Rüyada Nişanlıdan Ayrılmak Görmek

Rüyada nişanlıdan ayrılmak görmek atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, zararların telafi edileceğine, kötü günlerini atlatmayı başaracağına, sevdiği ile birlikte uzun soluklu olacak bir aile hayatının ilk adımlarının atılacağına, ailesi ve iş yaptığı kişiler ile iyi geçineceğine, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına, sorunlu geçen işlerinin yoluna gireceğine rivayet etmektedir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüya sahibinin iş konusunda çok büyük arzuları olan rüya sahibinin kendi işine kavuşacağına, hesabını veremeyecek işlere ortak olmayacağına, şanssızlığın ve kısmetsizliğin aşılacağına, sağlıkla ilgili olarak güzel bir haber alınacağına, atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına, çok yükseleceğine delalet eder.

Rüyada abimin nişanlısından ayrıldığını görmek kazançlı bir döneme girileceğine, dünya hayatında huzurlu olmaya, ruhsal olarak çok iyi olunacak bir döneme girileceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı ve büyük emek vereceği bir iş kurulacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına, cebinin para göreceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre kudretli kişiler arasına gireceğine, mutluluğunu artırarak, yaşayacağı her güzellik için Allah’a şükran borçlu olacağına, dini anlamda yapılan araştırmaların ve okumaların kişinin inancını sağlamlaştıracağına, aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine, ticaretin açılacağına, tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde yeni işlere girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada ablamın nişanlısından ayrıldığını görmek kendisine zararı dokunan kişi veya olaylardan uzak kalmak için yöntemler geliştireceğine, kırgınlıkların ve küskünlüklerin aşılacağına, helal rızka, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, takdir görecek pek çok iş yapacağına, ruhunun şifa bulacağına, hedeflerine ulaşmak için çok daha fazla mesai harcayacağına tabir olunur.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kişinin kırgınlıkların ve küskünlüklerin sona ereceğine, hatalarını telafi etme yoluna gideceğine, elindeki imkânları ailesi için seferber edeceğine, borçlarını ödemeyi başaracağına, üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, asla dert yüzü görmeyeceğine yorulur.

Rüyada akrabanın nişanlısından ayrıldığını görmek sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine ve rahat bir hayata kavuşacağına, mutluluktan ayakların yerden kesileceğine, yaptıkları ile takdire layık görülmeyi hak edeceğine, askıda tutulan işlerin başarıyla nihayete vardırılacağına, maddi sıkıntılarının sona ereceğine, gerçek dostluklarına odaklanacağına yorulur.

Rüya yorumuna göre rüyayı görenin hasta kimselerin iyileşme sürecine gireceklerine, geçimsizliklerin bitip, aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına, ticaret ve meslek hayatındaki itibarını, gücünü ve iyi izlenimini gün geçtikçe daha da sağlamlaştıracağına, girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına, hayatın güzelliklerini görme ve yaşama fırsatı elde edeceğine, işlerinin açılacağına, ticaretinin genişleyeceğine, uzun zamandan beri kendisini zorlayan borçlarını kapatacağına inanılmaktadır.

Rüyada başkasının nişanlısından ayrıldığını görmek varılan noktaya hayal edilmiş olan birçok şeye kavuşulacağına, hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, itibar göreceğine ve sözüne güvenilir bir kimse haline geleceğine, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, herkes tarafından takdir edilen ve çok konuşulan kişi olmayı başaracağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine delalet ettiğine inanılır.

Yorumcuya göre rüyayı gören kimsenin üzüntülü ve sıkıntılı durumların el birliği ile ortadan kaldırılacağına, işlerin her geçen gün daha iyi olacağına, resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına, çeşitli kişilerden ve işi bilen insanlardan fikir alacağına, çok uzun ve zorlu bir dönemden ve sıkıntılı bir yoldan geçerek bir sıkıntıyı çözeceğine, uzun zamandan beri içinde bulunduğu parasal krizden alacağı destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada eski sevgilinin nişanlısından ayrıldığını görmek atılacak doğru adımlar ile mutluluğa kavuşulacağına, borçların kısa süre içinde ödeneceğine, kişiliğinde kendisine ve başkalarına zarar veren yönleri bularak iyileştireceğine, başarı getirecek adımlar atmanıza, eşini kendi istediği gibi yönlendirebileceğine, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına ve her zaman destek göreceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya alimine göre rüya sahibi kişinin kendisini üzen insanları hayatından çıkartacağına ve yaşanan üzücü olaylardan ötürü ortaya çıkan endişenin sona ereceğine, işindeki verimliliğinin artacağına, işlerinin hafifleyeceğine, maddeden çok maneviyata önem vereceğine, yapılan bir evlilikten sonra oldukça mutlu olunacağına, zarar edilen konularda yapılacak hamleler sayesinde kara geçileceğine alamettir.

Rüyada iki nişanlının ayrıldığını görmek sosyal hayatında ve iş hayatında neredeyse farklı bir kişi olarak görüleceğine ve çok büyük bir sevince kapılacağına, kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına, sevinçli haberler alacağına ve bol eğlenceli, neşeli ve keyifli günler geçireceğine, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, kendisini kurtuluşa götüreceğine, herkesin sahip olmak istediği hayata sahip olacağına yorulur.

Rüyada kardeşinin nişanlısından ayrıldığını görmek yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, eşinin hamile olduğunu ve yakın bir zamanda doğum yapacağını öğreneceğine, bir bebek sahibi olacağına, aile hayatında çok sevindirici ve güzel bir haber alınacağına, bekar kimseler için eğlenceye düşkün, konuşkan ve samimi biri ile evlilik yolunda hareket edileceğine, yaşamındaki kolaylığın her daim kalıcı olacağına, işlerinin hep yolunda gideceğine alamettir.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kimsenin yakında kaçırılan bir fırsatın tekrar elde edileceğine, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına, parasının ve ekmeğinin çoğalacağına, yaptığı başarılı ve büyük çalışmalar sayesinde işlerini yoluna sokacağına, mutluluğunun artacağına, kalbindeki kuşkulardan arınacağına, ana baba duası alınması sayesinde hayatın günden güne daha iyiye gideceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kızımın nişanlısından ayrıldığını görmek ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına, mallarının ve parasının çoğalacağına, işlerinin rast gideceğine, yakın bir zaman içinde çalışma hayatı ile ilgili çok büyük adımlar atacağına, bu dönemde alınan her türlü kararın kişinin hayatında inanılmaz güzellikte etkiler bırakacağına, büyük bir karar verileceğine, güzel ve olumlu haberler alacağına delalet eder.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı gören kimsenin çok büyük kazançlar getirecek işlere gireceğine, yaptığı işlerde yola çıkarken ister istemez iki defa düşüneceğine ve garantili adımlar atacağına, bir tanıdığından alacağı destek sayesinde arkadaşlıklarının daha da pekişeceğine, kimsenin arkasından konuşmayacağına, yeni mallara sahip olacağına, açlık, parasızlık ve geçim derdi olmadan yaşayacağına inanılmaktadır.

Rüyada kuzenimin nişanlısından ayrıldığını görmek işsiz ise işe gireceğine, çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına, borçların ödeneceğine, eşler arasındaki bağlılığın ve sevginin daha da artacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine, kırgınların ve küskünlerin bir araya geleceğine, büyük bir başarı kazanarak maddi ve manevi olarak çok büyük bir rahatlığa ereceğine yorumlanır.

Rüyada oğlumun nişanlısından ayrıldığını görmek çok büyük sorun yaratan bazı sıkıntılardan hızlı bir şekilde hiç zarar görmeden kurtulacağına, geçmiş yıllarda yaptığı kötü şeylerden ve işlediği günahlardan pişman olmasından ötürü bunların Allah katında affedileceğine, yaşanan bir hastalık varsa eğer şifa bulunacağına, yeni arkadaşlıklar kuracağına, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kadriye Köksu

Rüyamda (gercekte yıllardır birlikte oldugum) sevgilimle nişanlanmiştim sanki sonunda hayallerimize ulaşmiş gibi bir mutluluk vardi icimde. Ruyamda altin rengi yüzükler gördüm nişanlaniyorduk ama sevgilimin yüzügü kücük geliyor (serçe parmağına takıyordu) benimki büyük geliyordu. Cok sade bi şekilde nişanlanmiş sonrasinda pürüzler çıkmış ayrılmıştık. Bu süreçte ben bir başkasiyla birlikte olurken eski sevgilimle konuşuyorum ve bu ayrılık sürecinde pek çok insanla birlikte oldugunu, sevgili oldugunu öğreniyorum inanmak istemiyorken çok etkilenip üzuldügümü hissettim. Rüyamin sonunda hatirladigim şeyse nişanlimdan ayrildiktan sonra birlikte olduğum insanin kapıya başını dayayıp gözlerini kapatıp benim şarkı söyledigimi dinlemesi oldu. Sanki beni gerçekten seviyormuş gibi hissettim. Gercek hayatımda böyle bir kişiyle tanışmadım ancak rüyam beni çok etkiledi lütfen yorumlar mısınız?

Büşra

Rüyamda bir erkek arkadaşıma o nişanlımın artık olmadığını söylediğimi gördüm.o da o varken beni hiç aramadın bana uzak durdun dedi . Nedense artık dedi
Gerçekte de nişanlımla bitme derecesindeyiz

Eew

Gece rüyamda gerçekten nişanlı olduğum kişiyle ayrıldım ailesi ile kavga cikti

Hakan

Merhaba teyzemin kızı nişanlanıcak fakat rüyamda teyzemin evinde teyzem kızının nişanı attığını bana söylüyordu yorumlarsanız mutlu olurum