Rüyada Nohut Pişirmek

Rüyada nohut pişirmek çok güzel ve rahat bir hayat süreceğine, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, işsiz olan kişinin iş sahibi olacağına, üzüntülerinin çok yakında biteceğine, uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar mutlu olacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kimsenin en kısa zamanda sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulup iş hayatına ve aile hayatına geri döneceğine, çok kötü bir duruma düşmekten ve büyük bir sıkıntı yaşamaktan kurtulacağına, kişinin başına gelen her olayda daha ılıman bir tavır sergileyeceği için çevresi tarafından da daha sevilen bir insan haline geleceğine, en sıkıntılı anlarını söylediği iyi sözler ve göstereceği gayretle sıkıntılarını hafifleteceğine, kalben çok rahat edileceğine, kendisi hakkında olumsuz fikirleri olan insanların fikirlerini baştan sona değiştireceğine ve çok büyük bir rahatlama yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada buğday nohut pişirmek rızkının çoğalacağına, hayırlı ve yüksek mevkiye sahip olunacağına ve büyük zaferler kazanılacağına, geçim derdinin son bulacağına, büyük uğraşlar verilerek ve alın teri dökülerek ortaya konulan çalışmaların büyük kazanç getireceğine, yaşanan sıkıntıların sağduyu ve hoşgörü sayesinde sona ereceğine, hırsının ve nefsinin kurbanı olmayacağına yorumlanmaktadır.

Rüya lugatına göre rüyayı gören kimsenin uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği ancak bir türlü gerçekleştiremediği hayallerine kavuşacağına, kişi tarım ile meşgul ise mahsullerinin fazlalaşacağına, kendisini olumlu yönde telkin edeceğine ve bu sayede kalıcı olacak rızka ve mutluluğa kavuşacağına, son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine, toparlanacağına, yaşamına renk geleceğine yorumlanır.

Rüyada etli nohut pişirmek gayrimenkul işine girip zengin olacağına, başarısını kat be kat arttırmak için gerekirse başkaları ile ortaklık içine gireceğine, içinden çıkılamaz gibi görünen sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına ve büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, yakınlarına olan güveninin artacağına, her istediği şeye yakın zamanda sahip olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kişinin sıkıntılarının son bulacağına, rahat ve güzel bir çalışma ortamı kurup daha çok proje üreteceğine, güzel günlerin yakında olduğuna, kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, başarılarının eksilmeyeceğine, çekemeyen kişilerin vermeye çalıştığı zararların boşa çıkacağına, sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına yorumlanır.

Rüyada kuru nohut pişirmek bir aile büyüğünün ön ayak olması sayesinde ekmek sahibi olacağına, bilmediği duyguları tadacağına, iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına, mutluluğunu, huzurunu, yaşama sevincini ve güzel günlere olan inancını yitirmeyeceğine, kendisi için çok güzel gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşayacağına, sevineceği bazı olaylar yaşayacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, yaptığı işte büyük bir makama sahip olacağına inanılmaktadır.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kimsenin daha iyi ve daha farklı çalışmalar yapmaya devam edileceğine, yaşamın belli bir düzene oturacağına, makamının sürekli yükseleceğine, eğlenceli mekânlara gideceğine, hem maddi hem manevi açıdan verilen destek sayesinde sevilen bir kişinin ağır bir hastalıktan kurtulacağına, uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine alamettir.

Rüyada tencerede nohut pişirmek sürdürdüğü gayretlerinin kendisine şifa olacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, amaçlarına nail olacağına, çok büyük bir sevinç duyulacağına, uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine, başarısızlıktan çok başarı elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı gören kimsenin sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, elinde bulunan imkânları çok iyi değerlendirip büyük kazançlar elde edeceğine, sevilen bir kişinin kısa süre önce bozulan sağlık durumuyla ilgili olumlu haberler alınacağına, tanıdığı birisi ile arasında çok büyük bir bağ kurulacağına, ticaretten yana hak ettiğini alacağına, ne kadar bunalırsa bunalsın, yine de güzel, küçük haberler alarak dayanma gücünü artıracağına, mal mülk sahibi olunacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments