Rüyada Oda Dolusu Domates Görmek

Rüyada oda dolusu domates görmek daha iyi yerlere geleceğine, malının, kazancının ve rızkının da kesilmemesi için düzenli olarak fitre vermeyi ihmal etmeyeceğine, hasret çekenlerin kavuşacağına, bol nimete kavuşulacağına, çok huzurlu bir döneme gireceğine, çok daha iyi işler gerçekleştirileceğine yorulur.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibi kimsenin rahatsızlık veren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına ve bazı küçük sorunlar yüzünden hayata geçirilemeyen bir projenin gerçekleştirileceğine, yakın bir akrabayla kurulan ortaklık sayesinde her şeyin çok daha iyi bir hal alacağına, işlerdeki verimin artacağına, kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, ailesini korumak amacıyla çeşitli kararlar vereceğine, düşmana karşı mahcup olmayacağına, kariyerinde aşama kaydedeceğine, hayırlı kişiler ile büyük bir ortaklık kuracağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada oda dolusu domates görmek zor durumda olan bir kimseye iyilik ve hayır yaparak onun gönlünü kazanacağına, gelirinin artacağına, maddi yükümlülüklerinin azalacağına ve yarınların kendisine hayır getireceğine, kaçan fırsatların tekrar elde edileceğine, zenginliği ve bolluğu yakalayacağına, sıkıntı duyduğu bir konuda çözüme ulaşacağına, önüne gelen bir şansı iyi ve akıllıca değerlendireceğine bu sayede geçim derdinden kurtulacağına işaret ettiğine inanılır.

Yorumcuya göre rüyayı görenin dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına, yaşadığı sıkıntıları unutacağına, rahata edeceği bir döneme gireceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, rahat ve refah içerisinde bir hayat sürüleceğine, endişe duyduğu bütün konuların çözüme kavuşacağına, büyük miktarda kazanç elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada oda dolusu domates görmek yeteneklerinin ve yapabileceklerinin farkına varacağına ve kendi içine yolculuk yaparak, kendisini keşfedeceğine, kendisine çok büyük zarar veren durumların sona ereceğine, alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, büyük bir ortaklık yapılacağına, yaptığı işle herkesi memnun edeceğine, yaptığı makbul ve hayırlı işler sayesinde sevdikleri ile daha bir yakınlaşacağına rivayet eder.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kimsenin yaptığı bir sıçrama sayesinde iş kapılarının kendisine tamamen açılacağına, yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine, sorunlarını gidereceğine, sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına, ileride büyük bir servetin sahibi olacağına, yapacağı büyük çalışmalar sayesinde çok yüksek mevkilere sahip olacağına, kazancın katlanacağına, müşterinin çoğalacağına ve rüya sahibinin yüzünün güleceğine alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments