Rüyada Oğlumun Tutuklandığını Görmek

Rüyada oğlumun tutuklandığını görmek ileride yapılacak çalışmalar için deneyim kazanılacağına, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına, herkes tarafından bilineceğine ve çok sevilecek bir kişi olacağına, mutluluktan ve heyecandan ne yapacağını şaşıracağına, bekar ise isteklerinin gerçekleşeceğine, dertlerinin dermanını, hastalıklarının da şifasını bulacağına delalet etmektedir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kimsenin bolluk, bereket ve zenginlik elde edeceğine, karlı işlere atılmak için birikimini ortaya koyacağına, çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, bütün sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, her açıdan yenileneceğine ve kendisini bu sayede huzurlu hissedeceğine, yoksul ve gariban kişilere yardımcı olunması sayesinde bol bol hayır duası alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada oğlumun tutuklandığını görmek kolaylık elde edeceğine, hayatının çok daha kolay hale geleceğine, bir gönül ilişkisine başlanacağına, yapılan işlerde büyük bir üne kavuşulacağına, çok hareketli ve heyecanlı günler yaşayacağına, üç kağıtçı kişileri hayatından ve kendisinden uzaklaştırmayı başaracağına rivayet eder.

Rüya yorumu lugatına göre rüyayı gören kimsenin çevresindeki kişilerden çok takdir göreceğine, mutluluktan ve heyecandan ne yapacağını şaşıracağına, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına, gözyaşının dineceğine, dertlerin ilacının, yaraların merheminin bulunulacağına, haneye bolluk ve bereketin hâkim olacağına, çok büyük bir huzur ve mutluluk duyacağına alamettir.

Rüyada oğlumun tutuklandığını görmek yapılan işte yeniden kara geçileceğine, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine, ufak ve yeni girişimlerinden büyük ve tatmin edici sonuçlar elde edeceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, atılacak adımın tüm hayatını değiştireceğine, takdir edileceği işler yapacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kimsenin hayatının değişeceğine, maddi anlamda rahatının daimi olacağına, hayırlı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde huzur ve mutluluk duyulacağına, günahtan uzak durmak konusunda dirayet göstererek, daha iyi bir Müslüman olmak yolunda ilerleme kaydedeceğine, kadın ise temiz saf bir adamla evlenebileceğine, bir dedikoduyu ortadan kaldıracağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments