Rüyada Namaz Kılarken Başka Yere Bakmak

Rüyada namaz kılarken başka yere bakmak sevinç ve mutluluk dolu günler yaşanacağına, kendisini üzen durumlardan uzak kalıp, hayatın iyi yanlarına bakmaya çalışarak, daha pozitif biri olacağına, yapılmak istenen şeylerin gerçekleştirileceğine, huzur içinde yatacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine inanılmaktadır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin içinin mutlulukla dolacağına, iç dünyanızın sakinleşeceğine, ruhunun ve bedenin iyileşeceğine, yaşanan sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, zamansız bir şekilde karşılaşılacak bir borcun ödeneceğine, yaşanan sıkıntılı olaylardan ötürü kaçan keyfin geri geleceğine işaret eder.

Rüyada namaz kılarken başka yere bakmak hiçbir durumda karamsarlık yaşamayacağına, zor günlerin uzaklaşacağına, sorunlarının çözüleceğine, istediği başarıyı ve kazancı elde edeceğine, aile hayatı ya da iş hayatı ile ilgili olaylar ve düşünceler için edilen duaların Allah katında kabul edileceğine, kendisine miras yolu ile kalacak bir arsa veya tarlanın satışından sonra yüksek meblağlar kazanacağına delalet etmektedir.

Rüya ilmine göre rüya sahibi kimsenin istediği kadar çocuğun Allah tarafından kendisine nasip edileceğine, fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, maddi manevi zengin bir yaşam sürüleceğine, imkânlarının daha geniş hale geleceğine, büyük sıkıntılar çekeceğine, düştüğü zor durumlardan yakın zaman içinde kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada namaz kılarken başka yere bakmak isteklerinin gerçekleşeceğine ve hedeflerini tutturmayı başaracağına, hayal ettiği şeylere daha kısa zamanda kavuşacağına, geç de olsa huzura erileceğine, küçük bir sermaye ile büyük kazanç sağlayacağı bir iş yapacağına, çok mutlu olacağına, yaşanan bir tatsızlığın yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde çözüm bulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kimsenin karşısına aşamayacağı zorlukların çıkmayacağına, tatsız günlerin geride bırakılacağına, elde edilen nasibin artacağına, sıkıntılarından kurtulmak için çok geniş çaplı bir düşünme ve karar verme dönemi geçireceğine ve bu dönem sonunda çok hayırlı ve akıllıca kararlar vererek sorunlarından büyük oranda kurtulacağına, kafa dengi olan, kendisini anlayan, ona değer katan kimselerle bir araya geleceğine, girdiği ortamdaki kişilerin sıcakkanlı tavırları ve yaklaşımları nedeni ile tüm çekingenliğini üzerinden atacağına yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments