Rüyada Okul Temizlemek

Rüyada okul temizlemek sorunlarının çözüleceğine, daha fazla gelir sahibi olacağına, dertlerinin biteceğine, bolluğa ve berekete kavuşup, rahatlık içinde yaşayacağına, yeteneklerini çok daha göze çarpacak şekilde ortaya koyma fırsatı bulacağına, şansın ve kısmetin açık olacağına işarettir.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kimsenin birçok kişinin merakını cezbedecek işler ortaya konacağına, ferahlığa çıkılacağına, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine, çok büyük ve anlamlı çalışmalara imza atacağına, art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine, kısa zamanda çok önemli fireler vereceğine ancak karşısına hiç beklemediği bir anda çıkan fırsatları değerlendirerek içinde bulunduğu sorunlara çare bulacağına alamet eder.

Rüyada okul temizlemek kazançlı çalışmalar yapılacağına, hapisteki kimselerin tez zamanda tahliye olacağına, hayallerine kavuşacağına, bazı sorunların eş, dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde çözüleceğine, işlerin açılacağına, büyük atılımlar yaparak epey kazanç getirecek çalışmalar ortaya koyacağına alamet eder.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kişinin problem yaşayan sevdiklerinin yaralarına merhem olacağına, sevdasına aynı şekilde karşılık bulacağına, hayatına mutluluğun, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, kısmetinin bollaşacağına, sahip oldukları için yaradana şükredeceğine, hayalleri gerçekleştirme yolunda birkaç adım atılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada okul temizlemek kendisine önemli bir kötülükte bulunmuş bir kimseyi affedeceğine, lüks tüketime büyük bütçe ayırabileceğine, sorun varsa ortadan kaldırılacağına, aile hayatında da çok büyük mutluluklar yaşayacağına, arkasının daha sağlam hale geleceğine, bir sürpriz karşısında ilk etapta biraz şaşkınlık yaşasa bile daha sonra çok daha rahatlayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcusuna göre hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük bolluk ve berekete sahip olunacağına, yaşanan bir hastalık varsa eğer şifa bulunacağına, eşine olan sevgisinin ve saygısının bir ömür boyu süreceğine, her zaman yepyeni fırsatlar ile karşılaşılacağına, geçirdiği zor günlerin tamamen biteceğine, maddi açıdan rahata erileceğine yorumlanır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Öğretmen

Rüyamda ogretmen olarak çalıştığım okulda idarecim ile temizlik yapıyordum. Yorumlar misiniz

Saadet

Ruyam da oğlumun öğretmenini gördüm cok sevdigimiz biriydi. Onun sınıfının camlarını siliyorum çocukların atletiyle.Size zahmet yorumlaya bilir misiniz?

Esra

Rüyada daha önce çalıştığım okuldaydım yine çalışıyordum herkesi herşeyi bana soruyordu.

Büşra

rüyamda okul çalışanları okulu temizliyorlardı aslında okulda halı yok ama halı yikamislardi yorumalr mısınız

Nazlı

Rüyamda mezun olduğum lisede gidip temizlik yapıyordum hocalarım aynı kalmış öğrenciler değişmişti herkes herşeyi bana soruyordu okulun herşeyini biliyordum yönetici gibi