Rüyada Nohut Islamak

Rüyada nohut ıslamak evlat sahibi olunacağına, kendisini enerjik ve hafiflemiş hissedeceğine, emek verilen ve ter dökülen çalışmaların istenilen şekilde sonuçlanacağına, birikmiş parasının olacağına, büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, yaptığı makbul ve hayırlı işler sayesinde sevdikleri ile daha bir yakınlaşacağına rivayet eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına, yaşanan olaylardan ötürü duyduğu üzüntü ve kederin son bulacağına, sorunların yakın bir zaman içinde kesin çözüme kavuşacağına, yapacağı atılımlar sayesinde iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, kötü ve durmuş olan işlerin açılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kuru nohut ıslatmak mutluluk dolu günler yaşanacağına, zenginlik elde edeceğine, eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, masa başı bir işe girileceğine, zaman içinde kendisini daha iyi yerlerde bulacağına, kimseden yardım almadan çok büyük başarılar elde edeceğine, kaderin nihayet yüzüne güleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya alemine göre gelişim içine gireceğine, hayatına eğlence ve renk geleceğine, iş hayatında uğranılan zararlardan ötürü alınan borçların dostlar ile elbirliği yapılarak ödeneceğine ve uzun süreden beri görüşülemeyen bir akraba ile görüşme imkânının bulunacağına, ileride çok mutlu olacağı evlilik hayatı için hayırlı bir başlangıç yapıp, birlikteliğe başlayacağına, yaklaşan güzel günlere, helal rızıklara kavuşulacağına inanılır.

Rüyada suya nohut ıslatmak aydınlık bir yola çıkılacağına, iş dünyasında rakiplerini zekâsı ve yeteneği ile egale etmesi sayesinde önünün açılacağına, yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, sorunlarını, sıkıntılarını, geride bırakacağına, gidilecek yönün belirleneceğine, parasal sorunların giderileceğine tabir olunur.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kişinin nimetin ve kazancın artacağına, her zaman evlatlarına destek olacağına, hiçbir zaman büyük sıkıntılar ve yokluklar yaşanmayacağına, kazancı arttırmak için bazı kararlar alınacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin sona ereceğine, dertlerin ve kederlerin sona ereceğine, etrafındaki kimselerin beğenisini kazanacağı bazı hareketlerde bulunacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gülay

Rüyam da akşam pişirmek için bir kaba nohut ıslattım birde siyah bir poşet içerinde yesil fasulye gördüm aynı anda ne demek

yyaprak

şuan sevdiğim kişiye kızmışım yakın erkek arkadaşımın evde kuşunu evine gidip sevdi diye, sonra kızıyor bırakıp gidip 3 ayrı kapta suyun içinde nohut var, sonra gidiyorum sevdiğim yere çökmüş ağlıyor, sonra gidiyorum yanına kaldırıyorum onu,
sonra atmye gidip kart borcumu ödüyorum.

Fadime

Rüyamda büyük bı kova dolusu nohut isladigimi gördüm evde vardı bunlari da islamisiim diyorum

Naziiif

Merhaba lar rüyamda 1tas içinde nohut ıslatmıştım diğer elimdede yeşil mercimek ıslatmıştım annem yanımda bunları pişir bana dedi nedir acaba tabiri

Mine

Rüyamda ıslanmış suyunı cekmiş ama cok büyük olmuş nohutlar gördüm nekadar güzel nohutlar hiçböle büyük nohut görmemiştim dedim 1kg dan koca bidon cıktıgını söyledi ve bende biraz alabilirmiyim dedim ve o bayanda bana nohut verecekti.