Rüyada Nazar Olduğunun Söylenmesi

Rüyada nazar olduğunun söylenmesi güzel bir hayata sahip olunacağına, hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına, hayatın kendisine hem hayırlı kazanç hem de mutluluk getireceğine, yaptığı çalışmaların büyük ses getireceğine, alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına, çok doğru bir yol tutulacağına, işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine inanılmaktadır.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kimsenin borçlarını bitireceğine, sorunların çabucak halledileceğine, aile hayatında sevindirici olaylar yaşanacağına, hiçbir derdinin dermansız kalmayacağına, herkes tarafından kıskanılan bir kişi olacağına, doğruluğu bulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada nazar olduğunun söylenmesi yeni işlere girmek için yeni fırsatlar elde edeceğine, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine, isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine, epeydir ödenemeyen borçların kısa süre içinde kolayca ödeneceğine, bu sayede uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına, rahatlayacağına ve hafifleyeceğine, kendisine kötülük gelmemesi için bir kişinin gözetimi altında bulunacağına alamet etmektedir.

Tabirciye göre işlerini kısa zamanda büyüteceğine, daha fazla gelire kavuşacağına, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, rahat, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, işlerinin rast gideceğine, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada nazar olduğunun söylenmesi kişinin Kur’an ve Allah aşkıyla yanıp tutuşacağına, yarınların çok iyi olacağına, dertlerine derman arayacağına, aile bireylerinin de içinde olacağı ve büyük emek vereceği bir iş kurulacağına, bu iş sayesinde hane halkının hayal ettiği şeyleri kısa süre içinde gerçekleştireceğine, büyük bir ilgi ve değer göreceğine, her geçen gün daha büyük kazançlar elde edeceğine inanılır.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin sevdiği bir kişi ile birlikte girdiği bir işte hem kendini geliştirme hem de yüksek meblağlarda maddi kazanç elde etme fırsatını bulacağına, kendisine yardım eden bir kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına, hasret çekenin sevdiği kişiye kavuşacağına, işsizin iş bulacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine, bir konu hakkında süren endişeli bekleyişin son bulacağına, çok bereketli ve verimli bir dönem yaşayacağına, mutluluktan, paradan ve dünya malından bolca nasipleneceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ali

Rüyamda yeğenim önünde beyaz kagıt var arapça birşeyler yaziyo bana bakım yapıyo kagitda bana bı yaziyo gosteriyo ve sende nazar var diyo.

Ali

Teşekkürler yorumunuz için

Öznur

Rüyamda siyah çarşaflı bir kadın gördüm yanıma oturup gözlerin çok güzel dedi ve sonrasında üzerinde çok nazar var dedi. Ve kayboldu

Sude

Rüyada bir bebeğin üstümde nazar olduğunu söylemesi

Basak

Ruyada falci bir kadin, onunde su dolu bir kazan ve suyun icinde solucanlar,sulukler ve bir tane istakoz var ,faydalilarmis,Iyilestiriyorlarmis,,fal bakiyor bana sende ne kadar cok nazar var,Nazar seni bu hale getirene kadar niye bekledin dedi,Gittim daha once hocaya ama fayda etmedi dedim,Elimi kazana sokmak istedi cok tiksindim ama kadin zorla elimin azini parmak uclarimi soktu kazana ,,nazari emsinler birazda olsun diye

Basak

Tesekkur ederim 🍀