namazı kıldığını görmek karşısına çıkacak başka gelir kapıları sayesinde birikim yapma imkânı elde edeceğine, girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına, çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine, zorluklarının kalmayacağına alamet eder.

Rüyada kediyi namaz kılarken görmek dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine, maddi anlamda güçleneceğine, vazife aldığı bir projeyi alnının akı ile teslim edebilmek için bu konuda uzman kişiler ile bağlantı kurulacağına alamet etmektedir.

Rüyada kıblenin tersine namaz kıldığını görmek borç ödemeye, uzun süredir beklediği huzurlu aile ortamına kavuşacağına, mesleğinde aranan yetenekli kimse olacağına inanılır.

Rüyada kilisede namaz kılanları görmek insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine, hane içinde bir durumun büyük bir sevinçle karşılanacağına, sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada komşunu namaz kılarken görmek hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına, başarıya ulaşacağına, hayırlı kişiler ile arkadaşlıklar kurularak çok güzel çalışmalar yapılacağına inanılmaktadır.

Rüyada köpeğin namaz kıldığını görmek oturduğu makamın sarsılmayacağına, ailesini ve sevdiklerinin hayallerini de gerçekleştirme fırsatı sunacağına, üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına alamet etmektedir.

Rüyada kuşun namaz kıldığını görmek çok huzurlu, mutlu ve hayırlı bir hayat süreceğine, işinin gücünün hep rast gideceğine, her işinin gücünün kolaylıkla hallolacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kuzenin namaz kıldığını görmek iyi gününü de, kötü gününü de sevdikleri ile paylaşacağına, sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına, sevdiği insanla romantik, duygusal ve güzel zamanlar yaşayacağına yorulur.

Rüyada maymunun namaz kıldığını görmek aile içindeki sıkıntıların, zorlukların aşılacağına, işine daha büyük bir hevesle sarılacağına, baht açıklığına ve şansın döneceğine inanılır.

Rüyada meleğin namaz kıldığını görmek sorunlarla boğuştuğu zamanlarda yalnız kalmayacağına, dayanağı olmayan hiç bir şeye itibar etmeyip kafasını rahat tutacağına, özlem gidereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada mescidi nebevi namaz kıldığını görmek çok sevilen bir kişi olunacağına, sevilen kişi ile çok hayırlı bir karar alınacağına, zor durumdaki sevdiklerine maddi ve manevi olarak çok büyük destek vereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada mezarlıkta namaz kıldığını görmek karşısına çıkacak başarılı ve ünlü kişileri çeşitli şekillerde kendisine örnek alarak işlerini daha değişik ve dikkat çekecek şekillerde ortaya koyacağına, sahip olmak istediklerine ulaşacağına, rahatının yerine geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada nafile namaz kılmak görmek iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına, tüm dileklerinin gerçek olacağına, hayırsız bir kapıyı kapatacağına yorulur.

Rüyada nişanlımı namaz kılarken görmek uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, gayrimenkul işine girileceğine, hayat içerisinde tertemiz bir sayfa açılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada öğle namazını kıldığını görmek dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, rahat ettiği bir döneme gireceğine, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına, rakibi karşısında çok zor bir duruma düşecekken bu kişiyi yenilgiye uğratacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada öğlen namazı kıldığını görmek gelmez sandığı güzel günlerinin geleceğine, zamansız bir şekilde karşılaşılacak bir borcun ödeneceğine, musibetlerden, sıkıntılardan, zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine alamettir.

Rüyada öğretmenin namaz kıldığını görmek büyük bir azimle çabalayarak kendi işini kuracağına, rahat şekilde yaşamasına vesile olacak atılımlarda bulunacağına ve ekmeğinin de hiç kesilmeyeceğine, insanların hayranlığını kazanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada padişahın namaz kıldığını görmek harama sahip olmayı aklından dahi geçirmeyeceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği şeylere göstereceği sabır ve azim sayesinde kısa bir zamanda ulaşacağına, aile hayatında çok istediği ve uzun zamandan beri hayal ettiği bir mutluluğa ve huzura kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada peygamber efendimizi namaz kılarken görmek rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına, sevdiklerine kavuşacağına, ailesini de yanına alarak üzerindeki stresi atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada peygamberi namaz kılarken görmek işlerin artacağına, yeni işlere girileceğine, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına, ana baba için hayırlı bir adım atılacağına yorulmaktadır.

Rüyada polisin namaz kıldığını görmek dertlerinin yakın bir zamanda biteceğine, işlerin hafifleyeceğine, kırılan kalplerin tamir edileceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına delalet etmektedir.

Rüyada seccadede namaz kıldığını görmek karısı ile arasının çok iyi olacağına, hayırlı bir birlikteliğin adımlarının atılacağına, eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada şehidin namaz kıldığını görmek yarınlarının kazançlı ve mutlu geçeceğine, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, tüm beklentilerini yerine getireceğine delalettir.

Rüyada şeyhin namaz kıldığını görmek yardıma muhtaç herkese büyük yardımlarda bulunulacağına, Allah’ın mubah kıldıklarına meyil edeceğine, ağız tadının, keyfin ve huzurun yerinde olacağına yorulmaktadır.

Rüyada şeytanı namaz kılarken görmek sağlık problemleri nedeniyle zor günler geçiren bir kişiye maddi destekte bulunacağına, kariyer planı konusunda çok olumlu adımlar atılacağına, hiçkimsenin cesaret edemediği ya da yapılmaz dediği işlerin kolay bir şekilde yapılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada sokakta namaz kılmak görmek çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, sürekli olacak bir başarıya ve mutluluğa kavuşacağına, yapacağı işler ve atacağı doğru adımlar sayesinde hayatının çok daha iyi bir hal alacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada şükür namazı kıldığını görmek huzurunu kaçıran her türlü davranış ve konuşma şekillerinden uzaklaşıp çok daha anlayışlı ve hoşgörülü biri olacağına, elindekilerin değerini bilerek hareket edeceğine, çok büyük hayalleri olduğuna, bu hayalleri gerçekleştirmek için çok büyük çaba göstereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada sünnet namaz kıldığını görmek dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına, zarar edilen bir işte yapılacak bazı hamleler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, insanların desteğini alarak resmi kurumlardan birinde ülkesi için çok önemli bir göreve getirileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada sürekli namaz kıldığını görmek ferahlığa çıkılacağına, mutluluk ve heyecandan yerinde duramaz hale geleceğine, halinin vaktinin iyi olacağına ve besmele çekerek atacağı yeni adımlarla muradına ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada tanıdığını namaz kılarken görmek yakın arkadaşlardan biri ile tartışılacağına, gözyaşını silmesine ve elinin de darlıktan kurtulmasına vesile olacağına inandığı gelişmeler yaşanacağına, bilmediği bazı gerçekleri öğreneceğine rivayet eder.

Rüyada tarlada namaz kıldığını görmek yaşanan sıkıntıların ve borçların biteceğine, mallarının ve parasının çoğalacağına, tüm zamanını bir hayaline adayacağına ve bu sayede çok büyük bir kazanç sağlayacak işlere girileceğine inanılmaktadır.

Rüyada teröristin namaz kıldığını görmek özel ve iş hayatında üstün başarılar elde edeceğine, sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine, huzur ve sessizlik içinde yaşayacağına alamettir.

Rüyada ters kıblede namaz kıldığını görmek üzüntülerinin sona ereceğine ve çok uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği şeylere en kısa zamanda rahat bir şekilde ulaşacağına, garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine, hayallerine kavuşmak için elinden gelen her şeyi yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada toplu halde namaz kılanları görmek iş hayatında uzun zamandan beri yapmak istediği atılımı gerçekleştireceğine, başarının garantileneceğine, itibar edineceğine işaret eder.

Rüyada topluluğun namaz kıldığını görmek keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, uzun süre boyunca görülmemiş olan bir kişi ile hasret giderileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, hayatında çok güzel değişimlerin ve gelişmelerin yaşanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada torununu namaz kılarken görmek sevdiği kişi ile ömrünün sonuna kadar ayrılmayacağına, keyifleneceğine ve zevki sefa içinde olacağına, hayatı boyunca eşi ile hoş muhabbette kalacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada türbede namaz kıldığını görmek maddi gücünün daimi olacağına, heveslendiği işlerden Allah’ın izni ile kar elde etmeyi başaracağına, her zaman için ailesini geçindirmenin yollarını bulacağına tabir olunur.

Rüyada vitir namazı kıldığını görmek aile hayatı içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, insanların desteğini alarak resmi kurumlardan birinde ülkesi için çok önemli bir göreve getirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada yağmurda namaz kıldığını görmek hayattan daha fazla zevk alacağına, evlatlarına şefkatli bir tutum içinde olacağına, maddi bir kaynak bulunup çeşitli harcamalar yapılacağına alamet eder.

Rüyada yahudilerin namaz kıldığını görmek elinin bolluk göreceğine, rızkın çoğalacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, sadece iş hayatı değil, iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yakının namaz kıldığını görmek yeni bir iş için deneyim edinme hevesine kapılacağına, çok huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına, maddi olarak çok huzurlu olunacağına inanılır.

Rüyada yalnız namaz kıldığını görmek çok büyük bir şöhrete kavuşacağına, maddi gücünün artacağına, hasret çekenin sevdiği kişiye kavuşacağına, işsizin iş bulacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine delalettir.

Rüyada yatarak namaz kıldığını görmek muzdarip olunan herhangi bir rahatsızlık varsa eğer çok kısa süre içinde tedavi edileceğine, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, rüya sahibi eğer bekâr birisi ise yakın hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ama evli birisi ise çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, herkes tarafından takdir edilen ve sevilen biri olacağına işaret eder.

Rüyada yatsı namazı kılmak görmek rızkın ve kazancın artacağına, çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine, eline geçen paranın bereketinin daim olacağına işaret etmektedir.

Rüyada yengemi namaz kılarken görmek aile bireyleri ile gönül birliği edeceğine, ailesinin desteği sayesinde her zaman insanların kıskanacakları işler yapacağına, herkes tarafından takdir edilen ve sevilen biri olacağına işaret eder.

Rüyada yeşillikte namaz kıldığını görmek başarılı bir kişi olunacağına, Allah’ın emrettiği şekilde mal ve para sahibi olacağına, girilen bir yolda başarıların sürekli artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yolda namaz kıldığını görmek ele geçen fırsatların kazanç getirecek bir şekilde kullanılacağına, her şeyi arkasında bırakıp kendisi için hayırlı, temiz ve yeni bir sayfa açacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine inanılır.

Rüyada ziyarette namaz kıldığını görmek karşılaşılacak hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, ailesi ile arasının düzeltileceğine ve yakın bir zaman içinde hayalleri süsleyen bir eve sahip olunacağına, işindeki verimin beklenenin ve hesap edilenin üzerinde olacağına delalet ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Halil

rüyamda sanırım camideydik halı cami halısına benziyordu annem anneannem kız kardeşim namaz kılıyorlardı çok mutlulardı neye delalettir acaba ?

İsimsiz

Eve gelen misafirler namaz kılıyor bende kılacaktım ama bakıyorum vakit geçmiş üzülüyorum eşim o halimi görünce hoşuna gidiyor

...

Rüyada babamın oturarak namaz kıldığını gördüm